Skocz do zawartości
beetle

Immobiliser - transpondery, kodowanie

Rekomendowane odpowiedzi

no niwstety bez zarejestrowanego programu nie dasz rady nic zrobic. poszukaj w necie vcds lite - podobno jest bezplatny i dziala ok. ja mam ori VCDS'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam czy polskim vagiem 4.9 da rade sie zakodowac transponder do immo. albo czy posiada ktos instrukcje jak zakodowac vag commanderem. pin juz zczytalem

Tak da radę ja dziś właśnie to zrobiłem ,należy tylko (w moim przypadku ) pominąć opcję test bo mi wyskakiwało że opcja niedostępna lub liczba niepoprawna.Więc użytkownicy win 7 64 bit można zakodować kluczyk do immo:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! jak sprawdzic polskim vagiem 4.9 czy pestka nadaje sie do ponownego kodowania??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie chcąc pisać nowego tematu podpinam się pod obecny z nadzieją, że ktoś odczyta ten post. Sprawa jest następująca. Mam okazję kupić auto, konkretnie model Passat B6, 2005rok, 2.0 TDI 140 km z DSG. Auto jest po małej stłuczce (głownie wymiana części na nowe i wizyta u lakiernika ), jednak główna sprawa przedstawia się inaczej. Mianowicie znajomy, od którego chcę kupić to autko zgubił kluczyki. Samochód jest wciąż otwarty. I tu pytanie brzmi.

 

 

1. Czy mogę dopasować do tego auta kluczyk oferowany na portalach aukcyjnych lub z innego VW Passata?

2. Jeżeli tak to czy dam radę zrobić to we własnym zakresie zakupując przeznaczone do tego celu interfejsy i oprogramowania?

3. Jeżeli nie dam samemu rady, to czy jest ktoś w okolicy Lubin Głogów Legnica, kto mógłby mi to wykonać?

 

P.s. W razie zaciekawienia tematem podaję namiary na siebie. E-mail [email protected] lub tel. 0048724739829.

 

Pozdrawiam Pawlak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam grono i mam pytanie. Posiadam Audi A2 2000r 1.4 ze sterownikiem Magneti Marelli z cyklicznym ( co kilka miesięcy) problemem rozkodowywania się kluczyka. Czy komuś z Was udało się wyłączyć immo za pomocą VagTacho. Gdzieś wyczytałem że jest to możliwe. Należy zczytać eeprom, zmienić bit/y i wgrać z powrotem. Bajka to czy prawda?

 

Jakikolwiek głos?

Edytowane przez orient30
No respond ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilot może się rozkodować ale immobiliser nie :) szukaj w kablach problemu. A immo usuniesz i później płacz bo ukradli. lepiej naprawić niż usunąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podpinam sie pod temat z pytaniem czy da sie odczytac eprom komputerem diagnostycznym auto-boss i czy ktos by mi wyczytal pin z epromu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie pytalem jak go zgrac komputerem diagnostycznym Auto boss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja sie pytalem jak go zgrac komputerem diagnostycznym Auto boss

 

Poczytaj instrukcję,bo tutaj to wątpię aby ktoś tego używał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja sie pytalem jak go zgrac komputerem diagnostycznym Auto boss

kolego jestes wyjatkowo leniwy. znalezienie ponizszego textu zajelo mi nie wiecej niz 3 minuty a o urzadzeniu auto boss slysze pierwszy raz.

"Kodowanie immobilizera w wi?kszo?ci marek oraz odczyt IMMO oraz PIN code VW "

zeby nie byc goloslownym to znalazlem to na stronie ponizej ktora to znalazlem dzieki wujkowi google.

http://www.auto-boss.net/auto-scanner-v30.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam taki problem mam passata B5 lift 2.0 2001r.z 1/2 FIS i chce założyć licznik z W8 i cały FIZ i tu pytanie czy podejdzie do mojego i co musze zmienić żeby pasował. Z góry dziękuje.

Pozdrawiam.:ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam koledzy to forum to jedyna kopalnia wiedzy mam mały albo duży problem z zakodowaniem 2 kluczyka po wyciągnięciu pinu i logowaniu vcds lite kod niby przyjmuje ale w adaptacji kanał 21 read w polu pokazuje 2 klucze ale nie mogę wykasować ich a nawet nie przyjmuje żadnej wartości oprucz 2 czym to może być spowodowane licznik immo 3 1J0 920 806 E KOMBI+WEGFAHRSP VDO V11 rok 2002 próbowałem dodać klucz vag+k can comander 1.4 pin odczytałem nim wsad licznika wyciągnołem i sprawdziłem vag eeprom programer zgadza sie pin zgadza sie z ecu ale comanderem 1.4 też nie poszło wogule nie zapala się kontrolka immo choć na chwilę przy programowaniu za pomoc będę wdzieczny i prosze o odpowiedz bo wiem że tu są znawcy i z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat zamykam problemem był czas który był po złym wpisaniu pinu który można podglądnąć 01 silnik ,08 blok ,24 kanał ,1 pozycja na włączonym zapłonie trzeba było odczekać 40 minut. Żegnam:fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam kabelek kkl i teraz mam dylemat z kad wziasc działajacy program vag tacho moze ktos pomoze na pw

 

 

[email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
VAG Tacho i KKL to nie tak.

kolega mial na mysli ze kkl i vag tacho to sa 2 osobne sprawy - kkl mozesz uzyc np z vag comem a do vag tacho potrzebujesz inny kabel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolega mial na mysli ze kkl i vag tacho to sa 2 osobne sprawy - kkl mozesz uzyc np z vag comem a do vag tacho potrzebujesz inny kabel

 

Odpowiadasz na post 100 czy 101?:hmmBo Sipowitzowi to raczej nie trzeba wyjaśniać co z czym.:jasne

Edytowane przez riccardoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odpowiadasz na post 100 czy 101?Bo Sipowitzowi to raczej nie trzeba wyjaśniać co z czym.

oczywiscie ze na 100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności