Skocz do zawartości
pepe

narzędzia i wyposażenie warsztatu.

Rekomendowane odpowiedzi

a podnośnik i kobyłki jakiej firmy polecacie??

 

po klucze na dniach podjade do hurtowni tam moze jakis rabat uda się wytargać. a do tego VAT do odliczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy czytajcie pierwszy post narzędzia będą do majsterkowania, ale przedłużki, młotki i inne rzeczy nie będa im obce, więc mają to byc DOBRE nie koniecznie najdroższe narzędzia do pracy w warsztacie które potrafią wiele przetrwać

 

ladne majsterkowanie z mlotkiem i przedluzka.

 

moje male doswiadczenie:

coval: - dobre klucze ale max do 32mm i nie do przedluzek i rabania mlotkiem. tylko jeden pekl z zestawu kluczy plaskich, a powyzej 32mm (nasadowe) popsulo sie wszystko co tylko moglo sie popsuc, grzechotka, raczka z grzechotki, redukcje itd.

jonnesway - jak na razie nie zawiodly zadne klucze, zapieczona sruba 36mm to pestka dla jonnesway

neo - klucze plaskie - jak na razie zadna koparka czy ruski kamaz nie pokonal tych kluczy chociaz czasem trzeba w nie rabnac mlotkiem

stanley - dobry do domu bo fajnie wyglada, do naprawy auta rowniez. nie poddawalem bardziej extremalnym testom bo po kilku przemielonych srubokretach sie boje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ładne majsterkowanie z mlotkiem i przedluzka.

 

ajkbyś miał rozkręcić ciągnik, który od 30 lat nie był rozkręcany, lub jakiś pacan krzywo zakręcił śrubę to młotek, przedłużka ewentualnie szlifierka i wiertarka to podstawa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jonnesway!

 

Klucze nie do zdarcia! A nawet jeśli uda ci się rozwalić grzechotkę, to wymieniają ja na nową :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o nad jonnesway się nie zastanawiałem. One mają wieczystą gwarancję, czy tylko 2 lata??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam w warsztacie kluczy nasadowych HONITON,śrubokrętów BETA i resztę sprzętu mam YATO.Jeśli chodzi o TOPEX lub STANLEY do warsztatu nie polecam grzechotki się ukręcają,kluczę łamią także nie warto-do skręcania roweru przed domem,mebli itp TAK do watsztatu NIE.

P.S Jonnesway też są niezłe :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja używam w warsztacie kluczy nasadowych HONITON,śrubokrętów BETA i resztę sprzętu mam YATO.Jeśli chodzi o TOPEX lub STANLEY do warsztatu nie polecam grzechotki się ukręcają,kluczę łamią także nie warto-do skręcania roweru przed domem,mebli itp TAK do watsztatu NIE.

P.S Jonnesway też są niezłe :dobrze

to co ty grzechotką odkręcasz ?? Grzechotka nie służy do odkręcania śrub zapieczonych lub które odkręca się przez rurę to każda grzechotka ci padnie jak tak odkręcasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja polecam firme YATO. klucze grzechotki i inne narzedzia nie do zaebania.

a firma STANLEY niestety jak dla mnie lipa. tak jak bosh juz robi wszystko... a czy dobrze no coments

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podobnego tematu nie znalazłem więc zakładam nowy. mam nadzieję, że w dobrym dziale

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=1047

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=70871

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=11070

 

 

ehhhhhhhhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to co ty grzechotką odkręcasz ?? Grzechotka nie służy do odkręcania śrub zapieczonych lub które odkręca się przez rurę to każda grzechotka ci padnie jak tak odkręcasz

to wykręć górną śrubę rozrusznika w Audi B3,lub w Lanosie bez grzechotki-powodzenia HONITON mnie nie zawiódł.Sorry za OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

ładne majsterkowanie z mlotkiem i przedluzka.

 

ajkbyś miał rozkręcić ciągnik, który od 30 lat nie był rozkręcany, lub jakiś pacan krzywo zakręcił śrubę to młotek, przedłużka ewentualnie szlifierka i wiertarka to podstawa

 

dlatego potrzebujesz dobrych kluczy do ciezkiej roboty a nie do majsterkowania. majsterkowac mozesz przy taczce albo cyckach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o Tengtoolsie nie wspominając...

Co masz do Teng-a? 50 szafek wyposażonych jest u mnie w firmie i jakoś o dziwo większość sprawnych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co myslicie o marce STAHLSON?? jest to marka castoramy, z tego co czytam to klucze dobre i do tego 25lat gwarancji (casto szybko z rynku nie wypadnie) a w Przemyślu ciężko z kluczami dobrych firm i o późniejszą gwarancje, a w allegro jakoś nie wierze :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co masz do Teng-a? 50 szafek wyposażonych jest u mnie w firmie i jakoś o dziwo większość sprawnych...

 

Sprzedawałem to przez długie lata. Niestety. Jakość taka jak pieniądze, które się za to płaciło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co myslicie o marce STAHLSON??

posiadam walizeczke(grzechotka nasadki itp) jak narazie jest okej.

mialem przypadek ze grzechotka sie sypnela i z gwarancja nie bylo klopotu:) na miejscu dostalem nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprzedawałem to przez długie lata. Niestety. Jakość taka jak pieniądze, które się za to płaciło.

U mnie (serwis wózków widłowych) wytrzymuje to długo i sprawuje się nieźle, może zależy od użytkowania. Poza tym koszt zakupu wcale nie jest taki mały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał maniek230290 Zobacz post

Sprzedawałem to przez długie lata. Niestety. Jakość taka jak pieniądze, które się za to płaciło.

 

dziwny cytat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie (serwis wózków widłowych) wytrzymuje to długo i sprawuje się nieźle, może zależy od użytkowania. Poza tym koszt zakupu wcale nie jest taki mały
wiesz stanleya kupisz za 100zł komplet (na alle) i ten sam dostaniesz też za 300zł (w sklepie moto ) to odpowiedz sobie który byś wziął i który jest lepszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności