Skocz do zawartości
avcza

Podgrzewane lusterko wewnętrzne

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym podłączyć podgrzewane lusterko wewnętrzne może ktoś już robił coś takiego i wie jak?? albo masz jakiegoś mądrego linka :D Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podgrzewane lusterko wewnętrzne

Przepraszam ,że co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;o...A to herbatke w środku parzysz że Ci paruje?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe no nie koledzy dostałem w prezencie lusterko wewnętrzne od b4 i jest prawdopodobnie podgrzewane bo wychodzą z niego 4 kabelki jest kostka i chciałbym podłączyć je i sprawdzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to co to są za kabelki 2 zielone i jeszcze dwa jakies wychodzą ze stopki lusterka w środku jest kostka jutro wstawie zdjęcia i obadacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dostałem w prezencie lusterko wewnętrzne od b4 i jest prawdopodobnie podgrzewane bo wychodzą z niego 4 kabelki jest kostka i chciałbym podłączyć je i sprawdzić

No to fotę dawaj,może to jakiś rarytas, choć przypuszczam że pod szkłem lustra jest jakiś wyświetlacz co pokazuje godzinę, albo cos innego

-4 cztery kable to

-masa

-plus ze stacyjki

- plus stały

- i plus z podświetleń.

Żadnych przycisków nie ma przy lusterku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest fotochromatyczne,bo takie samo miałem tylko dawno je sprzedałem i do tego te kabelki idą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a to nie lustro fotochromowe?

I wszystko jasne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i czym one się różnią od zwykłego lusterka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i czym one się różnią od zwykłego lusterka

 

pod wpływem nasłonecznienia ściemnia się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może wie ktoś pod jaki kolorek kabla który plus idzie?? gdzie to znaleść można ? przycisk jest tylko jeden niby do opuszczania w dol jak ktos z tylu jedzie ale tak jak mowisz one elektrycznie sie sciemnia a nie obniza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie tak zastanawia po co ma być wajcha od obniżania skoro się ściemnia samo? Na moje oko i chłopski rozum to powinno być tak jak z xenonami czyli jest xenon nie ma regulacji poziomu świecenia bo robi to automat na zawiasie... ciekawy temat z tym lusterkiem a tym bardziej w b4, bo nie słyszałem o takim bajerku w tym modelu. Na moje oko to albo nie lusterko z b4 albo może te kabelki są do podświetlenia lampki... nie wiem, bo nie demontowałem swojego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności