Skocz do zawartości
egon290

TVSAT - problemy, montaż, ustawienia, naprawa

Rekomendowane odpowiedzi

dobra Pany, ja troszkę z innej beczki, ale temat podobny ...

Jak poradzić sobie z telewizją naziemną cyfrową ?

Powiedzmy, że mam kilka odbiorników w domku i nie mają MPG4 (albo jakoś tak) i co wtedy ?

czy wystarczy jedne dekoder i jakiś rozdzielacz ?

Czy jednak dekoder na każdy TV ?

Macie jakieś doświadczenia, pomysły ?

Głównie chodzi mi o TV regionalną.

Pozdr

1 dekoder stb na 1 tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanko na temat n-ki, decyzja podjeta i po nowym roku bede bral n-ke, z turbodekoderem i do tego chce wziasc multirooma, tylko teraz pytanie ktorego. czy jest sens doplacac 10zl za to aby moc mozliwosc wlaczyc nagrywanie z dodatkowego dekodera (premiumHD) czy moze wystarczy standard?

co wy o tym myslicie, jakie sa wasze wrazenia i opinie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam pytanko na temat n-ki, decyzja podjeta i po nowym roku bede bral n-ke, z turbodekoderem i do tego chce wziasc multirooma, tylko teraz pytanie ktorego. czy jest sens doplacac 10zl za to aby moc mozliwosc wlaczyc nagrywanie z dodatkowego dekodera (premiumHD) czy moze wystarczy standard?

co wy o tym myslicie, jakie sa wasze wrazenia i opinie?

 

Dobry wybór ;)

Ja bym brał zwykły drugi dekoder, rzadko się zdarza żebyś nagrywał na dwóch na raz.....

 

---------- Post added at 15:53 ---------- Previous post was at 15:52 ----------

 

ja mam pytanko na temat n-ki, decyzja podjeta i po nowym roku bede bral n-ke, z turbodekoderem i do tego chce wziasc multirooma, tylko teraz pytanie ktorego. czy jest sens doplacac 10zl za to aby moc mozliwosc wlaczyc nagrywanie z dodatkowego dekodera (premiumHD) czy moze wystarczy standard?

co wy o tym myslicie, jakie sa wasze wrazenia i opinie?

 

Dobry wybór ;)

Ja bym brał zwykły drugi dekoder, rzadko się zdarza żebyś nagrywał na dwóch na raz.....

...no chyba że często będziesz korzystał z "pausy" na drugim dekoderze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy , mam pytanie odnośnie ostatniej aktualizacji cyfry , umożliwiającej nagrywanie.

Podłączam dysk zewnętrzny z własnym zasilaniem , dekoder wykrywa urządzenie usb , niestety brak możliwości sformatowania dysku .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam, że dysk masz w ntfs a zacofany dekoder może pracować tylko na fat32 ewentualnie jakimś linuksowym systermie ext/2/3/4...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobry wybór

Ja bym brał zwykły drugi dekoder, rzadko się zdarza żebyś nagrywał na dwóch na raz.....

podziekowal za podpowiedz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyfra+ podpisała porozumienie z N-ką o stworzeniu wspólnej platformy cyfrowej , na rynku zostaną dwie konkurujące firmy .Zobaczymy co to będzie oznaczać dla nas klientów , lepszą ofertę czy tylko wzrost cen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie, że obecnie ze względu na zmiany programowe można wypowiedzieć umowę eNce bez kary?

 

Ja mam fulla za 99pln do maja 2012 ale planuję zmniejszyć abonament. Składam wypowiedzenie już teraz, jak zostanie zarejestrowane to dzwonię na infolinię i łaskawie daję się przekonać na przedłużenie za 50pln za 3 pakiety (nie chcę już HBO, nFilmów, VOD itp) - i zostawiam sobie dekoder CLRA z softem Turbo.

 

Normalnie musiałbym czekać do maja na koniec umowy a dzięki wyłączeniu CN, CNN, TVN HD+1 itd można wypowiedzieć umowę do 14 stycznia. A przedłużyć chcę żeby nie brać nowej umowy i płacić 149pln za aktywację Turbacza którego po prostu już mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lepszą ofertę czy tylko wzrost cen.
mówili, że ceny wręcz spadną, ale patrząc z drugiej strony, to jeszcze troszkę i będziemy mieli monopol ;)

tak jak ja mam z TePsą u siebie w mieścince :P

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(nie chcę już HBO, nFilmów, VOD itp) - i zostawiam sobie dekoder CLRA z softem Turbo.

 

Super, mam identycznie ! Nie oglądam tego a płace tylko ze 68 pln.... Masz jakiś wzór czy pisac standardowo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lTl Neovision Sp. z o. o.

ul. Josepha Conrada 37

31-357 Kraków

 

 

 

Ja, Marcin L., legitymujący się dowodem osobistym seria: ANY numer:9xxxxxx wydanym

przez: Prezydent Miasta Gdańska, uprzejrnie informuję, iż w związku z wyłączeniem z końcem

miesiąca grudnia br kanałów: TVN HD+l, Cartoon Network, Boomerang, TcM, CNN lnternational,

wypowiadam umowę o abonament nr 29xxxxxxxx.

 

 

I koniecznie WŁASNORĘCZNY podpis.

 

 

Wypowiedzenie śle się albo na adres JW albo idzie się do APS lub APSiS i zostawia, sprzedawca musi podbić pieczątką i podpisać z bieżącą datą cobyś miał dowód w rękach bo... zdarzały się przypadki, że do N wypowiedzenie nie wpłynęło jak klient tylko jeden egzemplarz przyniósł i zostawił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Mam n-kę taką za 48 zł, 23 stycznia 2012 kończy mi się umowa z ITI.

Teraz pytanie do kolegów, którzy się orientują w temacie, jak przedłużyć umowę aby mnie nie "nabili w butelkę"

Chodzi o pakiet bez kanałów filmowych, taki jak mam teraz.

Czy wypowiedzieć umowę tak jak napisał kolega cervandes i podpisać na nowo, czy przedłużyć przez neta lub infolinię.

Tylko którą opcję wybrać?

pozdrawiam krypek

wesołych świąt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzwoń na infolinię i po prostu przedłużaj - unikniesz opłaty aktywacyjnej. I zrób to teraz bo jeśli skończy się umowa a jej nie przedłużysz to drastycznie rośnie cena za abonament - np z 99 na 168pln, zależnie od promocji. A okres wypowiedzenia w eNce normalnie to 3 miesiące więc jak się ktoś nie połapie w temacie i przyśnie to po pierwszej fakturce na wyższą kwotę zrobi raban a eNka powie wtedy, że albo Pan wypowiada umowę i jeszcze 3 miesiące będzie trzeba płacić - albo podpisze Pan aneks na kolejne dwa lata. I w ten sposób można złowić klienta na dłużej...

 

 

To wypowiedzenie przez zmiany jest opłacalne dla takich jak ja - mam Turbo za którego zapłaciłem 150pln, mam pakiet za 99pln i wiem na 100% że chcę go zmniejszyć bo i tak tych kanałów premium nie oglądam. Więc zamiast czekać do maja płacąc stówę co miesiąc - teraz pakuję wypowiedzenie i czekam na telefon z hotline (albo sam dzwonię) - i przedłużam od stycznia niższy pakiet za około 50pln. Wielu ludzi tak robi, zajrzyjcie na forum eNki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki cervandes

Zrobię jak piszesz, po świętach zapoznam się z ofertą N i wybiorę coś pod siebie.

pozdrawiam krypek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat Zamieszczone przez makeć Zobacz posta

dobra Pany, ja troszkę z innej beczki, ale temat podobny ...

Jak poradzić sobie z telewizją naziemną cyfrową ?

Powiedzmy, że mam kilka odbiorników w domku i nie mają MPG4 (albo jakoś tak) i co wtedy ?

czy wystarczy jedne dekoder i jakiś rozdzielacz ?

Czy jednak dekoder na każdy TV ?

Macie jakieś doświadczenia, pomysły ?

Głównie chodzi mi o TV regionalną.

Pozdr

1 dekoder stb na 1 tv

czy mozna by zglebic temat

u mnie podobna sytuacja, w domu dwa odbiorniki bez mpeg4. Jak wykonać poprawna instalacje, aby przy jednym tunerze dvb (urządzenie zakupione, osobne) na jednym tv oglądać kanały cyfrowe, a na drugim analogowe (lub jeśli można tez cyfrowe)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niuteq z analogowej zrezygnuj, za rok i tak wyłączą :) Jeśli masz już antenę i konwerter to kup dobry rozdzielacz, np. taki i dalej 2 dekodery stb na każdy telewizor. Najtańszy STP to koszt około 100zł więc nie ma sensu męczyć się z analogową telewizją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz już antenę i konwerter to kup dobry rozdzielacz, np. taki i dalej 2 dekodery stb na każdy telewizor. Najtańszy STP to koszt około 100zł więc nie ma sensu męczyć się z analogową telewizją.

nie mam jeszcze nic do wykonania tej instalacji

do tej pory korzystałem z tv kablowej w moim bloku, chce z niej zrezygnować (bo i tak nie ma ciekawych kanałów, a także nie ma czasu na oglądanie tv) i przejść na cyfrowa ten drugi tv stoi w sypialni i wystarczy tylko analogowa (aby tylko obraz się ruszał) bo inaczej nie zasnę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ten drugi tv stoi w sypialni i wystarczy tylko analogowa (aby tylko obraz się ruszał) bo inaczej nie zasnę

 

Ale tak jak pisze shared analogowa potrwa jeszcze tylko rok z hakiem...a później już nic z niej nie będzie się ruszać ;), bo zostanie tylko i wyłącznie nadawanie cyfrowe. Więc nie ma sensu robić takiej tymczasówki tylko od razu przygotować się na cyfre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niuteq z analogowej zrezygnuj, za rok i tak wyłączą Jeśli masz już antenę i konwerter to kup dobry rozdzielacz, np. taki i dalej 2 dekodery stb na każdy telewizor. Najtańszy STP to koszt około 100zł więc nie ma sensu męczyć się z analogową telewizją.

 

kolego trochę pomylił tematy

konwerter stosuje się do talerza czyli tv z satelity

dekodery stb są do telewizji naziemnej więc wystarczy najzwyklejsza antena siatkowa a one nie mają konwerterów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności