Skocz do zawartości
dzidek1988xx

Największy i najmniejszy przebieg na Forum (3B i 3BG)

Rekomendowane odpowiedzi

I ja (jestem pewien oczywiście). A jak go kupowałem, to nawet nie patrzyłem na licznik, tylko oglądałem gdzie wycieka olej od dołu, okazało się, że to odma skruszała.

Edytowane przez zyggy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również,te moje 301 tys.jest potwierdzone,choć w jednym z postów powyżej dostrzegłem porównywalny wiekowo z moim o przebiegu 160 tys,mało wiarygodny fakt,lecz zapewne są i wyjątki od reguły "korygowania"przebiegów".

W materii tychże "korekt liczników" nie zapominajmy,że kupujący sami są sobie winni.Jest popyt na niskie przebiegi,jest zatem i podaż...;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jestem pewien swojego, wczoraj 374 tys strzeliło, w kwietniu miałem stan licznika 355555 :) oczywiście uwieczniłem to, jak znajdę zdjęcie, to wrzucę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mara91

2004 b5fl 131km 252 Tyś myśle ze ori.;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2001 B5 Fl 281000 km ;) do 200 tys ksiazka, (ostatni wpis 2007 rok) takze mysle ze ori ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Również jestem pewien swojego, wczoraj 374 tys strzeliło, w kwietniu miałem stan licznika 355555 oczywiście uwieczniłem to, jak znajdę zdjęcie, to wrzucę.

I to jest realny przebieg.

2001 B5 Fl 281000 km do 200 tys ksiazka, (ostatni wpis 2007 rok) takze mysle ze ori ;]

Mój kumpel też ma wpis w książce w 2007 120 tys. A w rzeczywistości był już 240 tys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam PASKA 1999 1.9 tdi(85kw) i mam 270 tys. ale słyszałem o PASKU w Olsztynie , który był autem firmowym i miał przekroczony milion kilometrów (diesel) i był serwisowany. Firma chciała wymienić silnik to serwis dał propozycje ze sprowadzą drugi silnik z fabryki za pół ceny ale silnik stary zabiorą i wyślą do niemiec do testów. Niestety nie wiem jak to się skińczyło ale wiem że to prawda bo potwierdził to facet który pracuje w serwisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Paska 1998 AFN 110KM kupiony od rodzinki I właściciel przebieg przy kupnie 3 lata temu 200 tyś teraz 241 tyś. A corsa żonki 2003r przebieg 70 tyś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie Passat B5 (1.8T 150KM) 2000r. 146tys. autentyk sprawdzany:mlask

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1,9 TDI 1997 obecnie 318 tyś kilometrów, , wszystko działa jak na razie, auto sprowadzone z Belgi . przebieg autentyczny według książki serwisowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj spotkałem kumpla. B5 taki jak mój rocznik ten sam 440 tys km. i cały czas jeździ. Ale oczywiście cały czas serwisowany i nikt nie żałował kasy na serwis. Jak popatrzyłem na ten samochód w jakim jest stani i w jakim stanie jest silnik to porównując to z ofertami w Polsce to muszą mieć grubo ponad 500 - 600 tys. km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passat B5 1.9 Tdi 115 motor ATJ aktualnie 221tys km :) przebieg orginalny nie krecony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

98rok 110 disel 360 tysiecy :)oficialnie 215 ze wzgledu na glupia gadke ludzików..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.6 '97 240 000 tysięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boszz ale wy macie przebiegi, na paliwo majątek wydajecie :)

 

Mój ma coś ok. 138000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość resi

2001 b5 3bg variant 1.8T + LPG 175 tysięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdor

Mój ma 370 tyś ale kochani handlarze kropli go o 150 mniej.:zeco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pasek 97r ma przejechane 277tys i po za tym że ma wytartą kierownice to w środku po za łuszczącymi się elemetami wnętrza co jest standardem jest w stanie idealnym. Cały czas miałem wrażenie że jest grubo kręcony ale gdy zaczełem troche go remontować (zawieszenie,hamulce) to ku mojemu zdziwieniu na wymienianych elemetach były oznakowania części które były na pierwszy montaż zakładane. Teraz nie wiem co o tym myśleć, auto w kraju jest 8 lat więc u nas takich części by nikt nie zakładał bo za duże koszty części tych producentów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie 2001 AVF przebieg 230 gdy był przyprowadzony 2 lata temu z niemiec teraz ponad 250 tys. Czasem bywa nalepka na wymiane rozdzadu na obudowie jest przyklejona ja akurat taka miałem powierdziła to co było na niej napisane rorzad znienieny w 2006 przy 187tys sprawdziłem to po napinaczu pasku i rolce napinajacej ktore były z 06 data wybita na nich takze wszystko sie zgadza. Tu tylko sugeruje sie tymi wymienionymi cześciami pewny na 100 tez nie moge byc choc sprawdzałem na kompie. Przebiegi rzedu 170tys itp to totalne brzdury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

b5 2000r 102kkm przebieg prawdziwy auto praktycznie od nowego w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności