Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie jezeli mozesz daj linki na forum.Przyda sie dla potomnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w Frankfurcie nad Menem - jakieś 800km od granicy w Gorlicach....

Komis nazywa się DANIEL AUTOMOBILE, można jechać w ciemno nie znając nawet zbytnio niemieckiego. Facet załatwia wszytsko za Ciebie - chodzi mi o tablice, ubezpieczenie. Brałem u niego auto w styczniu, stało na letnich gumach, powiedział mi żebym poszedł sobie na obiad, a za godzinę autko będzie gotowe i stało już na tablicach. Świetna obsługa, na początku się troszkę przestraszyłem, bo byłem tam o 7 rano, a tam go nie ma a obok jaki brudas jeszcze auta sprzedaje... Myślę sobie "Gdzie ja jestem, w Polsce podobnie.. :D" Naszczęście wszytsko ok, przyjechałem do kraju, na drugi dzień do ASO, sprawdzili mi go i ALLES GUT! Jestem zadowolony. Jest jeszcze jeden auto-haus w Giessen - jakieś 50km od FaM i facet ma ok. 1400 aut na placu (prawie wszytskie marki, ale głównie Audi, BMW, VW) - jak szukałem, to u niego tez były fajne autka i nawet byłem zdecydowany, ale ktoś mnie ubiegł o godzinę i kupił Passka :/ Ten komis nazywa się jakoś Auto Forum Giessen. Ciekawe oferty ma facet z Bebry - Bebra Automobile Skoda (chyba przy salonie Skody, ale ma Passki i inne). Tyle zdołałem obdzwonić szukając Passiora. W Hamburgu taniej i też niezłe auta, ale 600km więcej i nie wiadomo, co warte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idzie kopić dobre auta a idzie tez zajechać i zastać złom.

mi także udało się sprowadzić 4 auta i wszystkie były oryginalne :) to mnie cieszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W swojej karierze z autami, przeszło mi już kilka sztuk, kilka z nich bylo z DE. Nie żałowałem, byłem zadowolony, a jeden kupiłem z małym uszkodzeniem (pękniety zderzak - Opel Corsa 94r, a kupiłem w 96r, także byłem BOSS) Pozdro i wesołego jajka :]

 

J3L3N pomoglem? :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie...

Dokładna nazwa tego komisu w Giessen: AutoExpo Deutsche Auto-Markt GmbH

 

Pomyliłem z innym poprzednim razem.

 

Wesołego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki napewno sie przyda.

Tez bylem pare razy w niemczech po autko.Dokladnie pod Monachium.Kawal drogi ale oplacalo sie.Raz bylem w Berlinie po Micre dla dziewczyny.Wszystko przez telefon zalatwione,auto zaklepane,Wpadamy na miejsce a auta juz niebylo.Sprzedali gnoje.Okazalo sie ze to turasy pieprzone.Pozabijac ich.

 

PozdrO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fajnie. Ten ziomek z Giessen, to ma od pyty tych aut, bardzo bogata oferta - jest po co jechać.

 

---------- Post added at 14:09 ---------- Previous post was at 12:38 ----------

 

Co do A6, bo teraz wyczytałem wcześniejsze posty.

Wolałbym A6 z 2.0TDI i bez większego wypasu, niż MEGA TŁUSTEGO Passka B6 czy A4 B7! Zupełnie inna kultura jazdy, większe, ciut droższe utrzymanie, ale no nie ma co się dziwić :] Świetny wózek! Za 60K jesteś w stanie kupić takie auto w Polsce z 2006 r. Mój kolega taką sprawdził w kombi, 2.0TDI, czarna skóra, navi kolor, parktronik, alu audi, 8xPP itp. Poszła za 58.500zł do opłat czyli jeszcze z 2,5-3K trzeba doliczyć. Jednak gdybyś myknął po nią do DE, to pewnie wyrwiesz ją w cenie 14 tys Euro, co dziś daje nie całe 55 tys. zł :) Znów o A3, to jest inna bajka. Auto jest droższe/w tej samej cenie co A4 B7 w tym samym roczniku, A3 Sportback to zabawka i mówią, że jak A3 z DE przyjechało do PL, to niezły szrot. Sam, gdybym poczekał z 3 tyg., dziś miałbym Passka B6 2.0TDI 170KM z DSG w tlustej opcji, 12.2006 i 77tys km na blacie w cenie 10.900 przy kursie 3,98 w tym czasie. No, ale tak miało być! Z B6 jestem zadowolony!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzę w zdrową a6 z 2006 z pełnym wypasem za 55k-60k.

Za 60-65.000tyś spokojnie można już kupić 2006 rok.

 

Nie rozumiem Twojego rozumienia ,że tylko samochód z DE.

 

Saab 9-3 np.:

http://moto.allegro.pl/item986477907_saab_93_1_9tid_alu17_navi_skora_grz_fotele_ideal.html

 

Mazda 6 odpada bo stara jest przestarzała a nowy model za drogi.

 

Może Mondeo 2.0TDCI ,świetny cichy dynamiczny silnik , do tego świetny układ kierowniczy np.:

http://moto.allegro.pl/item980173075_mondeo_2_0_tdci_140_km_ghia_skory_memory_keylessg.html

 

Oczywiście trzeba wspomnieć o nudnym jak flaki z olejem Avensisie np.:

http://moto.allegro.pl/item971944044_2_2d4d177psnavi_xenonskora_alkantara_n_model_oplac.html

 

Zostaje jeszcze sypiąca się Laguna :D

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12118550

 

 

Pamiętaj nie wszystko co niemieckie znaczy dobre. A A6 w tej cenie nie kupisz, jeżeli chodzi o W211 jeżeli stać Cię na utrzymanie ,dlaczego nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem na forach audi a6 i zgodnie mówili, żeby wybierać się z podanym wcześniej budżetem. Chodziło mi o benzyne z wypasem. Za 55-60 w dobrym stanie to będzie uboga a6, za tyle to na allegro nawet są a4 bez skórzanej kierownicy:). Skoro jest rozpiętość od 50k do ponad 100k za rocznik 2006 (fakt tutaj przykłady tylko z Niemiec) to nie sądze, że te tanie w skórach, z nawigacjami są ok. Za ponad 100k to są niby najczęściej duże benzyny, diesle itp, ale mimo wszystko. A i Rojasek nie kumam czemu podajesz przykłady aut z niższej półki z 2006 r. Ja napisałem, że nie wierze w okazje audi A6 za 55-60k z wypasem;) a nie samochodu z 2006 z wypasem.

Edytowane przez theOne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koles zdeczka przesadził, 2004 i 78K w 3.0 TDI. Hmm, widzialem za 82 z 2006 fajniejsze tez 3.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten 2004 nie pójdzie, kto kupi za tyle z tego rocznika, jak może mieć już 2006... Silnik i wypas tego nie usprawiedliwiają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlopaki nie szukam wypasu tak jak pisalem wczesniej.

zobaczcie na to:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11276571

 

Ogladalem i powiem ze moze sie zdecyduje.

Pozatym widzialem tez te:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12254857

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12283053

 

Wiec mam maly dylemat.Niewiem juz moze jeszcze poczekam na cos innego.

Byla ostatnio ladna A6 u mnie w miescie ale sie spoznilem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta 520 Touring zacna!! Tego Turka bym odpuścił wizualnie i w ogóle, 3.2 w benzynie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A i Rojasek nie kumam czemu podajesz przykłady aut z niższej półki z 2006 r. Ja napisałem, że nie wierze w okazje audi A6 za 55-60k z wypasem a nie samochodu z 2006 z wypasem.

Kolega napisał ,że chce autko lubi duże ale jeżeli się rozglądał coś pokroju A4-ki to podałem mu przykłady aut podobnej klasy w podobnej cenie.

Co do AUDI zależy jaki silnik za 100k to kupisz 3.0TDI ze wszystkim co jest możliwe w aucie z tego rocznika .

 

 

Ta 520 Touring zacna!! Tego Turka bym odpuścił wizualnie i w ogóle, 3.2 w benzynie..

101 procentach się zgadzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelt657

Merc C 270 CDI, Albo Audi A4 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autko zacne, ale GAZ w takim aucie - ładny ŻAL! To samo jak widzę "bogaczy" w A8 czy Cherokee z butlą na pace. Po kilku latach ciekaw jestem jak ten silnik wygląda, pewnie suchy jak skur..yn! Odpuściłbym sobie to auto z GAZEM! Poza tym autko ma 7 lat, części nie będą tanie i pewnie tak łatwo dostępne jak do Passata, A4 czy A6. Już prędzej to 520d Touring bym brał pod uwagę! W kombi piateczka wygląda super, tak samo jak A6 model C6 - w sedanie brzydziej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności