Skocz do zawartości
secisz

Odszedł jeden z nas....SECISZ.....

Rekomendowane odpowiedzi

Gość junak6

też bardzo wspołczuję pani, ale coś pani po Nim zostało to synek. Niech pani będzie dzielna. A Obora? Wielokrotnie przejeżdżałem trasą Polkowice Lubin a w Oborze mam nawet kolegę z lat 80tych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kenzoo

Przykra historia, aż włos się jeży. Daje do myślenia. Składam najszczersze kondolencje i życze wytrwałości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość seciszojciec

Dziękuję wszystkim kolegom secisza-Dawida,którzy byli z nami i wspierali nas w tych trudnych dla nas chwilach.

DZIĘKUJĄ RODZICE DAWIDA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrazy współczucia. On cały czas żyje w Twoim sercu i będzie żył do momentu kiedy będze w naszych wspomnieniach. Jesli bedzie potrzebna pomoc to pisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wszystkim kolegom secisza-Dawida,którzy byli z nami i wspierali nas w tych trudnych dla nas chwilach.

DZIĘKUJĄ RODZICE DAWIDA.

dziękujemy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrazy współczucia przepraszam że nie pojawiłem się na pogrzebie.

 

---------- Post added at 19:07 ---------- Previous post was at 19:04 ----------

 

Do żony Dawida jeżeli potrzebujesz jakiejś pomocy to się nie krępuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na forum od niedawna i kolegi Dawida vel Secisza nie znalem, ale zonie Ani i synkowi Kubusiowi przekazuje najszczersze wyrazy wspolczucia i przepraszam, ze nie pojawilem sie na pogrzebie, ale to dla mnie kawal drogi. Jedyne, co jeszcze moge ze swej strony zaofiarowac, to "Wieczne odpoczywanie..." i tak tez czynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja dołączam się z wyrazami współczucia i żalu dla najbliższej rodziny. Nie miałem przyjemności spotkać się ani rozmawiać, ale jak widzę 30 lat bo tyle miał, to naprawdę robi się przykro, że tacy młodzi ludzie, którzy mieli jeszcze tyle planów na przyszłość musieli odejść :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak czytam na forach o młody wdowach i pisza ze czas nie goi rany tylko trzeba nauczyc sie z tym zyc. jeszce raz chciałam podziękowac wszystkim za wsparcie, pomoc i byciu w ostatnim pożegnaniu dawida.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byliście pierwszymi forumowiczami spotkanymi w Spale ( spacerowaliście akurat przed wjazdem do ośrodka w dniu przyjazdu). Szok, aż trudno uwierzyć w to co się stało.

Wyrazy współczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziekuje ze chcecie mi pomoc, ale czy ktos sie znajdzie i wyleczy moje serce, ten bol, tesknota i cierpienie jest najgorsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dziekuje ze chcecie mi pomoc, ale czy ktos sie znajdzie i wyleczy moje serce, ten bol, tesknota i cierpienie jest najgorsze.

Meza, ojca, przyjaciela... nie da sie zapomniec i napewno nie bedzie z tym latwo zyc.

Rodzina z nia teraz musisz spedzac czas-nie badz sama! To nie jest dobre wyjscie. Sprobuj otoczyc sie kolezankami, rodzina. Nie duś w sobie zalu, tesknoty. No, ale coz ja, coz my mozemy wiedziec o tym co Ty teraz czujesz. Zyczymy Ci z calego serca wytrwalosci i zdrowia bo bedzie potrzebne. Zagladaj do nas -napewno bedziesz w jakis sposob czuc obecnosc Dawida.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sie tak nie da, odrazu zapomniec... kondolencje szczere naprawde, nawet nie chce próbować sobie wyobrazić co przeżywacie.

 

Trzymajcie sie razem w rodzinie, a bedzie łatwiej.,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyciu

Najszczersze wyrazy współczucia!!!! Z całego serca z moją rodziną życzymy by czas szybko ukoił Wasz ból i nauczył z tą ogromną stratą żyć. Wasze cierpienie jest niewyobrażalne i ogromnie boli... Współczujemy!!!

[*] [*] [*]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marinero

Najszczersze wyrazy współczucia. Musisz być silna i wierzyć, że po każdej burzy wychodzi słońce. Pamiętaj ,że cząstka Dawida zawsze będzie przy tobie w osobie waszego synka. Ja i cała moja rodzina będziemy się modlić za spokój duszy Dawida. niech odpoczywa w pokoju wiecznym. [*]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesyłam moje szczere kondolencje ['] [']. Brak słów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności