Skocz do zawartości
norbert2205

Akcja serwisowa 23H9 - Wymia pompowtryskiwaczy piezoelektrycznych Siemens (zamknięta z końcem 2015)

Rekomendowane odpowiedzi

Reasumujące powyższe posty można pokusić się o stwierdzenie, że akcją są objęte auta zakupione w polskich salonach

Potwierdzam Akcja 23H9 są objęte tylko samochody zakupione w PL salonie :) Szkoda moze na nas "sprowadzanych" też przyjdzie czas .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Byłem dzisiaj w ASO i załapałem się na wymianę !

Jestem umówiony na środę.Auto salon PL.

Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam Akcja 23H9 są objęte tylko samochody zakupione w PL salonie :) Szkoda moze na nas "sprowadzanych" też przyjdzie czas .

 

Panowie którzy macie passaty z poza PL tak jak ja np. z Francji pasowało by ten temat poruszyć tylko pytanie do kogo?

Może macie jakies pomysły żeby nas nie zostawili na lodzie!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie którzy macie passaty z poza PL tak jak ja np. z Francji pasowało by ten temat poruszyć tylko pytanie do kogo?

Może macie jakies pomysły żeby nas nie zostawili na lodzie!!!!

Józef zastanawiam sie dlaczego VW idzie etapami . UK , PL moze dlatego zeby ich nie zasypali samochodami .

Jestem ciekaw czy jak była akcja w UK to tez tylko sprzedane na wyspach robili ?

Vin musiał byc w ewidencji, jestem troszke zniesmaczony tą sytuacją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to pierwsza akcja była w UK, potem we Włoszech, a teraz od 03.10.2012 w Polsce. I na tym koniec, przynajmniej póki co. Nie wykluczone że krąg do wymiany będzie się powiększał. Osobiście wszystkim którzy w chwili obecnej się nie łapią na wymianę, radzę systematycznie sprawdzać, bo może się okazać, że dziś nie a jutro już tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia dla Pasków z nie od nas. Co za kicha żeby tak rozgraniczać. Czyli jak zrobią akcje we Francji to musicie tam jechać, bo u nas nie ma szans?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... a ktoś znalazł może dokładne szczegóły tej akcji (z 03.10.2012)? To że z automatu nie mamy przyznanej akcji nie musi znaczyć że nas nie dotyczy. Może po prostu VW nie wie, że nam się należy i trzeba się o tym przypomnieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierdzielenie o Szopenie, mi wymienili również nowy wtrysk, kupiony w 2011 na alledrogo, a auto jest z 2005r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrze, byłeś już w ramach akcji serwisowej, jeśli tak, to w którym ASO? Czy piszesz o "akcji dobrej woli"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nuttie ja robilem ostatnio pompki u rowinskiego, ale nie w powsinie ale w piasecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już bliżej niż do Nadarzyna, poczekam może ktoś robił w Autovivie, Szewczyku lub u Zasady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Informacyjnie Noma 2 Katowice, 4h i po robicie,wymienione.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe pompki na pokładzie, 3 godz z myciem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dziś oddałem swojego Passacika na darmową wymianę pompowtryskiwaczy po czym po godzinie otrzymałem telefon że podczas wymiany z wałka rozrządu wyleciał jakiś BROK. Niestety naprawa to bagatela 2000 zł. Proszę o podpowiedzi jak podejść do tego tematu? Czy nie powinni oddać naprawionego auta? Mieli przecież całą operację wykonać za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj autko zostawione na serwis przy 120 tys. w wawie na Sąsiedziej 4. Pompowtryski mają wymienić gratis bezproblemowo. Do tego dali mi jeszcze auto zastępcze za free (Golfina VII). Miło.

Zobaczymy co jutro wyniknie jak się zabiorą za auto. Napiszę wieczorem co i jak.

Wtryski Siemensa (takie są w moim 2,0 TDI) zamieniają na Continentala. Jak wypytałem jeszcze nie mieli reklamacji tych PD.

Nie wiem w sumie czemu chcą wymieniać u mnie te wtryski, bo przejechałem 118 tys i nic się nie działo z wtryskiwaczami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech się wypchają jak podczas wymiany wtrysków coś im wypadło z wałka rozrzdu to zapytaj po co ruszali wałek ?

przeciez aby wyjac wtryski to tylko zdejmujesz pokrywe zaworów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niech się wypchają jak podczas wymiany wtrysków coś im wypadło z wałka rozrzdu to zapytaj po co ruszali wałek ?

przeciez aby wyjac wtryski to tylko zdejmujesz pokrywe zaworów

 

Dostałem odpowiedź, że nie wiedzą dlaczego wypadło i oczywiście pytanie co robimy :-) Czy mają wymienić na nowy czy sam będę myślał. Kurna co w tej sytuacji sam mogę myśleć wałek rozrządu to nie kawałek plastiku który można dokupić i wymienić pod blokiem.

Kazałem wymienić na i dlatego myślę jak do tej sytuacji podejść. Przecież gdyby nie wymieniali pompek wszystko byłoby ok - przecież jeździłem i nic się nie działo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli ja dobrze kojarzę to brok wałka rozrządu to jest taka zaślepka i ona ma niby kosztować 2000 zł? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnież nie ma możliwości naprawy tej części i trzeba wymienić na nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopytaj się czy to na pewno chodzi o brok, bo ja rozumiem że w ASO jest drogo ale żeby aż tak?:

 

http://sklep.intercars.com.pl/#/dynamic/uni/ws_tecdoc_2tab.php?wit=SKLEP&call=daj_tdGrupyS&notitle=1&gru=201080000&typ=28283&wsk=O&msg=VW PASSAT CC 2.0 TDI Brok - %26ESRC%3DS&se=T

tam można zmienić sobie na swój model pojazdu i też jest cena 5 zł, no u gajosa za 11 zł, numer oe: 036 103 113 A

Edytowane przez Nuttie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności