Skocz do zawartości
adam75pl

ANDROID - telefony i aplikacje

Rekomendowane odpowiedzi

Zostanie wybrane albo HTC albo Sony zobaczymy co podpasi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam HTC. Jakość naprawdę na 6 (HTC One S)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowicie o htc one z "koncowkami" s, x itd. Czy możecie podpowiedzieć coś na temat "htc one" bez literowej końcówki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukaszu jak wejdzie na rynek to na pewno ci o nim opowiem jak go nadbędę :P

 

teraz mogę ci powiedzieć że będzie lepszy od one x ale czy od on x + tego już nie wie :D _ pomogłem? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
_ pomogłem?
bardzo :P

w takim razie czekam na wiadomość ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy podlinkowal by ktoś tego roota bez nabijania licznika w s3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mowicie o htc one z "koncowkami" s, x itd. Czy możecie podpowiedzieć coś na temat "htc one" bez literowej końcówki ;)

 

krótka specyfikacja. Snapdragon 600 1.7GHz 4 rdzenie, 2GB Ram, 4MPIX kamera (trzy soczewkowa) Android 4.1, Sense 5.0, dźwięk stereo (podobno dźwiękiem pobija iPhone 5) 4.7' ekran Full HD konstrukcja z jednego kawałka aluminium + słuchawki Beats w zestawie.

Robi wrażenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAm nadzieje ze one bedzie zrobiony lepiej niz wiekszosc HTC ale wyglada na to ze tak bedzie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy podlinkowal by ktoś tego roota bez nabijania licznika w s3?

 

Tu masz pełny opis http://forum.android.com.pl/f551/root-i9300-rootowanie-roma-w-jb-4-1-2-xxella-i-nowszych-bez-nabijania-licznika-status-normalny-254093/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
krótka specyfikacja. Snapdragon 600 1.7GHz 4 rdzenie, 2GB Ram, 4MPIX kamera (trzy soczewkowa) Android 4.1, Sense 5.0, dźwięk stereo (podobno dźwiękiem pobija iPhone 5) 4.7' ekran Full HD konstrukcja z jednego kawałka aluminium + słuchawki Beats w zestawie.

Robi wrażenie :)

 

Słuchawek Beats nie ma w zestawie. Tak samo jak i przycisku Home:banghead:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziękował. Dziś zabieram się za roota. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG Optimus L9 lub Samsung Galaxy S III mini co wybrać.

Żona ma do wyboru te dwa modele telefonu w pracy i nie wie co wybrać. Wrzuciłem na losowo wybranej stronie do porównania http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/6525/6689/0/0/ ale za bardzo zostałem z tyłu technicznie :) by wyciągnąć z tego wnioski. Poproszę o Waszą opinie bo prawdopodobnie sobie go zawłaszczę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słuchawek Beats nie ma w zestawie. Tak samo jak i przycisku Home:banghead:

 

Są patrz tu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam do wyboru sony xperia j i lg l7 i cos jeszcze z 4 cali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam do wyboru sony xperia j i lg l7 i cos jeszcze z 4 cali

 

 

HTC Desire X.

 

---------- Dodano o 07:22 ---------- Poprzednia wiadomość o 07:20 ----------

 

LG Optimus L9 lub Samsung Galaxy S III mini co wybrać.

Żona ma do wyboru te dwa modele telefonu w pracy i nie wie co wybrać. Wrzuciłem na losowo wybranej stronie do porównania http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/6525/6689/0/0/ ale za bardzo zostałem z tyłu technicznie :) by wyciągnąć z tego wnioski. Poproszę o Waszą opinie bo prawdopodobnie sobie go zawłaszczę :P

 

Samsung przegrywa baterią, ale rekompensuje wyświetlaczem AMOLED. Osobiście to bym wziął Lg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Są patrz tu

 

To nie są słuchawki Beats. Nawet ten koleś na filmie to mówi.

Z resztą w zeszłym tygodniu byłem u operatora i chwilę się bawilem tym telefonem i specjalnie właśnie pytałem o słuchawki, i powiedziano mi, że w zestawie nie na Beats, ale operator dokłada jako bonus oddzielne pudło z Beatsami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Root zrobiony. Polecam wersje która kolega podlinkowal wyżej. Bez nabijania licznika.

 

Używał ktoś aplikacji firmy Generali Auto? Można po graficznym kodzie z dowodu rejestracyjnego sprawdzić czy były wypłacane na auto odszkodowania. Fajny bajer. Jeszcze nie testowałem czy działa bo aktualnie nie mam przy sobie dowodu :-)

 

A dla osób którym tnie się real Racing 3 jest apka RR3 graphics. Można zmniejsz ilość szczegółów i działa świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności