Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

CHlopaki co polecacie za auto do 50tys? Napewno szukam jakiegos niemca w dieslu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakies wymagania? czy tylko musi byc z niemiec i w ropie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemiec w ropie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest to forum passata to proponuje B6 w dieslu.

 

P.S. jest tyle aut w tej cenie więc jest w czym wybrać .Podaj swoje gusta i kryteria

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passat B6 1.9 lub 2.0 TDI, Audi A4 TDI model B7 a z modeli bardziej rodzinnych np. Touran w nowej budzie :) Sam niedawno byłem na kupnie, początkiem roku... pojechalem do DE i trafilem B6 :) Jestem zadowolony... Zapraszam jak coś w link ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maslog
Skoro jest to forum passata to proponuje B6 w dieslu.
No fakt, forum passata ale słyszałeś jeszcze o innych autach,prawda?
auto do 50tys? Napewno szukam jakiegos niemca w dieslu.
BMW.

kwintesencja jazdy dynamiki i stylu. Aaaa i koszty utrzymania mniejsze jak tego auta dla ludu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoda Suberb, Honda Accord, Ford Mondeo 2.2tdci, Saab 9.3 1.9JTD 150km:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szuka niemca w dieslu a wy mu proponujecie Hondę Accord i Saaba ;) ?

 

Co za wybór jest w "niemcach" :) Audi A4, Passat... IMHO tutaj się kończy ;)

Ja w tej cenie rozglądałbym się za Mazda6, ale to też nie niemiec ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co za wybór jest w "niemcach" Audi A4, Passat... IMHO tutaj się kończy

 

Eeee, jedrek, a BMW 5, Mercedes, Opel Insignia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Audi A4 od roku 2006 :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Eeee, jedrek, a BMW 5, Mercedes, Opel Insignia ?

 

no dobra, zapomniałem o BMW :wstyd

Mercedes.. za 50tys... to chyba szukałbym jakiegoś z 1960 roku lub coś :D co kupi za merca? ;) E klase? prosze Cie :>

 

Insignia za 50 koła? nie żartuj :) za młode to to jest, chyba, że jakiegoś szrota...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupi e klasę z początku produkcji model w211.

A ja osobiście polecam passata b6 albo audi a4 b7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlopaki a co myslicie o A3 sportback?

Zastanawiam sie tez nad passkiem. Ogolnie biorac szukam auta do 50tys.Ale niemam zbytnio wyboru.Ostatecznie moge zamknac sie w kwocie 60tys.Wpadlo mi w oko audi A6,merc w211, bmw5, Co myslicie o tych modelach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwny masz rozrzut - Audi A3 i Audi A6 ;)

jakie masz wymagania odnośnie auta? jeździsz sam, z rodzinką, potrzebujesz dużego auta na wypady weekendowe z psem i wózkiem dziecięcym, czy raczej do miasta dla siebie?

co Ci doradzimy... każdy powie swoje subiektywne zdanie ale i tak musisz zdecydować Ty. wątpię, by którykolwiek z głosów naszych Ci pomógł w decyzji :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy ze lubie duze samochody.Najwiecej jezdze z jednym pasazerem.Passat jest dla mnie ok.Ale na b6 raczej sie niezdecyduje.Wolalbym a3. A4 odpada bo ojciec ma i nieprzemawia za mna. A6 najbardziej mi pasuje tylko to juz okolo 60tys.Ale jak bede musial to wyloze tyle. Zastanawiam sie tez nad mietkiem E klassa.Szukam samochodu z okolo 2005r z silnikiem diesla i tylko z niemcowni.Bmw raczej mnie odstrasza choc do konca nieprzekreslam. O wypasie nic niemowie bo takie auta maja wystarczajacy bajer dla mnie.Fajnie jakby mial kopyto.Bardzo p-rzemawia za mna A6 2,7tdi. Ale jak juz pisalem cena.Wole wydac cos kolo 50tys ale naprawde niewiem co!! Dlatego szukam pomocy na forum.Jak nieznajde nic ciekawego za te pieniadze to tak jak pisalem doloze i jednak A6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukaj czegoś z mocnym dieslem-najbardziej by do mnie przemawiał Mecedes E320CDI (W211) lub BMW 530d (E60)... Kultura pracy obu silników i wartości momentu obrotowego biją o głowę jednostki z grupy VAG.

Myślę, że za ok. 60tys zł znajdziesz coś dla siebie. Obowiązkowo z bi-xenonem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak piszę Krawcol82 E60 w 3.0d wymiata, świetna dynamika i adekwatne do osiągów spalanie, moim zdaniem jeden z najlepszych diesel'ów, sam się przymierzam do 3.0d (ten starszy silnik) w E46, ale najpierw muszę sprzedać swojego Passata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wspomniałem wcześniej.. mialem ten sam problem. Szukałem między: A4 B7, Passatem B6 i Volvo V50. Nie bralem pod uwagę BMW 3 E90, bo w tej kasie, BMW z 2007 to raczej NIE BMW - strasznie ubogie i surowe :/ Za 50K spokojnie u Niemca kupisz B6 z 2007 w bogatej wersji z przebiegiem do 160tkm. Jestem ostatnio troszkę w temacie i wiem, gdzie szukać, także jak coś pisz, podeśle jakieś pewniejsze autokomisy w DE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy nie mógł by kolega podać oficjalnie na forum, bo na pewno nie tylko J3L3N kupuje samochód, jeszcze klika osób się znajdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności