Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

panowie a co myslicie o nowej skodzince, jakie wrażenia wizualne wywołuje to u was ?

 

skoda_octavia_3_640.jpeg

 

skoda_octavia_iii_tsi_5.jpeg

Edytowane przez TheBrave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wygląda tragicznie... innym słowy... do wszystkiego idzie się przyzwyczaić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

fajny, gratki zakupu, niech się spokojnie prowadzi ;) :dobrze

 

ale powiem Ci, że szlak mnie trafia, jak widze w takich autach autmatyke z czasów preprehistorycznych ;) mowie tu o manualnej kliemie. Już uj z kierą, bo człowiek szybko się do dobrego przyzwyczaja i multifunkcja się ceni (wiem, zawsze można dorzucić ;))

 

podsumowując: ładne autko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dsg i manualna klima :lol

 

Ale poza tym bardzo fajny samochodzik, oby służył :)

 

powiem więcej, te pokrętła to nawet nie pasują do całości kokpitu :wmorde

Edytowane przez kulio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kris, a ty co kupujesz? ... skoda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie kupilem tourana 2.0tdi

A jednak 2.0 ? Czemu taka zmiana decyzji ?

Odnoszę wrażenie że drzwi kierowcy i pasażera mają inny odcień .... ale może się mylę

tak czy siak gratuluję sam bym takiego chciał ale 1.9 ;)

 

jakie wrażenia wizualne wywołuje to u was ?

 

KOZA !!

a poza tym ok

mi się podoba superb w kombi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie kupilem tourana 2.0tdi w DSG wie passat jak najbardziej na sprzedaz

http://www.autotrader.co.uk/classifi...91ud?logcode=p

 

w liku moj ds

gratki oby Ci długo służył

 

---------- Dodano o 21:24 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:24 ----------

 

KOZA !!

a poza tym ok

mi się podoba superb w kombi

nic dodać nic ująć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jednak 2.0 ? Czemu taka zmiana decyzji ?

Odnoszę wrażenie że drzwi kierowcy i pasażera mają inny odcień .... ale może się mylę

tak czy siak gratuluję sam bym takiego chciał ale 1.9 ;)

 

 

 

KOZA !!

a poza tym ok

mi się podoba superb w kombi

 

:D

Superb w kombi moje marzenie piekny samochod

 

---------- Dodano o 22:27 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:26 ----------

 

Szymon gratki zakupu musimy sie kiedys zgadac na spota jakiegos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szymon - fajny , bezawaryjnosci życzę

 

a teraz pytanie odebrałeś już go? bo jak nie to naprawde dobrze go oblukaj bo widze ze z komisu a rocznik i cena jak na komis mi troszke podejrzana sie wydaje, sprawdz wszystko dobrze bo to ze HPI czyste to niczego nie dowodzi, jak nie maz miernika lakieru to wez zwykły magnes z lodówki ze soba,

 

własnie co sie stało ze 2.o miałeś szukac 1,9!

 

Kris, a ty co kupujesz? ... skoda?

 

u mnie jest wiele koncepcji, zobaczymy

na 99% cos z kombi z dsg ale to po powrocie z pl, sprzedamy sedesa i kijanke zobaczymy fundusze unijne :hyhy i zaczniemy szukac

 

moze cos takiego

 

http://www.ebay.co.uk/itm/2009-Skoda-Octavia-Estate-1-4-TSI-122bhp-Auto-DSG-Elegance-09-Reg-/130822174918?_trksid=p5197.m1992&_trkparms=aid%3D111000%26algo%3DREC.CURRENT%26ao%3D1%26asc%3D14%26meid%3D5293753969127454821%26pid%3D100015%26prg%3D1006%26rk%3D1%26sd%3D130822174918%26

 

 

a ta audica poszła za 8k

 

2008 AUDI A6 LE MANS TDI 2.7 V6 CVT S-LINE ESTATE FULL LEATHER, COLOUR SAT NAV

 

220113149.jpg

Edytowane przez TheBrave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo to ze HPI czyste to niczego nie dowodzi,

dobrze prawi posłuchaj go !!

 

 

moze cos takiego

 

piękna ale silnik mało rozwojowy że tak powiem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szymon - fajny , bezawaryjnosci życzę

 

a teraz pytanie odebrałeś już go? bo jak nie to naprawde dobrze go oblukaj bo widze ze z komisu a rocznik i cena jak na komis mi troszke podejrzana sie wydaje, sprawdz wszystko dobrze bo to ze HPI czyste to niczego nie dowodzi, jak nie maz miernika lakieru to wez zwykły magnes z lodówki ze soba,

 

własnie co sie stało ze 2.o miałeś szukac 1,9!

 

a no wczoraj tak spojrzalem z ciekawosci na dsg no i wyskoczyl ten 5 osobowy a mi szczerze najbardziej taki pasowal bo kolo zapasowe ma ;P a nie 7 osoboy bez kola a mi to do dupy potrzebne. No hpi sprawdzilem mam z motami wszystkimi ksiazka serwisowa no i miernika nie mialem ale ogladalismy z kolega no i wszystko ladnie spasowane. Coz wiecej moge powiedziec pytalem sie kolesia mowil ze wszyscy co dzwonia to chca 7 osob a nie 5 . WIec wiesz stwierdzilem jak mam dac 5000-5500 za 1.9tdi 2005 no moze 2006 w porywach za SE a tu mam 2007 po lifcie z dsg SE za 6300. NIe bralem wogole pod uwage tego silnika z rocznikow 2004-6 ale mma nadzieje ze juz 2007 pochodzi. auto ma najechane 84 tys no i przy 77 rozrzad razem z olejem w skrzyni zrobuiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje szczerze wyboru Szymon, teraz zapraszam na http://touranklub.pl/forum/index.php:)

rozsadny wybor:)

kto oglada walke szpilki dzies???

 

Bede sie rejestrowal tam :P zona sie mnie pytala czy teraz juz nie bede na forum passata hehe. Powiem jeszczse do wymiany mam dwie przednie opony bo kiepsie no i mam pytanie bo nie mam do kol sroby do tej zabezpieczajacej. beda mieli w vw serwisie na miejscu czy trza bedzie czekac ?? najlepiej to bym byl zadowolony jak by mi je wykrecili bo mam jakies sruby od passata to bym je wstawil. Odrazu kol mi nie ukradna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos tu juz chyba pisal. kupisz sobie nowy komplecik srubek:) nie ma na sztuki, dobrz mowie??

weekendzik:) :browar

 

---------- Dodano o 23:18 ---------- Poprzednia wiadomość o 23:16 ----------

 

wlasnie doczytalem, szkoda ze troche golas, polfis no i ta klima.... ale fajnie mozna ja zrobic na taka z najnowszego turana wiec nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo. silnikiem sie nie przejmuj:) malo pali i zwawy jest:) gratulacje przeniesienia napedu, zakladaj kierownice z flapsami i bedziesz gosc!!

kiedy spot ze spytam????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ktos tu juz chyba pisal. kupisz sobie nowy komplecik srubek:) nie ma na sztuki, dobrz mowie??

weekendzik:) :browar

 

---------- Dodano o 23:18 ---------- Poprzednia wiadomość o 23:16 ----------

 

wlasnie doczytalem, szkoda ze troche golas, polfis no i ta klima.... ale fajnie mozna ja zrobic na taka z najnowszego turana wiec nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo. silnikiem sie nie przejmuj:) malo pali i zwawy jest:) gratulacje przeniesienia napedu, zakladaj kierownice z flapsami i bedziesz gosc!!

kiedy spot ze spytam????

 

Szczerze to mi nie przeszkadza ta klima :P powiem ci szczerze ze nie jestem wybredny. hehe najlepsza sprawa to ta dsg :P A spot można sie kiedys umowić passatowcy kontra tourany :P

 

no ale zeby wkrecic nowy komplet to musze wykrecic te stare sruby :) no chyba ze oni ten nowy komplet dadza z ta odpowiednia przejsciowka.

Edytowane przez szymondeck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos tu mial tez takie cuda, Romeo?? nie pamietam zaraz bedzie sie spowiadal:P

 

---------- Dodano o 23:43 ---------- Poprzednia wiadomość o 23:42 ----------

 

mi sie smiac chce jak na statystki spogladam, passatowcow jest blisko 30k, turanowcow 2k:wmorde

 

---------- Dodano o 00:00 ---------- Poprzednia wiadomość o 23:43 ----------

 

i jeszcze masz zajefajna felge... Atlanta... tez taka sprawilem bo az slinotoku dostawalem jak widzialem innych na tej feldze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[/color]i jeszcze masz zajefajna felge... Atlanta... tez taka sprawilem bo az slinotoku dostawalem jak widzialem innych na tej feldze...

 

 

ciesze sie że się podoba ;) wiesz co patrzylem jeszcze na autotrader te specyfikacje i tam pisze ze RCD 510 touch screen radio/dash mounted 6 cd/mp3 auto-changer 8 speakers and aux-in socket in front centre console

wiec wnioskuje ze ktos wyciagnal kiedys :P i wsadzil zwykle radio na 6cd :(

a szkoda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podaj vin na pw to odkodujemy co tam bylo jak wyjechal z fabryki.

to co pisza na traderze to nie wierz. klijaka opcje jak leci byle by dluzsza lista byla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności