Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie - temat o wyborze fanklubu roku jest widoczny na stornie głownej w GORĄCYCH tematach. Mam nadzieję, ze NOWI go nie widzą :D

 

EDIT//

Jednak widać go po wylogowaniu :kwasny:

 

EDIT 2//

A propozycje i poprawki do tej strony to też w tym wątku? Bo mam parę. W dziale "Kupujemy passata" powinien być chyba też temat o przerabianych anglikach :D

W opisie "Jak szukać na forum" - przydałoby się zdjecie forumowej SZUKAJ-ki.

No i takie "pytanie retoryczne" - co jest na tym zdjęciu nad passatami? :D Bo takie jakieś "nie obrazowe" jest :)

Edytowane przez Danek75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zamiast z boku to nasze logo dać na top:

bgg2.jpg

 

przy okazji zmodyfikowałem trochę logo tzn. odwróciłem jasny gradient i trochę te kulki są wydaje mi się subtelniejsze, z tym że nie wiem jak ten napis poprawić na razie nie mam weny ;)

vwlogo1.jpg

Edytowane przez zejnowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najbardziej podoba mi się adres do kontaktu :D

 

m[skasujto](at)2O6[i_to-tez]club[kropka]net

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co byscie powiedzieli zeby wszystkie obrazki autek byly pobrane od uzytkownikow forum. tak jak to jest na B5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Jest dobrze tak - jak jest teraz. Tylko w B3 i w B5 by się przydało kolory zmienic bo wszystko jest prawie takie same.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu mój post został usunięty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie usunął, tylko wrzuciłeś go do TEGO wątku, zamiast tutaj. Przeniosłem tu i jest pod nr 102.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zejnowski, dzięki za logo. Poprawię to wieczorem. Nie chcę na razie niczego przyklejać na tej "belce", bo mam w stosunku do niej niecne zamiary :) Chcę, żeby ta cała czarna belka była "zwijana" na życzenie, a na niej prezentować dynamicznie aktualizowane "ciekawostki", oferty sklepów czy wyniki głosowania na passata miesiąca - żeby to wszystko żyło :)

 

a co byscie powiedzieli zeby wszystkie obrazki autek byly pobrane od uzytkownikow forum. tak jak to jest na B5

 

Tzn?

 

Nie. Jest dobrze tak - jak jest teraz. Tylko w B3 i w B5 by się przydało kolory zmienic bo wszystko jest prawie takie same.

 

Tzn? O czym mówisz, bo nie bardzo wiem ;) Jeśli chodzi o same ikonki autek, to przecież to miało być monocolor :] A treści jeszcze żadnej "ni ma..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie jest bardzo ładnie i wraz z żonką piszemy żeby tak zostawić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn? O czym mówisz, bo nie bardzo wiem ;) Jeśli chodzi o same ikonki autek, to przecież to miało być monocolor :] A treści jeszcze żadnej "ni ma..."

Nie o treśc mi chodzi. Jak najedziesz na dany samochód, to:

- passat B1-B2 jest czerwony

- passat B3, B4, B5 - w sumie są wszystkie niebieskie :D (no i o to mi chodziło by ich kolorystykę zmienić, po uaktywnieniu kursorem danego okienka) - taka mała drobna sugestia :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn? O czym mówisz, bo nie bardzo wiem

mi chodzilo o to ze obrazek z passatem B5 jest naszego kolegi z forum. i chcialem zaproponowac zeby pozostale obrazki tez zapozyczyc z forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mi chodzilo o to ze obrazek z passatem B5 jest naszego kolegi z forum. i chcialem zaproponowac zeby pozostale obrazki tez zapozyczyc z forum.

 

chodziło mi o to, żeby auta ułożone były tak, jakby były "zwrócone" ku centrum strony. Oczywiście, możemy teraz rozpisać konkurs, poczekać miesiąc na zgłoszenia, kolejny miesiąc na głosowanie i... za pół roku będziemy mieli nowe samochodziki na stronie głównej ;) serio, to nic nie stoi na przeszkodzie żeby tam był zestaw zmieniających się obrazków - to też da się zrobić i chyba to będzie najsensowniejsza opcja, co by użytkownika nie przyzwyczajać do statycznego wyglądu strony ;)

 

Nie o treśc mi chodzi. Jak najedziesz na dany samochód, to:

- passat B1-B2 jest czerwony

- passat B3, B4, B5 - w sumie są wszystkie niebieskie (no i o to mi chodziło by ich kolorystykę zmienić, po uaktywnieniu kursorem danego okienka) - taka mała drobna sugestia

 

spoko, pokombinuję coś jeszcze z kolorystyką, bo na razie taka mdła i bez wyrazu jest, faktycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do tych samochodzikow to jest ok, to byla i wylacznie propozycja moze na upiekszenie lub tez na nawiazanie do glownego silnika i mocy - FORUM ;)

 

a co do klorystyki to zapytam, czy strona glowna bedzie nawiazywala do forum, bo na ta chwile (nie wiem czy wszyscy mowie oczywiscie za siebie) mam ustawiony styl *tech two* (bo ten mi najbardziej odpowiada) i jak zmieniam z glownej na forum to razi w oczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak zmieniam z glownej na forum to razi w oczy ;)

Zmniejsz kontrast i jasność :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czekam też na odpowiedź z re5pect.pl w sprawie ich oferty - akcesorii do tuningu, które wplotę w dziale "tuning".
a na niej prezentować dynamicznie aktualizowane "ciekawostki", oferty sklepów

 

a po co to?

nasze forum było wolne od reklam i niechby sobie było dalej takie

bez względu czy reklama ta będzie płatna czy też bezpłatna

 

jak ktoś będzie chciał szukać części do tuningu czy czegokolwiek to mamy na forum odpowiednie działy, mamy google i panoramę firm

 

jestem zdecydowanie przeciwny promowaniu jakichkolwiek sklepów, jak się zrobi jeden krok w tą stronę, to za chwilę całe forum będzie poprzetykane reklamami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nasze forum było wolne od reklam i niechby sobie było dalej takie

bez względu czy reklama ta będzie płatna czy też bezpłatna

 

jak ktoś będzie chciał szukać części do tuningu czy czegokolwiek to mamy na forum odpowiednie działy, mamy google i panoramę firm

 

jestem zdecydowanie przeciwny promowaniu jakichkolwiek sklepów, jak się zrobi jeden krok w tą stronę, to za chwilę całe forum będzie poprzetykane reklamami

Dobrze gada - polać mu :zdrowko: Oferty nam nie są potrzebne. I nieważne czy płatne czy gratisowe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ofert z wzajemną wymianą banerów otrzymujemy kilka(naście) w miesiącu i wszystkie odrzucam właśnie z tych względów o których piszecie.

Jesteśmy niezależni-utrzymujemy się z własnych funduszy, nikt Nam nie narzuca formy wyglądu stronu głównej czy też miejsca, które chciałby wykorzystać do reklamowych celów i chyba to jest w tym najlepsze i widać, że nie jest Wam z tym źle? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ofert z wzajemną wymianą banerów otrzymujemy kilka(naście) w miesiącu i wszystkie odrzucam właśnie z tych względów o których piszecie.

Jesteśmy niezależni-utrzymujemy się z własnych funduszy, nikt Nam nie narzuca formy wyglądu stronu głównej czy też miejsca, które chciałby wykorzystać do reklamowych celów i chyba to jest w tym najlepsze i widać, że nie jest Wam z tym źle? ;)

Właśnie :ok: Krótko, zwięźle i na temat :D

Zresztą nasze forum jest jednym z nielicznych - które jeszcze nie jest skażone reklamami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie jest Wam z tym źle?

oczywiscie ze NIE ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cóż za obruszenie ;)

nie interesują mnie oferty klocków ferrodo, opon z Dębicy czy oleju castrol wyskakujące na stronie głównej i przesłaniające całą stronę tak jak na wirtualnej polsce czy onecie. Szukam konkretnych elementów, których ciężko znaleźć w intercarsie, a często pytacie o to na forum. W sposób absoltunie nienachalny i skrajnie inny niż to, do czego jesteście przyzwyczajeni. Poza tym nikt nie mówi o przetykaniu >>forum<< reklamami. Z jakiegoś powodu chciałbym jednak aby strona główna pozostała wizytówką naszego klubu i stanowiła odrębny od forum twój organizacyjny i ideologiczny. Kto chce, niech ustawi sobie stronę główną na "forum.vw-passat.pl" i zapomni w ogóle o czymś takim jak vw-passat.pl.

 

Druga sprawa, że rzeczą polską jest narzekać czy marudzić nie mając jeszcze pełnego obrazu sprawy. Poczekacie, zobaczycie, ewentualnie wtedy będziecie marudzić. Możemy tak zrobić? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności