Skocz do zawartości
pa.sko

Światła do jazdy dziennej + przeciw mgielne + czujnik światła

Rekomendowane odpowiedzi

"mario12" ja mam tak zakodowane swiatla do jazdy dziennej ze jak wcisne kluczyk to zapalaja mi sie halogeny na 60% a jak zalaczy sie czujniek zmieszchu lub zalacze swiatla recznie to gasna halogeny jako dzienne, i dzialaja swiatla mijania i itd. w serwisie vw mi to ustawili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Światła przeciwmgłowe jako takie nie mają homologacji do jazdy w innych warunkach niż zmniejszonej widoczności.

Trzeba się wtedy liczyć z mandatem, zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego i skierowaniem na dodatkowe badania techniczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj takich ludzi na olx, ja tak u siebie mam od roku i nikt sie nie czepia. ps u mnie nie wiem czemu ale jak jade na halogenach to mimo woli doswietla zakret, ale oj tam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ps u mnie nie wiem czemu ale jak jade na halogenach to mimo woli doswietla zakret, ale oj tam

 

ustaw sobie w kodowniu bordnetz tylko ameryke, a wyłącz skandynawie

 

vwaldi jak masz chęć przyjechać to Ci to zakoduje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ustaw sobie w kodowniu bordnetz tylko ameryke, a wyłącz skandynawie

 

vwaldi jak masz chęć przyjechać to Ci to zakoduje.

 

Niestety to nic nie daje. U mnie też doświetla bez sensu i nie dałem rady tego wyłączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety to nic nie daje. U mnie też doświetla bez sensu i nie dałem rady tego wyłączyć.

 

no fakt.... xenon. Moje przeoczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam panowie inny problem mam bomble powietrza pod czujnikiem zmierzchu pod tą silikonową podkładka która jest między szyba a czujnikiem, co z tym zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązałem, spinki w lusterku które dopychaja czujnik do szyby były luźne wiec czujnik również nie leżał idealnie, śrubokręt podgiecie spinek i wszystko w klasie ☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na AliExpress takie dzienne do B6:

http://www.aliexpress.com/item/Unimaginable-Price-For-VW-Volkswagen-Passat-B6-2007-2009-LED-DRL-LED-Daytime-Running-Light-Free/1427993149.html

 

B6 drl.jpg

 

Cena około 250 zł za komplet ( wysyłka z Chin w cenie)

 

Teraz jest sztuka podłączenia: oczywiście standardowo jest błąd przepalonej żarówki - po podłączeniu do postojów przewodu wyłączającego, następny problem to brak + po stacyjce - ten w skrzynce bezpieczników wyłącza się po 20 sek od wyjęcia kluczyka... Chcę wykorzystać + od zasilania bixenonów jako sterowanie przekaźnikiem małej mocy i drugi + od postojówek do wyłączenia drugiego przekaźnika małej mocy. Niestety układ dołączony do zestawu trzeba zachować, bo jest w nim przetwornica z 12V na 9V !!!

Służę pomocą jakby ktoś montował w takim aucie jak moje.

Jak skończę to przedstawię efekty.

Pozdr.

Edytowane przez grabsatel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności