Skocz do zawartości
rugo

[B5] Obrysówki w zderzak nieoryginalne

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam nowy temat poniewaz wszedzie pisane jest o oryginalnych obrysówkach w zderzak, ktore czesto sa poza zasiegiem niejednego forumowicza raz ze wzgledow finansowych dwa z dostepnosci ww. Mozna by pomyslec nad jakas alternatywa i ja np. znalazlem cos takiego na allegro: http://www.allegro.pl/item890233193_kierunkowskazy_obrysowki_uniwerslane_led_diodowe.html co o tym sadzicie?? Wiem, ze znajda sie tacy ktorzy napisza ze swieta znowu za rok ale mysle ze duzo osob sie zainteresuje i podsunie jakias ciekawa propozycje.

 

Zdjecie od allegrowicza www_jomtuning_pl, mam nadzieje ze nie bedzie mial nic przeciwko temu.

 

890233193

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ktore czesto sa poza zasiegiem niejednego forumowicza raz ze wzgledow finansowych

kolego skoro uważasz za 200pln to za dużo na komplet oryginalnych obrysówek...

 

dwa z dostepnosci ww

i nie wiesz gdzie jest ASO w Jeleniej Górze

 

to faktycznie, nie pozostaje Ci nic innego jak kupno tego g...

 

 

http://www.passatplus.de/umbauteile/sml/sml.htm

:)

Edytowane przez witek-b5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) panowie pytanie troszke nie z tej beczki ale czy ogarniacie firme felg "SCHMER"

czy to jakas ogarnieta firma czy jakas słaba kupa :> ? http://moto.allegro.pl/item892074315_black_s_line_audi_a3_a4_a6_vw_5x112_golf_gti_5x100.html

z gory dzieki za info :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale zes wyskoczyl tu z tym pytaniem jak filip z konopi .. wez no przeciez to zupelnie inna tematyka!!!!

 

 

co do tematu to swieta juz byly.... i robic z auta choinke to juz troche poznawo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co do tematu to swieta juz byly.... i robic z auta choinke to juz troche poznawo
Wiem, ze znajda sie tacy ktorzy napisza ze swieta znowu za rok

 

 

Mapet, jesteś przewidywalny :D:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet nie doczytalem do tego miejsca bo zobaczylem to co w linku i foto :)

 

ale poprostu jak bym zobaczyl passata b5 FL czy nawet inne auto ktore ma przyklejone czy urzezbione takie cos... to nic tylko telefon w dlon -> Foto -> wiejski tuning...

 

 

no sorki ale nie stac cie na oryginaly to odpusc i nie psuj sobie auta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale poprostu jak bym zobaczyl passata b5 FL czy nawet inne auto ktore ma przyklejone czy urzezbione takie cos... to nic tylko telefon w dlon -> Foto -> wiejski tuning...

 

 

no sorki ale nie stac cie na oryginaly to odpusc i nie psuj sobie auta...

 

popieram w 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, będzie to wyglądać strasznie. Jeśli chodzi o obrysówki to tylko oryginał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos fotki rzeźby ori obrsowek z 3bg w 3b? bo z tego co sie orientuje to w 3b ori byly tylko te w migaczach co mi sie nie widzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fotki rzeźby ori obrsowek

fotorelacje znajdziesz na forum vwgolf, azdjęć znajdziesz od cholery w necie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szukaj passata miska bodajrze on zakaldal oczywiscie trzeba wycinac listwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego skoro uważasz za 200pln to za dużo na komplet oryginalnych obrysówek...

 

 

i nie wiesz gdzie jest ASO w Jeleniej Górze

 

to faktycznie, nie pozostaje Ci nic innego jak kupno tego g...

 

 

http://www.passatplus.de/umbauteile/sml/sml.htm

:)

 

WITEK-B5 musiales dawno temu byc w ASO VW w Jeleniej Gorze bo ono nie istnieje od conajmniej 2-3 lat. A pokaz mi gdzie moge kupic obrysowki oryginalne za 200 zl to pomysle nad tym aby tobie tez kupic. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obrysówka nowa szt to koszt 50zl w ASO ! potwierdzam!

 

tylko listwy sa drozsze ;) ale dobrze! bo tak to mam unikalnego passata w maire a tak kazdy by mial obrysówki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem przed chwilka do ASO LELLEK w Opolu i ku mojemu zdziwieniu pan powiedzial ze niestety takich obrysowek i listew nie maja, bo nie jest to oryginalna czesc na rynek europejski. Jedynie na zamowienie sciagane z niemiec ale koszt samej obrysowki to ok 120 zl a listwy to nie wiedzial ile. Dlatego moje pytanie do MAPETa skad masz obrysowke za 50 zl? ASO Marszalek ma takie obrysowki dosciagniecia ale nie za 50 zl a listwa pod obrysowke czarna bez chromu 170 + chrom 90zl bylem u nich ostatnio bo mieszkam pod czestochowa i sie dowiadywalem. Chetnie kupie takie za 50 zl:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzies na forum jest temat o obrysach wlacznie ze screenem z ASO i widac po ile byly obrysówki...

ja pytalem w starym roku.. watpie by tyle az podrozaly ale moge sie mylic

 

---------- Post added at 11:37 ---------- Previous post was at 11:31 ----------

 

prosze cie bardzo 60zl szt

 

http://sklep.gajos.com.pl/sklep/

3BO 945 071 prawa dla przykladu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdzies na forum jest temat o obrysach wlacznie ze screenem z ASO i widac po ile byly obrysówki...

ja pytalem w starym roku.. watpie by tyle az podrozaly ale moge sie mylic

 

---------- Post added at 11:37 ---------- Previous post was at 11:31 ----------

 

prosze cie bardzo 60zl szt

 

http://sklep.gajos.com.pl/sklep/

3BO 945 071 prawa dla przykladu

 

Szukam 3BO945071

W katalogu Volkswagen / Audi nie znaleziono pozycji, proszę wpisać prawidłowy numer katalogowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

a moze od volvo da rade dopasowac...

200 złotych za dwie lampki to przegiecie wydawac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

200 zl to za same obrysowki a pozostaje ci jescze kupic listwe za sztuke ponad 250 zl + lakiernik. Czyli rachunek prosty 500 zl za listwy lewa i prawa 200 zl za obrysowki i jeszcze lakier i lakiernik. 900 zl jakby nie patrzec. No chyba zeby rzezbe robic i samemu wycinac w listwach dziury. Obrysowki od volvo? hmmm Tylko moze z jakiegos starszego zeby byly bardziej kwadratowe bo te nowsze modele to maja oplywowe obrysowki ale ciekawe ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukam 3BO945071

W katalogu Volkswagen / Audi nie znaleziono pozycji, proszę wpisać prawidłowy numer katalogowy

 

 

sroki wpisalem o zamiast 0 :)

3B0945071

 

a moze od volvo da rade dopasowac...

200 złotych za dwie lampki to przegiecie wydawac...

 

nie no a moze z DAFA siodłowego?

200zl duzo?

 

kolego to sa czesci oryginalne i unikatowe wiec chcac wyroznic auto trzeba zaplacic... tuning nie jest tani i dobrze...

 

sorki ale dla mnie jakies sztukowanie z wolvo do passata po 2000 roku to jakas parodia... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

od vovlo i sadze ze pozezbic jak piszesz (wyciąc w plastyku - jakis mega manual zdolnosci nie trzeba miec - choc ja mam - hehe) - mozna cos ciekawego wymotac - mnie samego to nie interesuje -moze latem jak bede mial urlopik i bede sie straaasznie nudzil:)

 

---------- Post added at 12:19 ---------- Previous post was at 12:16 ----------

 

 

tjuningowanie to nie kupowanie oryginalu za 200 zl tjuningowanie to sprawianie ze auto bedzie unikatowe _a jak ma być na tym co fabryka wyprodukowala? i wybacz za taki gadzet wywalic 200zl to trzeba miec nasra..e

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności