Skocz do zawartości
jedrus

Czego brakuje Ci na forum?

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli się nie mylę takie coś jest wprowadzone w dziale "mój passat" i nie ma tragedii. Jestem za chociaż rzadko tam zaglądam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że nie będzie tragedii.

Jestem za, ułatwi to sprzedaż i zakupy.

 

i wszystko jasne - a co do samego pomysłu trafiony w 100%.

 

pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jest oficjalne stanowisko?

jakas notatka do regulaminu bedzie

pol oficjalne jak na razie ;)

w regulaminie masz ze bez fotek i ceny ogloszenia sa kasowane ... to samo sie bedzie tyczylo prefiksu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można wymusić prefiks tematu... :> wtedy użytkownik jak wciśnie "wyślij temat" to pojawi się monit, że nie podał prefiksu (opcja przy polu, w którym pisze się nazwę tematu - do wyboru z listy, bez możliwości wpisania własnego). Taką definicję można zaproponować dla dowolnego działu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to by było fantastyczne rozwiązanie i praktycznie bez angażowania moderatorów w całą sprawę.

A porządek by był najlepszy możliwy bo sam przefix by był ujednolicony a nie [b5.5] [b5FL] [b5fl] [3bg] itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
można wymusić prefiks tematu...

a ten ficzer przegapilem :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja go przed chwilą "odkryłem na żywo" przy okazji pisania pierwszego mojego postu w "Odradzam", gdzie trzeba wybrać prefix województwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z innej beczki skoro już jestem na temacie "czego ci brakuje na forum", grzecznie odpowiem, Albumu , F O T E K Z V O G Ó L N O P O L S K I E G O ! ! ! ! ! !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja z innej beczki skoro już jestem na temacie "czego ci brakuje na forum", grzecznie odpowiem, Albumu , F O T E K Z V O G Ó L N O P O L S K I E G O ! ! ! ! ! !
A może by przydało by się to dużą czcionką napisać. myślę że size=5 dał by radę przemówić do ..... wiecie o kogo chodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
P.S jedna wersja jest z kodem, ciekawe ..
wszystkie diesle już uzupełnione, komu chce sie uporządkować benzyny to zapraszam na PW ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi prykazu odgórnego o wrzucanie zdjęć przez wrzutnik chociażby. Przynajmiej te nowe. Ostatnio co wchodzę do jakiegoś tematu to niektórzy mają pomysły wrzucać zdjęcia 12Mpix... i to jeszcze z imageshack :/ No masakra zanim to się wgra... możecie coś w tym kierunku pomyśleć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze administracje o rozpatrzenie aby "przykleic" w OT jeden watek o pomocy tj: prosba o zaglosowanie, o pomoc... Wiem, ze kazdy ma swoje sprawy, ale sami zobaczcie jak jest-co kilka tematow prosba o glos i takie tam;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyne czego mi brakuje na forum to jest to ze gdy założę nowe konto to muszę miec 15 postów zeby założyc temat a niechce spamowac innych tematów więc musze przeglądac je i pomagac innym a mam u siebie problem i muszę u kogoś do tematu się wbijać ;/

Edytowane przez bimbol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jedyne czego mi brakuje na forum to jest to ze gdy założę nowe konto to muszę miec 15 postów zeby założyc temat a niechce spamowac innych tematów więc musze przeglądac je i pomagac innym a mam u siebie problem i muszę u kogoś do tematu się wbijać ;/
Problem masz, bo nie czytasz tego co już wcześniej napisaliśmy!

http://forum.vw-passat.pl/forumdisplay.php?f=108

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na innych forach spotkałem się z czym takim jak "forumowe assistance". Chętni podają do siebie namiary i okolice w jakich mogą pomóc, jeśli komuś pasek odmówi posłuszeństwa a jest się członkiem klubowego assistance (ma się namiary na innych) to zawsze można zadzwonić z prośbą o pomoc, po namiar do zaufanego mechanika itp.

 

Co Wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko ;)

czy daloby rade powrocic z paskiem miesiaca, na glownej stronie forum, tak jak to juz wczesniej bylo?

a zeby nie bylo tak latwo, prosto i z gorki :P to czy byla by mozliwosc, aby w tym samym miejscu gdzie byl wczesniej pasek miesiaca, pokazywaly sie tez rozne fotki, np z dzialu z gadzetami, od wszystkich sprzedajacych. tak aby ulatwic im sprzedarz, a takze rozreklamowac co nieco ;)

dziekuje :)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do prefixów w dziale kupię, to... stało się teraz bardzo nieczytelne, rozmazane itp

 

Proszę o ingerencję w mojej sprawie szanowne grono administratorów :kwiatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w szybkiej odpowiedzi mógłby pojawić się załącznik tak i w PM też

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co do prefixów w dziale kupię, to... stało się teraz bardzo nieczytelne, rozmazane itp

Może by wystarczyło skrócić prefixa "Części samochodowe"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności