Skocz do zawartości
Charakterek

Montaż świateł do jazdy dziennej w B5 - mały manual.

Rekomendowane odpowiedzi

ja czekam aż będzie dostawa bo skoro pasują w kratki bez wycinania ....

Czekamy na kolejną dostawę, jednak jak się okazało poprzednia partia nie była specjalnie udana, co niestety okazało się po czasie, zatem jeśli kolejna partia nie będzie poprawiona to nie będziemy ich sprzedawać.

Skoro już tutaj piszę, to chcielibyśmy bardzo przeprosić niezadowolonych, obiecujemy poprawę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
skoro pasują w kratki bez wycinania ....

Pasują, ale najlepiej jest je po prostu w te kratki wkleić, wtedy nie będzie widocznych wybrzuszeń na plastiku kratki.

 

 

Czekamy

Czekamy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czekamy na kolejną dostawę, jednak jak się okazało poprzednia partia nie była specjalnie udana, co niestety okazało się po czasie, zatem jeśli kolejna partia nie będzie poprawiona to nie będziemy ich sprzedawać.

Skoro już tutaj piszę, to chcielibyśmy bardzo przeprosić niezadowolonych, obiecujemy poprawę

A jak sprawdzicie czy nowa partia jest lepsza?

To chyba tylko uzytkownicy zweryfikuja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi że nie specjalnie udane były ostatnio? sygnały o przepalaniu czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uzasadnij czemu byś nie kupił?

Bo od razu parowały nawet po rozklejeniu i wysuszeniu a odbłyśniki zrobiły się żółte od tego że były zaparowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpasowują się super i jeśli komus na tym zależy, to ma dwa wyjścia. Albo szukać podobnych lepiej wykonanych, albo wziąść sprawy w swoje ręce i przed założeniem po prostu przeciągnąć dobrym klejem na łączeniu klosza z obudową lampy. Nie jest to trudne, kosztowne i pracochłonne, a bardzo skuteczne. Nic nie będzie widać, bo w końcu lampka jest prawie w całości w kratkę wsunięta.

Szybko, sprawnie i można się cieszyć idealnie dobranymi lampkami. Oczywiście co nie którym korona może spaść przy tym więc jesli macie takową to lepiej się trzymajcie od tych lampek z dala i od razu kupcie Philipsa za 4 seteczki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak sprawdzicie czy nowa partia jest lepsza?

To chyba tylko uzytkownicy zweryfikuja

 

i tak i nie, chcemy dostać zapewnienie od producenta, że zostało coś poprawione.

 

Bo od razu parowały nawet po rozklejeniu i wysuszeniu a odbłyśniki zrobiły się żółte od tego że były zaparowane

 

Skwaru jak się tak porobiło to trzeba było je wysłać na wymianę a nie rozklejać. Jak masz paragon od nich to wyślij je nam, my je damy producentowi i je wymieni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście co nie którym korona może spaść przy tym więc jesli macie takową

Ja się żadnej pracy nie boje i nie takie żeczy robiłem ale jak coś kupujesz nowego to raczej oczekuje że będzie to wpełni sprawne a nie odrazu wymagające poprawek

my je damy producentowi i je wymieni

Spoko tylko jedna była rozklejana nie będzie to przeszkadzać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to lepiej się trzymajcie od tych lampek z dala i od razu kupcie Philipsa za 4 seteczki...

 

nie za 4 seteczki tylko za 220zl...

mam Philips daylight 4 od 2 miesiecy i jak narazie nie ma zadnych problemow, swieca nie paruja, pasuja w kratke (z swiatlem przeciwmglowym) bez wycinania i wyginania kratek, montaz bajecznie prosty - wszystkie kable w idealnej dlugosci. Kable w czarnej koszulce izolacyjnej po zalozeniu instalacji ciezko odroznic co jest dokladane a co orginalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bliźniaki 501 Philipsa widziałem po 400. Jeśli faktycznie można je kupić za tę cenę co podałeś no to wogóle nie ma o czym mówić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bliźniaki 501 Philipsa widziałem po 400. Jeśli faktycznie można je kupić za tę cenę co podałeś no to wogóle nie ma o czym mówić.

220 to cena za philipsa 4 led, mam taki zestaw i jak narazie wszystko świetnie się spisuje, fotki już tu wrzucałem. Philips 5 led, czyli odpowiednik 501 jest znacznie droższy, z tego co widzę na allegro to ok 340-350 PLN. Mi akurat wymiarami bardzo odpowiadała wersja na 4 ledy, tak jak kolega napisał powyżej idealnie pasują w kratkę z halogenem.

Edytowane przez dtambor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od przyszłego tygodnia będą nowe 501, 504 i 507, ponoć teraz lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od przyszłego tygodnia będą nowe 501, 504 i 507, ponoć teraz lepsze.

 

to ja się piszę na 501 -ki. dane do wysyłki to chyba na priv wyśle, co? nr. rachunku też tą drogą poproszę :D

 

a jeszcze jedno; bo większość piszących że dobrze pasują ma chyba passata po lifcie, czy nie ma to różnicy, kratka ma taki sam "rozstaw" ? ktoś wie?

Edytowane przez melo
dodatkowe pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to ja się piszę na 501 -ki. dane do wysyłki to chyba na priv wyśle, co? nr. rachunku też tą drogą poproszę

z tego co wiem, to już wszystko dogadane :)

 

a jeszcze jedno; bo większość piszących że dobrze pasują ma chyba passata po lifcie, czy nie ma to różnicy, kratka ma taki sam "rozstaw" ? ktoś wie?

 

może mieć odrobinkę inny rozstaw ale ja mam 507 u siebie wiec nie powiem jak to jest dokładnie z 501.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od przyszłego tygodnia będą nowe 501, 504 i 507, ponoć teraz lepsze.

Czyli producent wie ze bubel wypuscil? ;)

 

Widzialem wczorak Ibize z LEDami jak model 507, i tylko palily sie po dwie diody (z jednej strony kolo siebie) w kazdej lampie. Albo wadliwe, albo taka funkcje mialy ;)

Wpasowują się super i jeśli komus na tym zależy, to ma dwa wyjścia. Albo szukać podobnych lepiej wykonanych, albo wziąść sprawy w swoje ręce i przed założeniem po prostu przeciągnąć dobrym klejem na łączeniu klosza z obudową lampy. Nie jest to trudne, kosztowne i pracochłonne, a bardzo skuteczne. Nic nie będzie widać, bo w końcu lampka jest prawie w całości w kratkę wsunięta.

Szybko, sprawnie i można się cieszyć idealnie dobranymi lampkami. Oczywiście co nie którym korona może spaść przy tym więc jesli macie takową to lepiej się trzymajcie od tych lampek z dala i od razu kupcie Philipsa za 4 seteczki...

A jak sie sprawuja ulpeszone u taty? Przeszly juz test na przemakanie? ;:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak sie sprawuja ulpeszone u taty? Przeszly juz test na przemakanie? ;:

Jak najbardziej szczelne ;) Tak jak i moje teraz, aczkolwiek dużo prościej było tylko dodatkowo je zabezpieczyć, aniżeli kleić od podstaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli producent wie ze bubel wypuscil?

 

No myślę, że tak, skoro mieli sporo reklamancji.

Oby teraz było lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Mam zamontowane nowe 507S i nie zauważyłem niepokojących objawów. Świeca ładnie, test wody przeszły wzorowo :ok

Pozdrawiam Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to dziś wysyłka nowych lampek się szykuje? dobrze pamiętam?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje mądrej głowy, chce zamontować światła do jazy dziennej. Wykminiłem coś takiego, zastosowanie wiadomo jakichś dobrych ledów do tego włącznik automat ( alternator zaczyna ładować włączają się światła do jazdy dziennej) i chciałbym do tego dorzucić przekaźnik który by rozłączał światła do jazdy dziennej po włączeniu normalnych świateł mijania ( zmierzch,noc). Czy przekaźnik podłączać w rejonie włącznika świateł? Jeśli tak to pod jaki przewód? A może ktoś z was ma jakiś inny pomysł gdzie się z tym wpiąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności