Skocz do zawartości
kacza1982

Jak miło zorganizować randkę?

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż, chcę mojej kobiecie sprawić małą niespodziankę w środę i szukam pomysłu. Kino niestety odpadło, bo film, który jej napewno by się spodobał niestety jest z napisami. Do siebie do mieszkania nie chcę jej zabierać, bo to już jest nudne. Chcę jakoś ją wyrwać po południu w ciekawe miejsce, miła kawiarenka, może posmakować herbat, albo ciekawe miejsca na spacer. Oczywiście w grę wchodzi śląsk tylko ;) Rybnik, Żory, Jastrzębie, Wodzisław, może trochę dalej. Może ktoś jakoś miło zaskoczył swoją kobietę. Nie mówcie mi o kwiatach, bo to logiczne, romantyczna kolacja w domu też odpada. Koledzy i koleżanki ze śląska pomóżcie odnośnie ciekawych miejsc, a reszta świata wspomóżcie pomysłami;) będę bardzo wdzięczny:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

butelka japońskiego wina i koniec pasa startowego w pyrzowicach ;) aha.... ty pijesz, ona prowadzi :D :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hee... a jak bedzie blizesze spotkanie to tez bedziesz pytał co i jak masz zrobic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolacja na dachu wieżowca :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kino niestety odpadło, bo film, który jej napewno by się spodobał niestety jest z napisami.

To co? Ona nie potrafi czytać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To co? Ona nie potrafi czytać?
przecież ona dopiero do zerówki chodzi :D

 

"fajny tornister kochanie..." :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym się skłaniał nad tym wieżowcem, znam ludzi którzy to zorganizowali i całkiem pozytywnie im to wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"fajny tornister kochanie..."

eeee borewicz :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast wina i kwiatów drobny upominek:rotfl: :rotfl:

 

1078430639.jpg

 

Oczywiście bez napinki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli pogoda dopisze,to zabierz jakąś przekąskę i idźcie do jakiegoś parku,lasku coś w rodzaju pikniku.

A byłeś kiedyś w Cieszynie na baszcie, jest jeszcze wieża zamkowa,rynek z fontanną oraz Park Wolności.Po wyprawie można odpocząć w herbaciarni na ul.Głębokiej,są też kawiarenki,co kto lubi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna osoba, która zrozumiała prośbę i doradziła i potrafiła pomóc. Zrozumcie, jestem z tą kobietą już rok i nie pytałem o pierwszą randkę tylko o ciekawą i ciekawe miejsca na Śląsku. Szkoda, że tylko kobieta potrafiła odpowiedzieć normalnie na poważne pytanie, a było takie, bo znudziły mi się pobyty w domu i wyjścia tylko do kina.

 

Krysiu, dziękuję za pomoc i namiar na herbaciarnię:)

 

ps. proszę adminów o usunięcie kiepskich odpowiedzi i nie na temat, może temat ocaleje i pomoże innym w ciekawym spędzaniu czasu w parze. Chłopaki nie obraźcie się, ale naprawdę poważnie pytałem

Edytowane przez kacza1982

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ELKA funkcjonowała to własnie tam bym zaprosił dziewczynę ,ale niestety klops, już po ELCE.

 

p.s. Zreszta po 90 roku kilka takich perełek turystycznych znikło z mapy kraju....wstyd i hańba.

Edytowane przez lebow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz ochote na radnke to polecam Park chorzowski.Masz kilka swietnych restauracji jest kolej waskotorowa Planetarium i naprawde fajny klimacik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdyby ELKA funkcjonowała to własnie tam bym zaprosił dziewczynę ,ale niestety klops, już po ELCE.

 

p.s. Zreszta po 90 roku kilka takich perełek turystycznych znikło z mapy kraju....wstyd i hańba.

No kurde nawet nie wiedziałem...

Chorzowski park jest super ale kolejką linową przegięli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świety Elka to nasza najwieksza porażka.Niby miałobyć coś w zamian ale poki co ani widu ani słychu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zrozumcie, jestem z tą kobietą już rok i nie pytałem o pierwszą randkę tylko o ciekawą i ciekawe miejsca na Śląsku.

Trzeba było sprecyzować tytuł i zadać jedno konkretne pytanie o fajne miejscówki na Śląsku. A najlepiej nie zakładać nowego wątku, tylko klepnąć posta w dziale regionalnym, konkretnie w TYM temacie. A posta napisałeś tak, że i powody do ironii się znalazły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bielsko-Biała, Stary Rynek przy Zamku Sułkowskich - kawiarenka KARAFKA. Swietny nastrój, fajna atmosfera, dobre winko, ciasta... i nie jest to ZWYKŁA kawiarnia. Polecam, masz blisko w sumie :D Zawsze tam z kobietami chodzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, zawsze z kobietami ;) fajnie to zabrzmiało, ale pomysł zacny i być może skorzystam. O Elce nawet nie wiedziałem, a teraz tymbardziej żałuję, bo spodobało mi się. Wybór padł na góry, choć obawiam się trochę pogody, coś się wymyśli, może jezioro żywieckie i żywiec później, może Ustroń albo właśnie Bielsko... ja spadam po kobitę. Dzięki za ciekawe podpowiedzi

 

no i po miłym popołudniu:) Powiem szczerze wybór padł całkiem inny, jednakowóż rozważamy resztę propozycji w następnych luźniejszych dniach/weekendach. Pojechaliśmy do Wisły, najpierw Czarne-zamek prezydencki, potem zapora, potem przejażdżka do Ustronia (po drodze mijanka z jakimś kolegą z forum-dowiedziałem się, że jestem jednak pierd...nięty na punkcie Passata, ale tak pozytywnie, ale żeby trąbić jak debil hehe). Kolejny spacer po Ustroniu, kolacja i późnym wieczorem powrót... następnym razem będzie gdzie indziej;)

 

Co do topicu, niech zadecydują admini czy wyczyścić i zostawić dla potomnych i dopisywać kolejne propozycje i niekoniecznie na Śląsku albo zamknąć czy do kosza... rządźcie i dzielcie;)

Edytowane przez kacza1982

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności