RS7 Zgłoś #441 Napisano 5 Sierpnia 2010 Najszczersze wyrazy współczucia, bądź silna razem z dzieckiem w ten trudny teraz okres. Secisz wcale nie umarł on jest razem z nami na tym forum. Teraz bedzię na inny zlot jeździł na taki który jest w niebie ( Bardzo smutna historia Dawid "Secisz" zawsze bedzie na forum bo nikt o nim nie zapomni. Szkoda ze go nie poznałem napewno bardzo dobry człowiek, mąż, ojciec i kolega. [*]_D_[*]_A_[*]_W_[*]_I_[*]_D_[*] Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Sidor Zgłoś #442 Napisano 5 Sierpnia 2010 Wyrazy współczucia dla całej rodziny. Spoczywaj w Pokoju Dawidzie [*] Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
J@ceq Zgłoś #443 Napisano 5 Sierpnia 2010 Nie udało mi się dojechać na pogrzeb, chociaż się wybierałem (praca). Wczoraj wspominaliśmy z Łysym, Gładkim i Mariolą oraz z Komandosem w Rewalu. Wszyscy mieliśmy łzy w oczach. Jeszcze raz wyrazy współczucia dla ciebie Aniu i trzymaj się bo został Kubuś. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
pawcio1987 Zgłoś #444 Napisano 5 Sierpnia 2010 Najszczersze wyrazy współczucia[*] Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Koćko Zgłoś #445 Napisano 5 Sierpnia 2010 Koledzy, delegacją w składzie; chomik,pjotrm, barman.m, kresek, jurig83, toman70, klapek, uosiu, kockodo pożegnaliśmy dzisiaj Dawida. Po pogrzebie podeszla do nas żona Dawida, wujek i tato. Podziekowania od rodziny dla calego forum za wyrazy wspólczucia, wsparcie i postawe. Dłużej porozmawialiśmy z wujkiem Dawida, niestety do dzisiaj nie wiadomo jest, co jest przyczyną śmierci Dawida. Po analizie próbek, sepse szpital we Wrocławiu wykluczył. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość meli89 Zgłoś #446 Napisano 5 Sierpnia 2010 Wieczny odpoczynek racz Mu dac Panie... ;( [*] Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
andrev75 Zgłoś #447 Napisano 5 Sierpnia 2010 A światłość wiekuista niechaj Mu świeci Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
secisz Zgłoś #448 Napisano 5 Sierpnia 2010 (edytowane) chcialabym bardzo podziekowac tym co nas wspierali na pogrzebie i na forum.i przepraszam ze do was nie podeszlam w takiej chwili nic i nikogo sie nie widzi.owszem podeszla siostra dawida, tato i wujek.ja podeszlam z podziekowaniami do kolegow co stali na parkingu. Edytowane 5 Sierpnia 2010 przez secisz Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
piotr555 Zgłoś #449 Napisano 5 Sierpnia 2010 (edytowane) Wszyscy kiedys bedziemy musieli odejsc , ktos wczesniej , ktos pozniej , ale dokladnie wszyscy , składalem juz kondolencje, ale teraz powiem ze zostalas Ty i dziecko, Ono bedzie potrzebowac teraz Mamy bardziej niż kiedykolwiek, wiec musisz wziąć sie w garsc i ogarnac to wszystko, Dasz rade!!!!!, Pozdrawiam .. Edytowane 5 Sierpnia 2010 przez piotr555 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Pjotrm Zgłoś #450 Napisano 5 Sierpnia 2010 Witam Koledzy, delegacją w składzie; chomik,pjotrm, barman.m, kresek, jurig83, toman70, klapek, uosiu, kockodo pożegnaliśmy dzisiaj Dawida. Poniżej wiązanki jakie złożyliśmy w imieniu naszego forum: Spoczywaj w pokoju [*] Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
barman.m Zgłoś #451 Napisano 5 Sierpnia 2010 (edytowane) chcialabym bardzo podziekowac tym co nas wspierali na pogrzebie i na forum.i przepraszam ze do was nie podeszlam w takiej chwili nic i nikogo sie nie widzi.owszem podeszla siostra dawida, tato i wujek.ja podeszlam z podziekowaniami do kolegow co stali na parkingu. Aniu badz silna!! Wszyscy wiemy ze w tych ciezkich dla Ciebie jak i Calej Twojej rodziny sobie poradzisz. Musisz, bo masz dla kogo zyc- jest obok Ciebie Kubus ktory bedzie przypominal Ci wspanialego, kochajacego meza i tate.. Edytowane 5 Sierpnia 2010 przez barman.m Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
marpol Zgłoś #452 Napisano 5 Sierpnia 2010 moje kondolencje. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
wojta Zgłoś #453 Napisano 5 Sierpnia 2010 jeszcze raz szczere wyrazy wspolczucia i podziekowania dla kolegow chomik,pjotrm, barman.m, kresek, jurig83, toman70, klapek, uosiu, kockodo Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
benzyniak Zgłoś #454 Napisano 5 Sierpnia 2010 Współczuję z całego serca. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lukba Zgłoś #455 Napisano 5 Sierpnia 2010 Najszczersze wyrazy współczucia dla całej rodziny zmarłego kolegi [*] Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Pycio Zgłoś #456 Napisano 5 Sierpnia 2010 Składam najszczersze wyrazy wspólczucia. [*] Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość Adachaga Zgłoś #457 Napisano 5 Sierpnia 2010 Wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny Dawida:( Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
sl@wek Zgłoś #458 Napisano 5 Sierpnia 2010 Aż serce boli szczerze współczuję Żal Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
klapek Zgłoś #459 Napisano 5 Sierpnia 2010 Aniu! Bądź dzielna! Masz Kubusia i masz dla kogo żyć.Rodzina na pewno będzie Cię wspierać. Gdybyś potrzebowała jakiejś pomocy z naszej strony wiesz gdzie nas znaleźć.Pamiętaj! Czas goi rany. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość junak6 Zgłoś #460 Napisano 5 Sierpnia 2010 też bardzo wspołczuję pani, ale coś pani po Nim zostało to synek. Niech pani będzie dzielna. A Obora? Wielokrotnie przejeżdżałem trasą Polkowice Lubin a w Oborze mam nawet kolegę z lat 80tych. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach