Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

szymon na 99% mam taka sama srube i wyglada na to ze to łoriginał:P

 

Wiesz co w passacie kumpel mial gwiazdke podobna do mojeje a juz nie pasowalo :P ale w koncu znalazlem koncowke. A tutaj wczoraj przejrzalem cale auto i nie ma ;) ale dzis wroce z lotniska i zraz jada do serwisu Vw, moze mi to wykreca ;)

 

A co do paska to w papierach mialem taka jakby wizytowke gdzie byl kod do radia nr i seria tej przejsciowki jeszcze tam byl chyba kod kluczyka o ile sie nie myle. a tu nie mam tego

 

 

bylem teraz w vw i na poniedzialek rano do zdjecia srub. ale nie kupuje u nih zestawu powiedzialem ze chce zwykle sruby:) powiedzieli ze maja pelnbo ich t o mi zaloza tylko musze powiadomic ubezpieczalnie o tym haha

Edytowane przez szymondeck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak możecie to na national geographic hd obejrzyjcie sobie mega fabryki -pagani o tym jak powstawał nowy pagani huuejra czy jak sie to pisze.nowy model pagani który pokazali w nowym top gearze albo po prostu obejrzyjcie tutaj

[video=youtube;95SdM2PkK-g]http://www.youtube.com/watch?v=95SdM2PkK-g

 

w zyciu bym nie powiedział że tak mogą powstawać samochody, a cena 800 tys funtów moim zdaniem adekwatna do jakości wykonanai tego auta

Edytowane przez jacenty02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto ogladal walke szpilki dzis rano?? kurcze co za pojedynek..

 

---------- Dodano o 15:56 ---------- Poprzednia wiadomość o 15:50 ----------

 

http://www.ebay.co.uk/itm/111005478714?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

moja dzisiejsza wygrana:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, moja przyczepka leży i się kurzy bo jakoś nie ma kiedy i gdzie pojeździć...Ale bajer fajny, trzeba przyznać-jak Marzena jeszcze zdrowa była to się przejechaliśmy parę razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy, taki problem: audi a4 2003 rok, padla elekronika w dzrzwiach kierowcy i pasazera, nie dziala centralny, lusterka, ryglowanie drzwi, szyby. co to moze byc?? komp jeszcze nie byl podpiety wiec... macie jakied doswiadczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

być może to co w passatach, silniczek szyby ;) Ale ja się nie znam na tych wynalazkach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

caly sterownik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1350990061_14710.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grześ do takiej altanki na kółkach wchodzi jeden szkodnik czy dwa?

juz przeczytałem.hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze komus sie przyda - ukazało sie na lokalnym moim forum

 

jak w tytule sprzedam wv passat reg 51,1.9TDi,140,000 mil.,srebrny sedan,MOT-nie,TAX-nie, cena do uzgodnienia

tel-07577455179

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy, taki problem: audi a4 2003 rok, padla elekronika w dzrzwiach kierowcy i pasazera, nie dziala centralny, lusterka, ryglowanie drzwi, szyby. co to moze byc?? komp jeszcze nie byl podpiety wiec... macie jakied doswiadczenia?

 

Przede wszystkim sprawdzić bezpiecznik modułu komfortu. W drugiej kolejności, jesli jest jak w pasku, czyli komfort na podłodze, to zaglądnięcie do niego, bo być może stoi w wodzie i moduł lub kable woda uszkodziła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie takie "cuda" się działy jak założyłem kompletny wkład drzwi z 3B. Podmiana silnika podnoszenia szyby załatwiła sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega mial wczesniej powodz w samochodzie przez komputer... sprawdzilem kompem, nie polaczy sie z modulem drzwi, caly czas zapalone jest swiatlo wewnatrz, nie dziala podswietlenie w drzwiach kierowcy, szyby, lusterka, ryglowanie, nie zamyka drzwi nie pokazuje na fisie ze za otwarte. w drzwiach pasazera nie ddziala szyba i zamykanie. ja stawiam na komfort. za tydzien ma podjechac do mnie i bedziemy pruc najpierw drzwi pozniej komfort...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie sprzedam tanio dwa wahacze dolne strona pasazera firmy LEMFORDER

15072012419.jpg

15072012421.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolega mial wczesniej powodz w samochodzie przez komputer... sprawdzilem kompem, nie polaczy sie z modulem drzwi, caly czas zapalone jest swiatlo wewnatrz, nie dziala podswietlenie w drzwiach kierowcy, szyby, lusterka, ryglowanie, nie zamyka drzwi nie pokazuje na fisie ze za otwarte. w drzwiach pasazera nie ddziala szyba i zamykanie. ja stawiam na komfort. za tydzien ma podjechac do mnie i bedziemy pruc najpierw drzwi pozniej komfort...

No to jak była powódź w aucie to nie traćcie czasu na otwieranie drzwi, tylko od razu pod wykładzinę i sprawdzić komfort i kable obok niego-pokazywałem Ci zdjęcia jak u ojca w pasku walczyłem-cztery przewody miały delikatne uszkodzenie izolacji, jakby ktoś je kiedyś nakłuł-to wystarczyło, by woda która dostawała się przez blachę drzwi spowodowała sproszkowanie tych przewodów w miejscach uszkodzenia izolacji. Trzeba rozwinąć szmacianą izolację i przeglądać kabel za kablem-korozja rzuca się w oczy dzięki zielonkawo-białemu osadowi wokół uszkodzonych miejsc. Sprawdzić trzeba też łączenia kilku kabli ze sobą które tam w tej wiązce przy progu są-one też lubią korodować.

W tym wątku jest trochę zdjęć przedstawiających masakrę jaką woda zrobiła: http://forum.vw-passat.pl/threads/9768-modul-komfortu

 

---------- Dodano o 16:20 ---------- Poprzednia wiadomość o 16:18 ----------

 

U ojca już problem raczej nie wystąpi-moduł przeniosłem pod kierownicę, wiązki szczelnie zaizolowałem izolacją pvc, blachy drzwi uszczelniłem.

Jak zrobi się cieplej to profilaktycznie i u siebie moduł przeniosę z podłogi. Niby wszystko mam szczelne, ale licho nie śpi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to noz i do roboty:)

KRis widzalem Argo, dobre kino.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to noz i do roboty:)

KRis widzalem Argo, dobre kino.

 

wiedziałem ze ci przypadnie ten filmik - pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam panowie sprzedam tanio dwa wahacze dolne strona pasazera firmy LEMFORDER
czy te wachacze podejdą do mojego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy te wachacze podejdą do mojego?

 

nie bo to do angielskiego auta :P

 

---------- Dodano o 20:43 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:42 ----------

 

a gdzie was wszystkich wywialo?:ocochodzi:hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie bo to do angielskiego auta :P

 

dobre roman :haha

 

 

a gdzie was wszystkich wywialo?:ocochodzi:hmm

 

nie domyślasz sie - koniec łikendu wiec aa lecza kaca :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności