Skocz do zawartości
Mark77777

zaciski tyl - passat b4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy jest w sprzedazy jakis zestaw naprawczy do zaciskow z tylu do passata B4 z 1996r i jesli jest to czy trudno to zrobic samemu (moze jest na tym forum gdzies instrukcja jak to zrobic?). I moje kolejne pytanie czy gdzies w okolicach warszawy jest warsztat, ktory zajmuje sie przetaczaniem tarcz i ile to kosztuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w sprzedaży , kosztuje około 30zł , dostaniesz w każdym motoryzacyjnym , łatwo to zrobić samemu (zregenerować) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest opis regeneracji w dziale "warsztat".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wszystkie odpowiedzi! a czy ktos zna jakis warsztat zaimujacy sie toczeniem tarcz hamulcowych w okolicach warszawy???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czy ktos zna jakis warsztat zaimujacy sie toczeniem tarcz hamulcowych w okolicach warszawy?

Hej,

nie ma sensu toczyc tarcz, tokarz weźmie po 30- 40 zł za tarcze a za 100PLN masz już kpl nowych tarcz, moim zdaniem gra nie warta świeczki. To samo tyczy się zacisków, kup sprawne używane zaciski (aluminiowe) od golfa IV i podobnych i zapomnisz o regeneracji tylnych zacisków ;)

Pozdrawiam Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej,

nie ma sensu toczyc tarcz, tokarz weźmie po 30- 40 zł za tarcze a za 100PLN masz już kpl nowych tarcz, moim zdaniem gra nie warta świeczki. To samo tyczy się zacisków, kup sprawne używane zaciski (aluminiowe) od golfa IV i podobnych i zapomnisz o regeneracji tylnych zacisków ;)

Pozdrawiam Andrzej

Pasują też zaciski z Audi A3, Skody Fabii, Octavi I.

Sam założyłem z Octavii, z tym, że nówki. Przy okazji wymieniłem linki do ręcznego. Miałem dość regeneracji. W naszych paskach jest lipa z zaciskami, nawet jak zregenerujesz ręczny i tak po czasie się będzie zapiekał.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zna ktos warsztat w okolicach bialegostoku, ktory by sie podja zalezenia takich zaciskowi ewentualnie pomocy w znalezieniu takowych,zaras przeglad a recznego nima od zakupu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam na jakiś czas będziesz miał spokój, a pózniej lipa znowu się zacznie ja też przymiarkę już powoli robię do wymiany. Sorry za OT a czy z wymienionych wyżej modeli pasują plug and play

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy z wymienionych wyżej modeli pasują plug and play

Nie, trzeba przerobić elastyczny przewód hamulcowy przy zacisku, co jest potrzebne i jak to zrobić jest TUTAJ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności