Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

dokladnie, zawsze handlarze pisza co im klawiatura na mysl przyniesie... prywatni juz mniej. zaloze sie ze nie miales zadnego toczskrina.... jakbys mial toczskrin to bys mial navi a co za tym idzie pletwe na dachu. u Ciebi jej brakuje. chyba ze ktos radio razem pletwa zabral?? a dziura w dachu??:)

 

---------- Dodano o 00:25 ---------- Poprzednia wiadomość o 00:23 ----------

 

a co do spota to nasz stry kolega Kijek tez turanem jezdzi, w mojej niedalekiej okolicy tez jest conajmniej 2 turanowcow... obowiazkowo latem musimy cos spolodzic ale to juz chyba temet nie na tym forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dokladnie, zawsze handlarze pisza co im klawiatura na mysl przyniesie... prywatni juz mniej. zaloze sie ze nie miales zadnego toczskrina.... jakbys mial toczskrin to bys mial navi a co za tym idzie pletwe na dachu. u Ciebi jej brakuje. chyba ze ktos radio razem pletwa zabral?? a dziura w dachu??:)

 

---------- Dodano o 00:25 ---------- Poprzednia wiadomość o 00:23 ----------

 

a co do spota to nasz stry kolega Kijek tez turanem jezdzi, w mojej niedalekiej okolicy tez jest conajmniej 2 turanowcow... obowiazkowo latem musimy cos spolodzic ale to juz chyba temet nie na tym forum...

 

 

a co to my gorsi jestesmy :P ja jeszcze mam passata hehe wiec moge tu pisac ahahah niech zazdroszcza ile my mozemy zapakowac do tych naszych ciezarowek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

a ta audica poszła za 8k

 

2008 AUDI A6 LE MANS TDI 2.7 V6 CVT S-LINE ESTATE FULL LEATHER, COLOUR SAT NAV

 

220113149.jpg

o widzisz Audi bardzo ladne choruje na taka wlasnie kombi I Quatrro bo juz swoim 4Motion sie nauczylem ze w kazdych warunkach pojade wiec tylko 4x4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko 4x4

he he wiec zobaczcie to: jedyny na swiecie jak na razie, touran 4motion:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ktos tu mial tez takie cuda, Romeo?? nie pamietam zaraz bedzie sie spowiadal
a no mial, mial takie cuda ze zgubil jak zmienial kola i nie stety takiej samej nie dokupilem bo powiedzieli nie nada, tylko caly komplet wyszlo mnie to cos kolo 55pandow nie pamietam, a z tego co patryk sprawdzal dalo rade dokupic nakretke no ale u nich sie nie da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jaki problem masz Grzesiek? kiere kupma alegro, modul pod kiere,poduche tez musisz bo nie beda pasowac. i kabelek do multifunkcji. kodujerz i masz. graty pogonisz i jestes na 0. poszukaj od 1 sprzedawcy bedzie taniej.

 

niby problemu nie ma ale kiedyś patrzyłem to cenowo nie było rewelacji a musze jeszcze pare rzeczy w nim zrobić pomalować maske i olej w DSG wymienić a posiadanie własnych czterech kątów swoje ciągnie. Serwis silnika już zrobiłem tak że powoli, a poza tym auto mi służy do dojazdów do pracy a tłuke dość sporo mil tak że demo car to to nigdy nie bedzie, ja jakoś wole oszczedzić kase i kupić coś młodszego niż ładować w auto

 

panowie kupilem tourana 2.0tdi w DSG wie passat jak najbardziej na sprzedaz

 

Szymon gratki i bezawaryjenego użytkowania, co do tych srub zabezpieczających to jak jak kupiłem passata to nie miałem przejściówki wykreciłem je i kupiłem na Ebay najtanszy jaki był zestaw ori vw srub zabezpieczających byłem przekonany że to będą używane a dzisiaj przyszły nówki za 12.99 z free dostawą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobacze co mi powiedza jutro bo jedynie na czym mi zalezy to zeby mi to ktos wykrecil to cholerstwo a jak juz beda wykrecone to nie problem bo wsadze se zwykle albo zabezpieczajace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
obowiazkowo latem musimy cos spolodzic ale to juz chyba temet nie na tym forum...
zdrajcy :P

 

---------- Dodano o 01:20 ---------- Poprzednia wiadomość o 01:18 ----------

 

szymon niech ci ten rodzinny busik sie sprawia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poka jak wyglada ta sruba to moze moja nakladka podejdzie, poczta bym podeslal??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co do wykrecenia to wykreca ci w vw,ale sam tez dasz rade tylko troche kombinacji i czsu to zejdzie. szfagier mi mowil jak mozna samemu to zrobic bo ma warzsztat w pl co wymienia opony i mial juz kilka takich przypadkow. kupujesz srube nakretke do odkrecania tak zeby ja nabic na ta co jest i powoli se odkrecasz .

 

---------- Dodano o 01:27 ---------- Poprzednia wiadomość o 01:23 ----------

 

co do skody to podoba mi sie super b, bo to podobno i sedan i hatchback w jednym. mozna tam otwozyc osobno bagaznik i bagaznik+szyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co do wykrecenia to wykreca ci w vw,ale sam tez dasz rade tylko troche kombinacji i czsu to zejdzie. szfagier mi mowil jak mozna samemu to zrobic bo ma warzsztat w pl co wymienia opony i mial juz kilka takich przypadkow. kupujesz srube nakretke do odkrecania tak zeby ja nabic na ta co jest i powoli se odkrecasz .

 

---------- Dodano o 01:27 ---------- Poprzednia wiadomość o 01:23 ----------

 

co do skody to podoba mi sie super b, bo to podobno i sedan i hatchback w jednym. mozna tam otwozyc osobno bagaznik i bagaznik+szyba

 

nakretki mam takie

http://imageshack.us/photo/my-images/341/20130201233649.jpg/

jakas z*****a gwiazdka w passacie mam cos innego

mam tylko nadzieje ze to orginal vw a nie jakis wymyslone gowno

 

---------- Dodano o 23:50 ---------- Poprzednia wiadomość o 23:40 ----------

 

zdrajcy :P

 

---------- Dodano o 01:20 ---------- Poprzednia wiadomość o 01:18 ----------

 

szymon niech ci ten rodzinny busik sie sprawia

 

podziekował pieknie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialo byc sprawuje a nie sprawia ale jak juz poszlo to trudno, co do sroby kup ew.nakretke rozmiarem musisz se troche porownac,dopasowac do tej sruby co masz i dasz rade jak masz jakies na podmianke to po problemie .

 

---------- Dodano o 01:57 ---------- Poprzednia wiadomość o 01:56 ----------

 

chyba ze masz na stanie taki rozmiar nakretki i mozesz ja poswiecic do tego celu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mialo byc sprawuje a nie sprawia ale jak juz poszlo to trudno, co do sroby kup ew.nakretke rozmiarem musisz se troche porownac,dopasowac do tej sruby co masz i dasz rade jak masz jakies na podmianke to po problemie .

 

---------- Dodano o 01:57 ---------- Poprzednia wiadomość o 01:56 ----------

 

chyba ze masz na stanie taki rozmiar nakretki i mozesz ja poswiecic do tego celu?

 

zobacze co mi w vw powiedza jak mi wykreca jutro to polowa sukcesu bo ja mam kilka zwyklych srub do vw bo w passacie mialem wywalac te zabezpieczajace ale tak jakos sie zlozylo no i jak cos to do tourana zaloze. TO nie polska zeby zaraz kola krasc pozatym i kapselki mam :) a musze to zrobic bo opony przednie kiepskie no i trza wymienic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam tylko nadzieje ze to orginal vw a nie jakis wymyslone gowno

Z oryginałem VW to raczej nie ma to nic wspólnego, VW ma coś podobnego do klucza "spline"

Sorki, ale teraz tak przeglądnąłem ETKA i może być taka śruba ori VW, w nowszych VW pokazały się tez śruby z podobnym wzorkiem.

Edytowane przez GURAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ta kiere szymon sam obszywales czy śpec jakis to robil?

 

---------- Dodano o 02:02 ---------- Poprzednia wiadomość o 01:59 ----------

 

nie wiem czy panowie slyszeliscie ale podobno londynskie czarne cab-y chinole wykupily bo podobno upada .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ta kiere szymon sam obszywales czy śpec jakis to robil?

 

w passacie to kupilem na allegro, samo to obszycie kosztowalo 150zl. najpierw 150 plus kaucja juz nie pamietam ile potem jak mu odeslalem moja stara to kaucje oddal koles. no chyba ze bym na miejscu to robil to tylko 150 zl z zamontowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75

fajny Turan, tez chcialem ale zona nie chciala, mowila, ze vanem nie chce jezdzic :( no i utknolem z Passatem ;)

nie no jaja se robie kocham mojego paska :)

 

a tak z innej beczki, dzieje sie cos na UD z zagranicznego ??

jakis spot przed and konwoj do bramy ??

jak zeszlym roku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha spoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy panowie slyszeliscie ale podobno londynskie czarne cab-y chinole wykupily bo podobno upada .

Czy chinole to wzięły to nie wiem, ale cienko przędą, fabryka tej kupy jest jakieś 2 mile ode mnie w Coventry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szymon na 99% mam taka sama srube i wyglada na to ze to łoriginał:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności