Skocz do zawartości
rugo

[B5] Obrysówki w zderzak nieoryginalne

Rekomendowane odpowiedzi

SzOOk nie wiem jak można coś takiego założyć na samochód porażka :dodupy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest taka moda wy się nie znacie hehe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, sorki za archeologie ale mam takie pyt, czy można założyć ori obrysówki do paska b5?? oczywiście bez chromowanych listewek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam, sorki za archeologie ale mam takie pyt, czy można założyć ori obrysówki do paska b5?? oczywiście bez chromowanych listewek...

 

Czytaj: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=43806&highlight=obrys%F3wki+passat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ajjj obrysy miodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyczytalem gdzies na forum golfa ze obrysowki w polsce nie moga byc dopuszczone do ruchu:| czy to prawda??podobno jak sa podlaczone z kierunkowskazami i spelniaja takak wlasnie role wtedy moga ale nie moga swiecic caly czas(czyli tak jak powinny) co wy o tym myslicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wyczytalem gdzies na forum golfa ze obrysowki w polsce nie moga byc dopuszczone do ruchu:| czy to prawda??podobno jak sa podlaczone z kierunkowskazami i spelniaja takak wlasnie role wtedy moga ale nie moga swiecic caly czas(czyli tak jak powinny) co wy o tym myslicie?

Dobrze wyczytałeś-w PL obrysy odpadają,ale jak ktos chce to montuje.Na przeglądzia mogą spokojnie nie podbić dowodu...Co innego np. Volvo które obrysy ma homologowane,a w zasadzie to nie obrysówki jak tu się potocznie mawia,a boczne światła pozycyjne.Żeby nazywało sie obrysówką musi mieć jakieś tam wymiary,powyżej bodajże 7 metrów można używać obrysowe boczne, a czołowe i tylne, kiedy przekroczy szerokość 2,25m.PZdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co innego np. Volvo które obrysy ma homologowane,a w zasadzie to nie obrysówki jak tu się potocznie mawia,a boczne światła pozycyjne

 

VW nie ma homologowanego? Do tego zasada działania jest dokładnie taka sama jak w Volvo.

Oczywiście mówię o oryginalnym zestawie "obrysówek", nie home made.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
VW nie ma homologowanego? Do tego zasada działania jest dokładnie taka sama jak w Volvo.

Oczywiście mówię o oryginalnym zestawie "obrysówek", nie home made.

 

Niema,przynajmniej nie w EU ;) USA to inny temat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foty z forum golfa jak koles wsadzil dymione obrysy do paska 3B. Troche rezania i efekt przyzwoity:

 

19f42ce04b6eb93e.jpg

f8ead4ed825e7bb2.jpg

obrys011m.jpg

obrys013m.jpg

obrys014m.jpg

obrys015m.jpg

obrys016m.jpg

obrysmonta039m.jpg

obrysmonta043m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam takie pytanie czy ktoś z was posiada fotki passata b5 przed liftem z oryginalnymi obrysówkami na kierunkach przednich z lampami z soczewką

VWPA9700PHCC-DEPO.jpg

IMG_9278 [1024x768].JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Foty z forum golfa jak koles wsadzil dymione obrysy do paska 3B. Troche rezania i efekt przyzwoity:

dokładniej to do 2 pasków

 

-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to wygląda zaczynam mątowac je u siebie

 

 

dsc07164b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładnie ci to wyszło czym wycinałeś plastik ? miałeś jakiś szablon że tak równo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak do 3b to spoko

ale ku... jak ktos ma 3bg to nie stac go na 500 obrysowki? kuzwa toszto jedno tankowanie i jedno ruchanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
toszto jedno tankowanie i jedno ruchanie

Chyba Cię poniosło trochę :kwasny:?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak do 3b to spoko

ale ku... jak ktos ma 3bg to nie stac go na 500 obrysowki? kuzwa toszto jedno tankowanie i jedno ruchanie

a, co, ty kapucyna strzepiesz i masz na obrysówki ??? powtórz numer i dla mnie będą :D

teraz żeś dowalił ....

pozdr

ps.bez komentarza i porządek proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kuzwa toszto jedno tankowanie i jedno ruchanie

 

porażka to żeś sie teraz kolego na forum popisał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ładnie ci to wyszło czym wycinałeś plastik ? miałeś jakiś szablon że tak równo ?

 

wycinałem nożykiem normalnie od środka przyłożyłem leko zaznaczyłem i wycinałem pomału

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez wycinalem na przod u siebie ale w 3bg bo nie chcialem tyle kasy wydawac na ori. tylko ze troche za duzy otwor wycielem. jak myslicie jesli mam tak ok 1mm za duzy otwor to lakiernik da rade to zaszpachlowac i ladnie obrobic???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności