Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zwieksz kontrast grandientu w logo co by bylo bardziej czytelne na bialym tle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdyby mu zrobić jakiś niebieski lub czarny kontur

tez mi si tak wydaje ;)

ale ogolnie robota na wielki plus i uszanowanko. aby tak dalej panowie i bedzie lux :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak idzie www? AŚ niedługo będzie nas oceniał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marecek w samolocie wraca do kraju i będzie kończyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z ty z nim połączenie kablem masz?? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...dementuję - w samolocie się nie pracuje, tylko śpi ;) lot mam przeważnie o 2 nad ranem, więc nie pracuję w tym czasie. Serio, to uczę się templejtów drupala... wydaje się najbardziej sensownym CMSem ze względu na to, że potrafi "wyciągać" dane z VB. Dajcie jeszcze trochę czasu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w samolocie się nie pracuje, tylko śpi

a jak ktoś nie leciał samolotem? :(

 

a może joomla? samo polskie centrum techniczne joomla pracuje na forum VB ;)

http://forum.joomla.pl

pomost nazywa się: bbpixel

http://www.bbpixel.com/jvb-engine.htm 35$ czyli nie tak dużo

Edytowane przez zejnowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko, spędziłem ostatnie 9 godzin na dłubaniu drupala. Muszę powiedzieć, że zrobił na mnie ogromne wrażenie swoją prostotą... jak jeszcze uda się go skleić z vbulletinem, to w ogóle będzie kosmos ;) Jak się wyśpię to wracam do dalszych prac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strona odpalona...

 

potrzebuję ochotników, chętnych do pomocy przy wypełnianiu jej treścią (tzn. osób, które byłyby w stanie poświęcić trochę czasu na szukaniu na forum odpowiednich tematów, filtrowaniu wyników i przedstawieniu ich wraz z odpowiednim komentarzem).

 

Chciałbym, żeby na froncie pojawił się jakiś fajny artykuł o tuningu wraz z dużą ilością odnośników.

 

Dodatkowo przydadzą się dane techniczne poszczególnych modeli. Ja niestety nie dysponuję żadnymi katalogami czy tablicami... Niby można to z wikipedii zassać, ale jednak trochę się boję, że będą mało precyzyjne. Podrzućcie jakieś katalogi, panowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A będzie dział aktualności? - bo jeżeli tak to mógłbym od czasu do czasu potworzyć jakieś newsy dotyczące passatów (wprowadzenie nowego modelu, jakieś przecieki w tym temacie, wprowadzenie nowych silników, akcje serwisowe, komunikaty sprzedaży, etc komunikaty dotyczące spotów krajowych i regionalnych etc ) jeżeli by się pojawiły w necie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A będzie dział aktualności? - bo jeżeli tak to mógłbym od czasu do czasu potworzyć jakieś newsy dotyczące passatów (wprowadzenie nowego modelu, jakieś przecieki w tym temacie, wprowadzenie nowych silników, akcje serwisowe, komunikaty sprzedaży, etc komunikaty dotyczące spotów krajowych i regionalnych etc ) jeżeli by się pojawiły w necie

nie planuję wprowadzać takiego działu jako takiego, bo głupio wygląda jak wchodzisz na stronę z "njusami", na której ostatnie "publikacje" są z 2008 roku... Nie mniej, jak coś napiszesz i będziesz to chciał opublikować, to znajdziemy na to miejsce i formę. Bez problemu! Uzyty CMS jest niesamowicie elastyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki za info :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.vw-passat.pl/main/

to nasze logo jest kompletnie nieczytelne na białym tle

nie widać napisu vw-passat.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No powiesz szczerze robi wrażenie :) Gratulacje mi się bardzo podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki! Cały czas pracuję nad treścią, ale samemu zajmie mi to całe miesiące... :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, że już grubcio robi relacje zlotów. A co jeszcze potrzeba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...B1/B2, B3/B4 (Nuttie), B5&3BG, B6, B7... :P

 

takie tam bzdety ;)

 

Ogólnie to brakuje... wszystkiego.

 

napisałem do motostatu czy by nie udostępnili dla nas statystyk spalania passków, to bym od razu z automatu aktualizował na stronie o spalaniu.

 

Czekam też na odpowiedź z re5pect.pl w sprawie ich oferty - akcesorii do tuningu, które wplotę w dziale "tuning".

 

Nie wiem skąd wziąć jakieś w miarę sensowne ceny passatów. Znacie jakiś serwis, który ma wystawione API z cenami danych roczników, co by móc zasysać dane i publikować na..?

 

Wasze pomysły też mile widziane...

 

---------- Post added at 22:10 ---------- Previous post was at 22:04 ----------

 

btw. kogo by tu zaprząść do opisania poradnika kupującego? hmm... :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
btw. kogo by tu zaprząść do opisania poradnika kupującego? hmm... :>

Charakterka oczywiście ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ok. Zadziałam. Poproszę o jakiś ramowy konspekt szkic lub ramę i ją wypełnię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i ok. Zadziałam. Poproszę o jakiś ramowy konspekt szkic lub ramę i ją wypełnię.

jak będziesz miał już aktywne konto, to po wejściu w dział http://www.vw-passat.pl/main/poradnik-kupujacego pojawi sie dodatkowa opcja edycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności