Skocz do zawartości
rugo

[B5] Obrysówki w zderzak nieoryginalne

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Po wakacjach, które spędziłem na harowaniu od świtu do nocy, przyszedł czas na roztrwonienie wszystkiego co zarobiłem na moje oczko w glowie (widoczne obok nicka):D Mam do Was wielka prośbę. Otóż przekopałem cale allegro w poszukiwaniu listew chromowanych nadwozia, ale w wiekszości ofert sa to tylko pojedyńcze sztuki np. "listwy chromowane przód" albo przeznaczone na inna cześc samochodu ale nigdzie nie ma mowy o całym zestawie. I tu pojawia się pytanie gdzie mozna je zdobyc? Mogą być do malowania no i oczywiscie w rozsądnej cenie. A moze serwis? Moze ktoś z Was wie ile taka przyjemność kosztuje w serwisie vw? Dziękuje z góry za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba pomyliles tematy kolego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja. Przepraszam najmocniej. A mógłbyś podać link do tematu o chromach? Jakoś wczoraj szukałem i tylko na to się natknąłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za odgrzewanie kotleta, ale czy istnieje listwa (z chromem)w zderzak do sedana 3BG tylna przygotowana pod obrysówki ? Mam cały komplet do kombi, ale niestety prędzej skasowałem passka niż założyłem listwy. Stąd moje pytanie. Ten awatar to już tylko historia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest do kombi to i do sedana musi być ;) ale niestety nie znam jej numeru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorry za odgrzewanie kotleta, ale czy istnieje listwa (z chromem)w zderzak do sedana 3BG tylna przygotowana pod obrysówki ? Mam cały komplet do kombi, ale niestety prędzej skasowałem passka niż założyłem listwy. Stąd moje pytanie. Ten awatar to już tylko historia.

 

istnieje ;) na allegro ciężko znaleść. Do zakupienia w ASO :) cena 267Zł za samą listwę bo chrom kosztuje 807zł :/ dlatego listwę można kupić w ASO a chrom na allegro kupując cały zderzak za 200zł :) bo raczej samej listwy nikt Ci nie sprzeda. Mi się udało odkupić od forumowicza który kupil cały tylni zderzak US i odsprzedał Mi listwe :)

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

a numer tej listwy to 3B5 807 423 F GRU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a numer tej listwy to 3B5 807 423 F GRU
Dzięki. o to mi chodziło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

istnieje manual z montażem obrysówek do ori listew z chromem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istnieje, poszukaj gdzieś w warsztacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności