Skocz do zawartości
Gość Skorpion31

Żarówki w B5

Rekomendowane odpowiedzi

PLUS........ niby ma dłuższą żywotność, ale ja w to nie wierzę i tak palą się w przeciągu pół roku........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie powie mi ktoś jak wyciągnąć żarówkę drogową ? I h3 idą do przeciwmgielnych do przodu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/osram-h7-night-breaker-plus-szybka-wysylka-gratisy-i1699952803.html

czyli polecacie te tak ? nie ma żółtego światłą a jest białe ? a soczewkowa lampa ma też takie zwykłe żarówki tak ? ale soczewka dużo lepiej daje światła :) , ps szkoda ,że tych żarówek jest taka mała żywotność. ojciec w passacie ma jakieś no name ale niebieskawe ,troche lepiej świecą i ładniej wyglądają, ale no co 3 miechy trzeba wymieniać, ja mam swojego passata rok ze zwykłymi żarówkami i nic :) wymieniłem sobie tylko postojówki na ledy i tablica ledy :) .. myślę teraz własnie o jakiś fajnych żarówkach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed kupnem się dobrze zastanów czy chcesz dobre czy fajne :P

Jak chcesz fajne kup sobie np. philips diamond fajnie świeci ale tylko w pogodę a w deszczu nie zobaczysz nic .

Jak chcesz dobre i tanio kup np. te http://moto.allegro.pl/zarowki-tungsram-h7-megalight-ultra-90-2szt-i1692027095.html lub te które podałeś albo philips premium.

Wcześniej miałem w probe philipsy +90% a teraz mam w tym tungsramy i dla mnie to ta sama żarówka tylko tańsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam osram night breyker na długich a w soczewce osram cool blue. Próbowałem w odwrotnej konfiguracji ale cool blue lepiej w soczewce wyglądają. Prawie jak xenon.

Polecam obie wersje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.Co może się stać gdy założę żarówki H4-drogowe,o mocy 90/100W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie.Co może się stać gdy założę żarówki H4-drogowe,o mocy 90/100W.

 

możesz:

- spalić instalację elektryczną,

- wypalić odbłyśnik w reflektorze,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włączając światła drogowe chciałem mieć dobrą widoczność.Może ktoś doradzi jakie kupić aby dobrze świeciły i nie były zbyt drogie.Chodzi mi o żarówki H4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy chcialem sie podzielic swoja opinia ne temat tych zarowek, sceptycznie podchodzilem do tematu, Mialem ksenona HID 4300 ale tak sialo po CB ze po prostu tragedia i z czegos trzeba bylo zrezygnowac wiec zrezygnowalem z CB. No coz ale jedna podroz kontakt z niebieskim 500zl i 10pkt dale znowusz do myslenia...wiec do rzeczy zaczalem od wypolerowania kloszy papier wodny plus pasta polerska = efekt niesamowity, klosze wygladaja jak nowe!!! i potem zaczal sie problem jakie zarowki zakupic mysalem na OSRAM night breaker PLUS ale opinie ze pala sie nawet w ciagu pierwszego miesiaca dyskfalfikowoy te zarowki a do tego cena w sklepie moto ok 80-90zl /komplet. Potem mysalem nad X-Treme Vision H7 PHILIPS +100% ponoc z zywotnoscia juz tu lepiej ale znowu cena ok 100zl i az w koncu matknalem sie na Tungsram H7 12V 55W Megalight Ultra plus 90% Cena 52zl z przesylka a efekt niesamowity!!! zamontowalem zaroweczi i juz bylo naprawde fajne ale jak podjechalem na stacje diagnostyczna i wyregulowali mi lampy to efekt jest naprawde niesamowity!!! Naprawde zaden chinski ksenon nie jst potrzebny, zaroweczka daje biale swiatlo, droga noca wyglada jak w dzien, CB dziala teraz bez zarzutu i co najwazniejsze wszystko LEGALNIE!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Włączając światła drogowe chciałem mieć dobrą widoczność.Może ktoś doradzi jakie kupić aby dobrze świeciły i nie były zbyt drogie.Chodzi mi o żarówki H4.

 

Osram Silverstar - właśnie włożyłem takie do Megane - zwykłe odbłyśniki, nie soczewki (a były jakieś philipsy premium). Co prawda H7, ale liczy się model i firma. Efekt? Naprawdę jasno przed autem różnica kolosalna wręcz. No i jakby szerzej świeciło i dalej. Światło przyjemnie białe (mówię o świetle oświetlającym jezdnię). Nie są drogie, raczej jak na to, co sobą reprezentują, to cena 35 zł za 2 sztuki jest jak dla mnie rewelacyjna.

 

http://allegro.pl/h4-osram-silverstar-h4-wysylka-gratis-i1801619185.html tu nawet wysyłka gratis. Można brać w ciemno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam pytanie.

Jaka dlugosc zarowki C5W wchodzi do passata b5 fl 2003 r do oswietlenia tablicy rejestracyjnej.

Czy jest to 36mm?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w 3B taka właśnie podchodzi z tego co pamiętam, ale głowy nie dam, nie wiem jak jest z 3BG. może jeszcze to ktoś potwierdzi, jeśli bardzo pilne to podejdę do garażu i zmierzę bo mam luzem spaloną, ale to jest ta bodajże właśnie średnia bo są chyba jeszcze 32mm i 42mm jeśli się nie mylę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mierzyłem swoją i wychodziło mi 37 mm [!?!], myślałem, że to jakaś wiążąca różnica, ale jest ok. Kupiłem 36 mm i wchodzą.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu całego wątku mam jedno pytanie. To jakie żarówki są do świateł drogowych(długich)? H7 czy H4. Bo są różne opinie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla Twojego rocznika samochodu ETKA podaje tak:

lampa99.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to rozumiem Dzięki pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czytając to wszystko i tak nie wiem nic :D w swoim 3B chciałbym mieć ładne białe światło dla mijania i drogowych, co polecicie? Oczywiście w rozsądnych $$ :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osram Silverstar

Osram Night Breaker

 

Coś sobie wybierz :hyhy

Obydwie świecą :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niema idealnie białych żarówek-zapomnij o tym ;)

 

Możesz kupić ewentualnie night breaker cool blue jeżeli zależy Ci na nieco jaśniejszej barwie przypominającej xenon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności