Skocz do zawartości
kris22bln

samopoziomowanie ,poziomowanie xenonow passat 3bg

Rekomendowane odpowiedzi

czy czujnik od BMW,Mercedesa czy Forda ma taka sama wtyczke??

Tak to jest ten sam czujnik. Wtyczka i mocowania są identyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK.dzieki. A jakie dokładnie modele w/w marek wchodza w gre poza BMW E60??jakies konkretne roczniki??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednoznacznie koledzy czyujnik z e60 pasuje bez przekładania ramienia na osce czy trzeba cós zmienic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli jednoznacznie koledzy czyujnik z e60 pasuje bez przekładania ramienia na osce czy trzeba cós zmienic?

Przy standardowym zawieszeniu TAK pasuje bez przekładania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy samopoziomoawanie moze szwankowac dzieki modułowi komfortu?? U mnie raz działa a raz nie a do tego kilka innych funkcji tez szwankuje a wiem ze moduł odpowiada za kilka z nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy samopoziomoawanie moze szwankowac dzieki modułowi komfortu??

 

nie, samopoziomowanie ma swój własny sterownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie, kiedy robi wam test samopoziomowania po właczeniu swiateł? czy po wlaczeniu silnika?

i drugie pytanie czy jak auto sie obnizy o-40 to samopoziomowanie bedzie dzialać czy to bedzie jakos zaburzone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie test świateł (max dół i do poziomu) robi się po odpaleniu silnika. czyli mogę włączyć zapłon i włączyć światła i nic... a jak odpale silnik to wtedy test sie robi.

Co do obnizenia to nie wiem ... nie wiem ... NIE... nie orientuje się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś auto zglebione i samopoziomowanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być problem, do gleby są inne łączniki do czujników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chyba mam takie uchwyty czujników do gleby musze sprawdzić i się odezwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Niestety niedawno i mnie dotknął ten problem. Awaria czujnieka i zastanawiam sie nad tym z bmw. A jako inne ramie mysle nad zakupem czegos takiego. http://cyber-fly.pl/pl/p/Sruba-rzymska-M3-dluga/3500 co o tym sądzicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie: jak zdemontowac czujnik samopoziomowania z przodu?? nie chce nic połamac a nie udało mi sie rozłaczyc wtyczki.prosze o wskazówke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak zdemontowac czujnik samopoziomowania z przodu?? nie chce nic połamac a nie udało mi sie rozłaczyc wtyczki.prosze o wskazówke.

 

na dolnym wahaczu jest metalowa zatrzaskiwana obejma, nic nie połamiesz, gorzej z wtyczką gdyż może się połamać zatrzask zalbo nawet co gorsza wtyczka, tak więc musisz uważać

sam czyjnik z tego co poamiętam przykręcany jest do przynitowanej do nadkola blachy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolny wahacz to nie problem ale próbowałem rozpiac wtryczke i ani drgnie. Nie wiem czy trzeba cos podwazyc lub nacisnac. Próbowałem i nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dolny wahacz to nie problem ale próbowałem rozpiac wtryczke i ani drgnie. Nie wiem czy trzeba cos podwazyc lub nacisnac. Próbowałem i nic.

 

jest ząbek by go podważyć ale zazwyczaj kilku czy kilkunastoletnie wtyczki tego nie wytrzymują a wtedy zostaje kupić taką w aso (koszt ponad 20pln) i przełożyć piny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopychasz na maxa wtyczkę, odginasz oryginalny "haczyk" palcem, wtedy oczko blokujące się unosi i pięknie schodzi. Oczywiście wtyka czysta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro spróbuje.Nie mam za bardzo jak ja dobrze oczyscic w garazu ale spróbuje.Jak peknie no to kupie nowa.dzieki za wskazówke.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

a tak wogóle to czy do sportline jest inny czujnik niz do normalnego paska??myslałem nad zakupem tego z BMW ale nie wiem czy bedzie pasowal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do obniżonego zawieszenia jest inne mocowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności