Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

pamietaj luke ze agencje to zawsze ładnie mówia i wiekszosci tylko mówia ze u nich tak pieknie

 

Kris, trochę to inaczej wygląda niż Ci się wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kris nadal na plejliscie czeka:) ksiegowa ma pilota wiec sila rzeczy ma wladze:)- dobrze ze tylk ow tym zakresie:P

 

 

Szymon, ja tez chcilalem paska pogonic latem, bujalem sie miesiac. wolalem 3500. poszedl za 2500. pierwszy kto perzyjechal wzial. ale telefonow to za wiele nie bylo przyznam... 2 razy cene zmienialem- opuszczalem.

a Tourana jak najbardziej polece, chcesz zobaczyc zapraszam:)

niesamowicie pojemny. nie do porownania z paskiem.... niebo a ziemia. ja mam 140 koni, poki co jezdzi, problemow nie sprawia. spocone turbo jest ale oleju nie zre wiec jak na razie ok. ja bym nie wzial 105 bo nie to za malo, czailem sie na 170 ale malo ich bylo... w srodku bardzo przyjemny ale passek byl bardziej powiedzialbym dociagniety. troche jakby tandeta zalatuja plastiki- w porownaniu do paska. ale nie trzeszcza co wazne. poczytaj o autoamcie dsg bo ja teraz zaluje ze nie wzialem autoamata... mozna dolozyc kiere z lopatkami i sie bawic w f1:)

dzieki za opienie o tv:)

 

No zobaczymy bede zadowolony jesli 2800 wezme no ale wystawie wiecej do uzgodnienia moze sie odezwie ktos zobaczymy. No teraz biore pod uwage tylko 1.9 tdi w tym roczniku, ale w przyszlosci za pare lat jak bede bral cos mlodszego to wlasnie chce 2.0 tdi w dsg :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kris, trochę to inaczej wygląda niż Ci się wydaje.

 

luke byc może nie twierdze ze nie, mówie tylko to co widze i co słysze od innych ludzi także driverów zatrudnionych przez agencjie ze wiekszosc agencji obiecuje złote góry a póżniej :wmorde

 

---------- Dodano o 17:58 ---------- Poprzednia wiadomość o 17:55 ----------

 

No zobaczymy bede zadowolony jesli 2800 wezme no ale wystawie wiecej do uzgodnienia moze sie odezwie ktos zobaczymy. No teraz biore pod uwage tylko 1.9 tdi w tym roczniku, ale w przyszlosci za pare lat jak bede bral cos mlodszego to wlasnie chce 2.0 tdi w dsg :)

 

bardzo słusznie dsg to to czego ja bede szukał po powrocie z pl, opchnac chce vito i sportage a kupic cos w kombi z dsg

tylko ja jeszce biore pod uwage skodzinke - octavie nie przejmuje sie kura na masce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

---------- Dodano o 17:58 ---------- Poprzednia wiadomość o 17:55 ----------

 

[/color]

 

bardzo słusznie dsg to to czego ja bede szukał po powrocie z pl, opchnac chce vito i sportage a kupic cos w kombi z dsg

tylko ja jeszce biore pod uwage skodzinke - octavie nie przejmuje sie kura na masce

 

niewiem czemu w polsce i niemczech 1.9 tdi touran jest w dsg w anglii nie ma, ale za to octavia i altea lub golf 1.9tdi w dsg idzie kupic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy jak to bedzie z kaska bo na ten rok mam jeszcze jeden bardzo duzy zakup w planach ale moze bede szukał juz czegos 2.0 ale w CR

 

Piotrek GSM

 

33390.jpg

 

 

100 LAT CHŁOPAKU !!!

Edytowane przez Luke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chopy, jak kupujecie bilety lotnicze? Bezpośrednio na stronie przewoźnika, czy przez coś tam jeszcze, i macie jakieś zniżki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

my zawsze na stronie przelotnika;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
my zawsze na stronie przelotnika;)

 

ja tez

 

ryan ma promocje teraz - kibel w cenie biletu :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możecie mi coś rozjaśnić?...

patrze na ceny biletów na ryanair i bilet do uk jest 0 podatku i opłat, a bilet z uk do pl już opłat jest 730 zł. czy to normalne, żeby bilet był tańszy od opłat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
możecie mi coś rozjaśnić?...

patrze na ceny biletów na ryanair i bilet do uk jest 0 podatku i opłat, a bilet z uk do pl już opłat jest 730 zł. czy to normalne, żeby bilet był tańszy od opłat?

 

takie cuda tylko w ryanie to co oni wyprawiaja z podatkami, opłatami, odprawami, walizkami.... :wmorde

 

a czy to mozliwe

 

tak bo czesto bilety masz od 1 do 10f a opłat nastepne 49f

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz patrze na lipiec, to bilety po 120fuli za osobe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rajan zawsze i wszedzie cuda robil i robil bedzie... w grudniu zona z dzieciakami leciala.... masakra byla... nikt wczesniej nie byl poinformowany- do czasu zajecia przez wszystkich pasazerow miejsc ze osoby z dziecmi musza siedziec przy oknie... i sie zaczelo bo nie kazdy chcial ustapic miejsca... bo z jakiej paki??!! i sie zaczely utarczki ze stewardessami a te powiedzialy ze dopoki dzieci nie beda przy oknach samolot nie wystartuje i ze skargi do przewoznika- nie do nich. ludzie kleli bo coniktorzy zaplacili za te miejsca... rajan jest de best.Dawniej jak sie latalo BA to byl luksus, kawka herbatka kapeczki za free... kiedys zona miala walizke 33 kg, limit byl bodaj 24 albo 25kg... bez doplaty sie obylo....

znajomy lata lufthansa i tez sobie bardzo chwali. a tani przewoznicy to chłam....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widac luku ze malo latasz. kupuj i nie marudz - taniej nie bedzie. a w wakacje to juz na pewno.

brat kupil wczoraj bilet na poczatek marca - 10-17 to zplacil 250 zeta za osobe.

teraz to i tak sie pozmienialo na lepsze bo juz nie kasuja za osobe za lot po 8 fuli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kupuj i nie marudz -
ja sie pytam, nie marudze. bo jak sam wiesz:

 

widac luku ze malo latasz

wiec nie jestem zorientowany w temacie

 

---------- Dodano o 22:53 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:52 ----------

 

brat kupil wczoraj bilet na poczatek marca - 10-17 to zplacil 250 zeta za osobe.
no to chyba dobra cena?? w dwie strony ma sie rozumiec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
za lot po 8 fuli...

ja tak w zeszlym roku zabulilem za mame w 2 strony i zaraz za 2 szwagrow w 2 strony... ja pierdziu.... sie nazbieralo wtedy, bilet 2 tyle drozszy

 

---------- Dodano o 22:54 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:54 ----------

 

luk raczysz odpisac na moja wiadomosc??

dzieki:P

Edytowane przez g_b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
luk raczysz odpisac na moja wiadomosc??
nawet nie wiedziałem, że pisałeś :P przepraszam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przepraszam

zeby mi to bylo przedostatni raz.

 

 

a tak sie sklada i ja tez teraz wertuje rajana, Meg poleci do pl chyba w srode 27 lutego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zeby mi to bylo przedostatni raz.

 

 

a tak sie sklada i ja tez teraz wertuje rajana, Meg poleci do pl chyba w srode 27 lutego...

 

to bede przed nią :haha bo 25 lutego napisze ci jaka pogoda na trasie :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to chyba dobra cena?? w dwie strony ma sie rozumiec?

bardzo dobra. w dwie strony z podrecznym tylko.

ja juz nie latam z walizka - nie dosc ze czlowiek sie nameczy to kosztuje to w juh kasy.

ryan zyczy sobie 25 fuli w 1 strone za 15 kg. czyli 50 w 2 strony

za 50 to ja mam paczke do pl i spowrotem ale 30kg i od drzwi do drzwi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy zeby snajper cos ustrzelil musze byc zalogowany i ibej wlaczony? czy to juz poza kuluarami sie odbywa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności