Skocz do zawartości
stasiu22

Kontrolka tempomatu nie świeci

Rekomendowane odpowiedzi

Przeciez napisał :) Piny są po kolei,znajdziesz...

 

 

 

A to reszta opisu-przy manetce.

 

 

 

No i wszystko masz tam napisane.

 

pozdrawiam

Chyba nie do końca,bo czytając ze zrozumieniem post Zimy to 4 pin jest od kontrolki świateł przyczepy a nie od kontrolki tempomatu "A więc, jeżeli licznik jest już w pełni na diodowych kontrolkach, to wystarczy podać "+" na 4 PIN licznika niebieskiej kostki. Kontrolka zaświeci się.

Inaczej jest, jeżeli kontrolkę kierunków przyczepy mamy na żarówce"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Patryk_ nie zrozumiałeś mnie ja wiem jak to zrobić dla kontrolki przyczepki pytam czy wie ktoś może jaki pin jest odpowiedzialny za oryginalną kontrolkę tempomatu bo ja taką na pewno mam i chciałbym w taki sam sposób jak z kontrolką przyczepki uruchomić kontrolkę tempomatu ale nie wiem jaki pin za nią odpowiada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiego pinu.

Masz licznik na canie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumie, tak też podejrzewałem- dzieki za informacje. co do licznika tak mam na CAN jego nr to 1J0 920 821 B To ze mam can to coś zmienia w sprawie tej kontrolki??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozumie, tak też podejrzewałem- dzieki za informacje. co do licznika tak mam na CAN jego nr to 1J0 920 821 B To ze mam can to coś zmienia w sprawie tej kontrolki??

Informacja do tej kontrolki idzie po CAN:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w konsekwencji wychodzi ze sterownika silnika. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie na to wychodzi ze coś musiało by być zmienione w sterowniku silnika, ale tego to raczej nie da się zrobić prawda?? mam silnik 1.9 AHF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie idzie po can, o czym koledzy już napisali, a dlatego pytałem. Zwykle w licznikach z canem kontrolka działa, ale dlaczego u Ciebie nie działa to nie wiem.:niewiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, w takim razie będę musiał sobie ją odpuścić... wielkie dzięki koledzy za wszelkie informacje :dobrze pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zwykle w licznikach z canem kontrolka działa, ale dlaczego u Ciebie nie działa to nie wiem.

Jeżeli chodzi o paski z 99r. na CAN'ie to jeszcze kontrolek do tempomatu nie było. Może pod koniec 99 r. wprowadzili i 00 r. ma już na pewno, ale początku 99 r. na CAN'ie niestety nie mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja mam z grudnia 99 więc jest pewnie tak jak mówisz bo u mnie w teście licznika ona się zapala i elegancko sobie świeci a po włączeniu tempomatu niestety nie wiec wygląda na to ze tak jak prędzej było mówione mój ster. silnika nie wysyła sygnału przez CAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam ,że odgrzeje temat ,ale co powiecie gdy kontrolka tempomatu świeciła się normalnie po przełączeniu manetki OFF-ON ,i pewnego dnia po prostu zgasła. Tempomat działa prawidłowo, i kontrolka sama w sobie jest sprawna :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe przypadki macie, ale dlaczego u mnie nie działa tempomat jak miałem kompa oryginalnego auto takie jak w podpisie tempomat działał ale kontrolki nie było, a teraz mam kopa wsadzonego od polifta i zrobionego na tym kompie wirusa kontrolka od tempomatu się zapala ale tempomat nie działa powiecie mi o co w tym chodzi

Edytowane przez pawelvw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności