Skocz do zawartości
dzidek1988xx

Największy i najmniejszy przebieg na Forum (3B i 3BG)

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy ja mam paska z przebiegiem 379 tyś ,a cofnięte było 200 tyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tydzień temu stuknęło 300tys.

Podchodzę do tego z DUŻYM dystansem ,ale śledząc dokumenty może być wiarygodny.

W zeszłym roku podczas zmiany wachaczy , 2 lub 3 (nie pamiętam) były z 12/97.

Na chwilę obecną głowica nie ruszana ,2-mas jeszcze ori ale się kończy.Fotele nie zmordowane (welur).

Edytowane przez marek29

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie coś około 164tyś, ale zakładam że tak plus 100 tyś..

rok 99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie 152tyś rok 2003 przebieg ori bo passek od nowosci w domu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim Passacie (pierwsza rejestracja 17.12.1997) mam dziś 266 300 km.

 

Jak kupowałem w październiku 2007 miał niby 196 000 km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w 1.6 AHL 1997 mam 252 tys. auto kupiłem od forumowicza marcinaL i raczej kręcone nie było sprowadzone 3 lata temu z przebiegiem cos koło 180 tyś przez niego samego. A poprzednie auto sprzedawałem z przebiegiem 295 tys ( Ford mondeo mk1 2.0 + lpg) i też raczej nie krecony, to ludzie sie cieszyli ze ori przebieg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój passek rok 2000 silnik 1.8t przebieg 176kkm (sprawdzone) turbina nie wymieniana, jestem 3 właścicielem, zawieszenie oki auto sprowadzone od zachodnich sąsiadów. przedwczoraj minął rok od zakupu a nic w niego nie włożyłem przez ten rok jedynie tyle co do baku.... i nowy olej i filtry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja b5 fl 2001

przebieg 245000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ma teraz 115 tys km - data pierwszej rejestracji auta to styczeń 2006, na LPG zrobił ostatnie 30tys, przy 100tys zmieniłem rozrząd a tak to w zasadzie od nowości w aucie NIC jeszcze nie było wymieniane poza klockami, no i pewnie wkrótce się zacznie .... tarcze, zawieszenie itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ma na blacie 195tyś a w rzeczywistości 290tyś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

passat 2001 b5 FL rok 1.9 tdi

przebieg 230tyś km,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

b5 kombi 98rok. 315 800 ale ja robie około 500-600 tygodniowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3B '98r 110km 270tys w posiadaniu 5 lat przy zakupie 155 sprawdzany w ASO z ostatnim przeglądem w książce więc sądze ze ory.

ma alergie na polskie drogi, lekko się poci, 2mas+ sprzęgło kilka tys temu, przepływomierz, tylne amory z własnej głupoty wylane, pompa paliwa(coś się zacinało) jeździ będzie jeździł i ma się bdb

3BG '01 131km 255tys w lipcu minie rok, zrobiłem nim niewiele ok 15tys co do przebiegu: nie sprawdzałem, sądze ze moze być prawdziwy, brak wycieków żadnego wkładu poza olejami hamulcami, zawieszenie jeszcze z niemieckich dróg puki co nic nie stuka;)

 

dla porównania:

t5 2004r 90tys przy zakupie (sprawdzony udokumentowany) obsługiwał autobany

teraz ma 195tys

wimieniane:

skrzynia biegów, 2mas 2 sztuki+ sprzęgło, turbina, czujniki abs sztuk kilka, przeguby, zawieszenie pomimo mc persona częściej stuka, puka od passków;) łączniki, gumki na stabilizatorze 2-3razy w roku (zaznaczam ze wszystkie części ory vw)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

auto jak w opisie, 380 tys km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

passacik 3BG 2005r. przy zakupie 47tys mil (75tys km), na chwile obecna 72tys mil (115tys km)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pasacik 3bg 2002 2.5tdi v6 185 tys km (116 tys mil) a drugi 3bg 2002 1.9 tdi 182 tys km (114 tys mil) oba udokumentowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisze tak:

 

Auto z wiekiem starsze niż 10 lat i przebiegiem ponizej 200tyś. to coś nie tak, od takiego auta trzymałbym się z daleka, nie twierdzę, że aut takich w polsce nie ma ale są to benjaminki. Dla 10letniego auta wiarygodne przebiegi zaczynają się od 220tyś choć, na niemieckich serwisach wiele aut można spotkać z przebiegiem 150-180tyś - pomyślcie sami czy chętnie byście się rozstawali za autem o takim przebiegu i nie sprawiającym problemów a dodatkowo za niezbyt wygórowane pieniądze? Nie wydaje mi się... Wiem, że niemcy to inny kraj, szczególnie zachód ale tam sie próbuje czegokolwiek pozbyc dopiero gdy coś sie psuje i trzeba w to inwestować grubsza kasę. Zresztą podobnie ma się sytuacja z autem zakupionym w polsce. Większość auto to bomby. Dlatego ja kupujac kolejne moje auto przebieg odstawię da drugi plan.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez dzidek1988xx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek z 2004 roku 2.0 TDI - 178 000, 100% pewne, ale kumpel kupił miesiąc temu VW Vento 1.8 benzyna 90 KM, 1992 rok i ma orginalne 100% 57 000 przebiegu. Oczywiście w niemcach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności