Skocz do zawartości
remington

hak holowniczy i podbicie dowodu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Potrzebuję założyć hak holowniczy do swojego passata. Czy nadal wymagane jest podstemplowanie go w dowodzie? Myślę nad zakupem używanego z allegro. Czy wpicie go w dowód jest na podstawie tabliczki znamionowej?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hak musi mieć tabliczkę i znak homologacji. Montujesz, jedziesz na stację diagnostyczną, sprawdzą ci czy dobrze podłączyłeś gniazdo i poprawność montażu, zapłacisz chyba 30zł i dadzą kwit z którym idziesz do wydziału komunikacji. Tam wbiją hak w dowód i kartę pojazdu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Potrzebuję założyć hak holowniczy do swojego passata. Czy nadal wymagane jest podstemplowanie go w dowodzie? Myślę nad zakupem używanego z allegro. Czy wpicie go w dowód jest na podstawie tabliczki znamionowej?

Pozdrawiam

Maciej po montażu haka jedziesz na stacje diagnostyczną.Diagnosta sprawdza homologację (zależy od stacji) i podpina światła.Następnie otrzymujesz za 35zł świstek o przeprowadzonym badaniu technicznym haka.Potem zostaje WK i wbicie do dowodu.Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko, skorodowała mi tabliczka znamionowa z haka, że odpadła, i jej nie ma i co teraz z tym zrobić można ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi gosciu na stacji mowil ze jak chce zalozyc hak to musi byc odkrecany .

Inaczej juz nie wbija w dowod ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam takie pytanko, skorodowała mi tabliczka znamionowa z haka, że odpadła, i jej nie ma i co teraz z tym zrobić można ?
Rozumiem że masz hak założony i wbity w dowód.Jeżeli tak to nie masz się czym martwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam szybkie pytanko, jaki uciąg ma passat B4 variant 2.0i syncro? Może mieć 2T, VW Golf mk3 variant syncro ma 1,5T, jak to jest z tym passatem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do haka muszą być boczne kierunki... ja w tamtym roku na przegląd musiałem zrobić bo nie chcieli mnie puścić... hak mam od początku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam szybkie pytanko, jaki uciąg ma passat B4 variant 2.0i syncro? Może mieć 2T

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w haku najważniejsza jest homologacja czyli wybite na kuli haka ISO 050 tabliczka jest malo wazna. Znajomy zalozyl do astry uzywany hak oryginalny tabliczka cala skorodowana byla i na przegladzie sprawdzili numer VIN i wlasnie homologacje nic wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ile może mieć wersja syncro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ja mam wbity w dowodzie hak na stałe, tylko tyle, że tak dziad skorodował, że tabliczka odpadła, mało tego, mam 2 wtyczki na podłączenie świateł, nie wiem po co dwie wtyczki, ale jak są to niech będą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, ja mam wbity w dowodzie hak na stałe, tylko tyle, że tak dziad skorodował, że tabliczka odpadła, mało tego, mam 2 wtyczki na podłączenie świateł, nie wiem po co dwie wtyczki, ale jak są to niech będą.

 

może jedna jet na 7 pin a druga na 13 pin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, nie wiem czy w dobrym miejscu piszę, ale mam taki problem niedawno nabyłem paska z wypinanym hakiem westvalia do którego nie mam kluczyka, jak go zdemontować czy da coś przewiercenie wkładki ? Proszę o pomoc !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, nie wiem czy w dobrym miejscu piszę, ale mam taki problem niedawno nabyłem paska z wypinanym hakiem westvalia do którego nie mam kluczyka, jak go zdemontować czy da coś przewiercenie wkładki ? Proszę o pomoc !!!

jeżeli pytasz o b6 to nie jest odpowiedni dział...

zapytaj tu:

http://forum.vw-passat.pl/forumdisplay.php?f=20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zakładałem ale cena w stosunku do tego co proponuje sprzedawca, jest atrakcyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki The_Saint za opinię.

 

Zamówię ten hak i przedstawię przebieg montażu i formalności w stacji diagnostycznej oraz urzędzie komunikacji.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istotnie dobra cena, daj znać czy musiałeś ciąć zderzak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności