Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
strona główna pozostała wizytówką naszego klubu

no ja własnie z takim pytaniem:

pamietam gorącą dyskusję, że nie jesteśmy żadnym klubem ani nic takiego ( bodajrze przy wprowadzaniu zmian z gadżetami i kwestiach własności logo), czyżby miało sie to zmienić??

Tylko pytam, edukacyjnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...wszystko w swoim czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dziękować, dziekować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marecek chce wprowadzic niecny plan :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i jak, panowie, idzie pisanie artykułów?

 

bo na razie po 3 dniach statystyki pokazują, że ludzie faktycznie szukają treści na naszej stronie: (liczby to ilości wejść)

 

1. www.vw-passat.pl 11 770

2. Najczęściej występujące usterki w Passatach 1 613

3. Passat B5 (3B & 3BG) 1 280

4. Ile palą passaty? 1 213

5. Diagnostyka 1 017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marecek większość wejść związanych pewnie z konkursem. :D I część nasze wejścia aby zobaczyć jak się posuwają prace. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam takie pytanie - temat o wyborze fanklubu roku jest widoczny na stornie głownej w GORĄCYCH tematach. Mam nadzieję, ze NOWI go nie widzą

 

EDIT//

Jednak widać go po wylogowaniu

zrobione

 

A propozycje i poprawki do tej strony to też w tym wątku? Bo mam parę. W dziale "Kupujemy passata" powinien być chyba też temat o przerabianych anglikach

 

Zrobi się!

 

W opisie "Jak szukać na forum" - przydałoby się zdjecie forumowej SZUKAJ-ki.

 

:P może bez jaj już... zmieniłem opis tego działu na "jak zacząć na forum"

 

No i takie "pytanie retoryczne" - co jest na tym zdjęciu nad passatami? Bo takie jakieś "nie obrazowe" jest

 

To jest kadr z "gryla" Stochasticowego passka 3BG przecież ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i jak, panowie, idzie pisanie artykułów?

 

I część nasze wejścia aby zobaczyć jak się posuwają prace.

 

wszystko będzie na czas :acute:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wszystko będzie na czas
Nutti, ciśnij bo czas goni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja walczę z tabelkami technicznymi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nutti, ciśnij bo czas goni
Nie no bez przesady już nie chodzi o to żeby chłopaków zajechać. Mimo iż to wszystko powinno ruszyć już dawno (wiem, wiem, nie zawsze mamy czas). To że nas goni bo koniec konkursu? Już i tak dużo zostało zrobione i tu szacun dla Marecka i mniemam Nuttie'go oraz paru innych nie przedstawionych tutaj a pewnie się przyczynili do tego iż ta strona powstaje. I tak robicie olbrzymią robotę. :padam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No... Pobs już zaczął dział B5, a ja w każdej wolnej chwili dopieszczam artykuły o tuningu i usterkowości... małymi kroczkami, ale systematycznie. Jestem też dumny z artykułu jak zacząć na forum :) Kilka osób jeszcze się zadeklarowało pomóc, m.in. przy opisie zlotów, poradnik kupującego, historii passka, B3/B4/B6, więc czekam cierpliwie na materiały - razem dajemy radę całkiem nieźle :)

 

Czy ktoś przy okazji nie zechciałby pokryć napisania czegoś o B1? (bo dla mnie to czarna magia - za młody jestem, żeby pamiętać lata 40 ubiegłego wieku :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli można coś dodać to w b5 są błędy np że w 3bg diesle to 130 a ma 131 i nie ma nic o 101 :) a tutaj : benzynowy W8 4.0 V8 32V (275 KM) , to zamiast tam v8 to w8 ;) . I tutaj : V6 2,8 l (194 KM) a powinno być 193 , no to takie szczegóły , ale można to poprawić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji czytałem dział na temat B5. Dzięki dla Pobs-a, że dołączył do tego działu mój temat o W8.:zawstydzony: Jeżeli znajdę gdzieś jeszcze jakieś wiadomości to będę uzupełniał. Jeśli będzie trzeba coś jeszcze napisać, to służę pomocą.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przy okazji czytałem dział na temat B5. Dzięki dla Pobs-a, że dołączył do tego działu mój temat o W8. Jeżeli znajdę gdzieś jeszcze jakieś wiadomości to będę uzupełniał. Jeśli będzie trzeba coś jeszcze napisać, to służę pomocą.

nie ma sprawy! ;)

 

jeśli można coś dodać to w b5 są błędy np że w 3bg diesle to 130 a ma 131 i nie ma nic o 101 a tutaj : benzynowy W8 4.0 V8 32V (275 KM) , to zamiast tam v8 to w8 . I tutaj : V6 2,8 l (194 KM) a powinno być 193 , no to takie szczegóły , ale można to poprawić

poprawimy!

 

---------- Post added at 18:49 ---------- Previous post was at 18:40 ----------

 

btw. jest info, że:

oraz turbodiesele: 1,9 l TDI (101, 130 KM obie jednostki na pompowtryskiwaczach), 2,0 l TDI (136 KM, również na pompowtryskiwaczach), V6 2,5 l TDI (150 KM na pompie wtryskowej),

 

... więc pada hasło 101 :)

 

szczegółowa tabelka wkrótce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to tam to tak a mi chodziło o to - Przy okazji modernizacji jesienią 2000 r. wprowadzono kolejne, nowe silniki benzynowe: 2.0 (115 KM), 2.3 V5 20V (170 KM) oraz turbodiesla 1.9 TDI (130 KM). ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to tam to tak a mi chodziło o to - Przy okazji modernizacji jesienią 2000 r. wprowadzono kolejne, nowe silniki benzynowe: 2.0 (115 KM), 2.3 V5 20V (170 KM) oraz turbodiesla 1.9 TDI (130 KM).

 

done!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oraz turbodiesla 1.9 TDI (130 KM). ;)

131 :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

się czepiacie :P nie każdy ma 131km :D w serii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności