Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

trzeba bylo sie uczyc jak byl na to czas a nie w szkole kamieniami napier>.#$c tez bys mial teraz dobrze :-P :hehe

 

dobra to se popijajcie a ja psychicznie nastawiam sie na jutro, jeszcze rano musze skoczyc po opone :dohbo kruca fiks zrobila mi sie dziurka na zewnętrznym bieżniku no i panowie reperaczowie powiedzieli ze nidy rydy z naprawa bo to nie bezpieczne bedzie :doh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja psychicznie nastawiam sie na jutro

 

siatke wszywaja czy mają jakieś inne metody ??

też mam przepukline w 2 miejscach na brzuchu niestety :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75
zrobila mi sie dziurka na zewnętrznym bieżniku no i panowie reperaczowie powiedzieli ze nidy rydy z naprawa bo to nie bezpieczne bedzie

 

oni na wszystko tak mowia patalachy jedne ;(

ale jak opona jest lysa na tym samym brzegu to jest wpozo bo przeciez srodek jest jeszcze dobry i bezpieczny do jazdy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dwie różne na osi to też dobrze. Głupki jedne. Dobrze że ja mam tu gościa z którym nie mam takich problemów. Ostatnio zakładalismy u szwagra do audi felgi kupione z zimówkami. Ze wszystkich uchodziło powietrze-okazało się, że ktoś kto zakładał opony to nie dość, że nie wyczyścił felg ani ich nie posmarował pastą, to jeszcze dwie opony założył odwrotnie do kierunku jazdy. A felgi i opony jak nowe. Fachowcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie te Szkoty nie lepsze kolega pojechal wymienic olej w passku to mu wlali cala banke oleju :D dopiero po paru dniach spawdzil stan oleju a tam dwa razy ponad norme hehe albo taki przypadek ze Szkot chial wyplukac karszerem filtr DPF i przy okazji wyplukal katalizator :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOT zrobiony absolutnie bez problemów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie te Szkoty nie lepsze kolega pojechal wymienic olej w passku to mu wlali cala banke oleju :D dopiero po paru dniach spawdzil stan oleju a tam dwa razy ponad norme hehe albo taki przypadek ze Szkot chial wyplukac karszerem filtr DPF i przy okazji wyplukal katalizator :wmorde

 

Hehe, można by książkę pisać o tym...Mnie najbardziej śmieszy, że te ich odwalane fuszery często są cenione jakby były nie wiadomo jakie, a sami fachowcy wychwalają i nazywają siebie nie wiadomo jakimi specjalistami. Na wszystko trzeba mieć papierek od specjalisty bo bezpieczeństwo, a tak na prawdę to nic nie znaczy-bo często specjalista odwali taką fuszerę, że ja amator za głowę się łapię. Ze względu na to ich bezpieczeństwo czasami są takie śmieszne regulacje dotyczące śmiesznych spraw, a tu gdzie na prawdę jest problem to się nikt nie zainteresuje i pełna swoboda...bezmózgi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hehe, można by książkę pisać o tym...Mnie najbardziej śmieszy, że te ich odwalane fuszery często są cenione jakby były nie wiadomo jakie, a sami fachowcy wychwalają i nazywają siebie nie wiadomo jakimi specjalistami. Na wszystko trzeba mieć papierek od specjalisty bo bezpieczeństwo, a tak na prawdę to nic nie znaczy-bo często specjalista odwali taką fuszerę, że ja amator za głowę się łapię. Ze względu na to ich bezpieczeństwo czasami są takie śmieszne regulacje dotyczące śmiesznych spraw, a tu gdzie na prawdę jest problem to się nikt nie zainteresuje i pełna swoboda...bezmózgi.

no zgadam sie z toba ksiazke bez problemu mozna napisac :D za wyplukanie tego DPF szkot skasowal 150F ale zeby jeszcze to zrobil a on jeszcze pogorszyl i gosc musial nowego kata kupowac ja mam u siebie we wsi takiego specjaliste ze hoho pojechalem sie zapytac ile za wymiane czterech sprezyn chce a on domnie musze sprawdzic w ksiazce ile to mi zajmie :wmorde no i sprawdzil mowi okolo 6godzin pytam sie ile chce zato on domnie 240F zasmialem sie i wyszedlem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najdziwniejsze fotki z foto radarów - a ze to vag to postanowiłem wkleic :haha

radar3.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj na google street view znalazlem swojego passata i wlepe forumowa dobrze widac pozdrwiam

 

---------- Dodano o 23:08 ---------- Poprzednia wiadomość o 23:07 ----------

 

no zgadam sie z toba ksiazke bez problemu mozna napisac :D za wyplukanie tego DPF szkot skasowal 150F ale zeby jeszcze to zrobil a on jeszcze pogorszyl i gosc musial nowego kata kupowac ja mam u siebie we wsi takiego specjaliste ze hoho pojechalem sie zapytac ile za wymiane czterech sprezyn chce a on domnie musze sprawdzic w ksiazce ile to mi zajmie :wmorde no i sprawdzil mowi okolo 6godzin pytam sie ile chce zato on domnie 240F zasmialem sie i wyszedlem ;]

 

Ja mam goscia za komplet sprezyn wziol 80 funciakow i zajelo mu to ok 3godzin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75

panowie ma ktos na opchniecie modul kierownicy do B6 z koncowkami AK lub AJ ?

chetnie odkupilbym . dzieki Seba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
siatke wszywaja czy mają jakieś inne metody ??

też mam przepukline w 2 miejscach na brzuchu niestety

macieju powiem ci tak nie czekaj do ostatniej chwili skoro masz dwie, ja mialem jedna i tez tak zwlekalem zwlekalem az w koncu sie wziolem. a wiec tak wczoraj bylem na tej operacji wstawili mi siatke bo tak robia w wiekszosci, ale jest tez opcja ze podwiazuja miesnia brzucha. operacje mialem na 2.15a do domu poszedlem jakos przed 7 tego samego dnia , z opieki bylem bardzo zadowolony bo podejrzewam ze w polsce by mnie tak nie przyjeli.na sali od anestezjologa rozmawiala ze mna jeszcze pielegniarka bardzo mila babeczka. po operacji jakos sie nie moglem wybudzic bo co mnie budzili to zaraz zasypialem,ogolnie moja operacja trwala 1godz kazda jet inna i zajmuje tez inny czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie ze wszystko poszlo dobrze. my po naszych przejsciach tez bylismy zadowoleni z opieki.... co innego procedury ktore sa po, sa inne niz w pl i to juz jakos nie bardzo sie nam podoba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja sąsiadka poszła na jakąś operacje, operacja "podobno" sie "udała", ale pacjentka nie przeżyła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzisiaj o 20:00 na BBC 2 zaczyna sie nowa seria Top Gear :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie dzisiaj o 20:00 na BBC 2 zaczyna sie nowa seria Top Gear
tak tak zaczyna sie moja zonka juz mnie uprzedzila

 

---------- Dodano o 21:29 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:28 ----------

 

moja sąsiadka poszła na jakąś operacje, operacja "podobno" sie "udała", ale pacjentka nie przeżyła

 

czasami sie tak zdaza, mi tez powiedzieli ze zagrozenie jest tez jakies. zaden lekarz nie powie na 100% ze bedzie oki, mi powiedzieli ze to naprawili ale powrot tego moze tez byc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze wszystko poszlo dobrze. my po naszych przejsciach tez bylismy zadowoleni z opieki.... co innego procedury ktore sa po, sa inne niz w pl i to juz jakos nie bardzo sie nam podoba...

 

Ja to się już nawet na ten temat nie odzywam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja to się już nawet na ten temat nie odzywam...

no patryk wiem cos w tym temacie, tez sie nachodzilismy a o tobie juz nie wspomne. puki co na przykladzie moim nie moge zlego slowa powiedziec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75
Panowie dzisiaj o 20:00 na BBC 2 zaczyna sie nowa seria Top Gear :)

 

dzieki za przypomnienie, znajoma mi na facebooku pisala cos a ja nie zajazylem o co comon ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MK4Bits042.jpg

 

Na zbyciu za rozsadna cene. 18 cali, 5 x 112, pol roczne opony Falken 215/35/18 , adaptery na 5 x 100 + dystanse , wiecej info na pw. pozdrawiam

MK4Bits035.jpg

MK4Bits038.jpg

MK4Bits040.jpg

Edytowane przez bialek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności