Skocz do zawartości
pa.sko

Światła do jazdy dziennej + przeciw mgielne + czujnik światła

Rekomendowane odpowiedzi

więc zapytałem, czy może jest szansa, że te sie zachowują właściwie - znaczy tak, jak powinny ledy do jazdy dziennej.

Te lampy z niemieckiej strony też raczej nie spełniają Twoich oczekiwań co do świateł dziennych; w aukcji jest taka uwaga: LED (optyka światła dziennego) z 9 diodami światło parkingowe/postojowe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Te lampy z niemieckiej strony też raczej nie spełniają Twoich oczekiwań co do świateł dziennych; w aukcji jest taka uwaga: LED (optyka światła dziennego) z 9 diodami światło parkingowe/postojowe

 

Nie kumam po co robią te lampy z wyglądem "świateł dziennych" ale tak naprawdę z postojówkami LEDowymi. Wystarczyłoby wsadzić mocniejsze LEDy jakiś układ włączający dzienne po odpaleniu i wyłączający w momencie włączenia świateł mijania i byłoby git. Chętnych by nie brakowało a tak to oferują bubel dla wieśniaków...

W zasadzie nie rozumiem podniety z jazdy z włączonymi standardowymi światłami mijania i postojówkami w LEDach (w sensie takich lampach jak te z linków)!

Edytowane przez Domely

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał - dzięki za tłumaczenie. Tak myślałem, że to podpucha z tymi ledami.

 

Domely - święta prawda - ale nie mało jest amatorów wiejskiego tuningu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś przycichło... Może ktoś znalazł coś ciekawego? Te światła montowane obok kierunków wyglądają świetnie - niestety nie udało mi się jeszcze znaleźć ich w sprzedaży...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też czekam niecierpliwie aż sie pojawią... i kupię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coś przycichło...
Też czekam niecierpliwie aż sie pojawią... i kupię

http://www.motor-talk.de/marktplatz/einbausatz-tagfahrlicht-passat-3c-t2497162.html

Znalazłem tylko to; proponuje szukać pod hasłem "Tagfahrlicht passat 3C" w Polsce niczego na dzień dzisiejszy fajnego (Plug&Play) nie znalazłem, jedynie gdzie można szukać to sklepy i fora niemieckie ;) Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co tam widziałem, to jakaś samoróbka... Cena trochę przesadzona, ale nie da się ukryć, że to wygląda najlepiej z tego, co do tej pory widziałem. Nie wspominając o lampach przednich z LEDami, które okazały się gadżetem tuningowym, a nie prawdziwymi światłami do jazdy dziennej.

Z tłumaczenia strony wyczytałem, że montaż to jakieś 6 godzin, masakra jakaś.

Może się w końcu znajdzie coś, co jest zrobione profesjonalnie, ten koleś sprzedający, to chyba żaden producent na większą skalę, ani jakiś większy sklep.

Szkoda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jak byście znaleźli coś fajnego to rzucać hasło bo sam jestem napalony na te dzienne obok kierunków!!! Pozdro :bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też czekam, jak na szpilkach... !!! Sam szukam, gdzie mogę, ale póki co, to tylko różne wersje normalnych diodowych świateł się doszukałem ...

Jak mówił Gierek: pomożecie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym coś takiego bez żadnych przeróbek i kombinacji! Najbardziej właśnie przypasiły by mi te koło kierunków, chociaż takie razem zmontowane z całymi kratkami koło halogenów też!!! :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, że te kratki są cholernie drogie, że się tak wyrażę... Trochę przesada, jak na mój gust...

Chociaż kto wie, gdybym dostał jakąś większą premię... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a propo tego to powiecie mi gdzie mozna kupic albo jak mozna zrobic cos takiego taki chrom co jest pod rejestracja na kratce srodkowej http://img161.imageshack.us/i/11248oerthersee2004056bud9.jpg/

 

---------- Post added at 13:30 ---------- Previous post was at 13:28 ----------

 

a co powiecie o takiej antence http://moto.allegro.pl/antena-samochodowa-pletwa-rekina-fm-wzmacniacz-i1441094745.html

 

---------- Post added at 13:30 ---------- Previous post was at 13:30 ----------

 

sorki ze nie w tym temacia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://img161.imageshack.us/i/11248oerthersee2004056bud9.jpg/

 

---------- Post added at 10:38 ---------- Previous post was at 10:37 ----------

 

teraz powinno działac

 

Te ledy są bardzo fajne na wzór aud a6 o ile się nie mylę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obadajcie te:

http://allegro.pl/swiatla-do-jazdy-dziennej-led-dymione-audi-wv-bmw-i1467913678.html

 

Są dedykowane do Audi i VW (do "skośnych" zderzaków). Ledy są ułożone skośnie.

Obawiam się, że w Polsce to może być jedną z lepszych opcji...

 

Lub te:

http://allegro.pl/swiatla-do-jazdy-dziennej-led-rl-skosne-audi-ce4-i1441331230.html

 

Mają więcej LEDów i chyba będą się lepiej komponować.

Chociaż w tych pierwszych mogliby dać o te dwie Ledy więcej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na jednych i na drugich jest po 5 diód na stronę.

Wg mnie lepiej będą świecić te pierwsze.

Co do jakości ścwiecenia 5-krotnych ledów powiem tyle, że czasami widze na drodze samochód z 2x8 led i bardzo słabo świeci a nieraz widzę 2x4 led i daje po coczach jak św. drogowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz chyba te lepsze bo mają trochę więcej tych ledów. NIe wiem tylko bo nie widziałem jak to będzie wyglądało po zamontowaniu w miejscu tych zaślepek obok kierunkowskazów.

http://moto.allegro.pl/swiatla-jazdy-dziennej-28led-black-modul-homolo-i1461158666.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

quote=pa.sko;1220064]Wg mnie lepiej będą świecić te pierwsze.

Co do jakości ścwiecenia 5-krotnych ledów powiem tyle, że czasami widze na drodze samochód z 2x8 led i bardzo słabo świeci a nieraz widzę 2x4 led i daje po coczach jak św. drogowe

 

Też, jak dla mnie te pierwsze wydają się lepsze.

Co do ilości diód, to akurat nie ma znaczenia. Chodzi raczej o szerokość listwy i o typ wykorzystanych diód. Te droższe zestawy lepszych firm mają zastosowane mocne ledy, coś w podobie do diód CREE, które dają bardzo mocne światło.

 

---------- Post added at 14:07 ---------- Previous post was at 14:06 ----------

 

To juz chyba te lepsze bo mają trochę więcej tych ledów. NIe wiem tylko bo nie widziałem jak to będzie wyglądało po zamontowaniu w miejscu tych zaślepek obok kierunkowskazów.

http://moto.allegro.pl/swiatla-jazdy...461158666.html

 

Co do tych, to mi osobiście nie podobają się tego typu rozwiązania... Naciapane tymi diodami, ze szok. Wyglada to jak światełka choinkowe.

Ale to kwestia gustu. Ledy tutaj zastosowane to raczej słabsze i bardziej zbliżone do standardowych. Inaczej dawały by za dużo oślepiającego światła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności