Skocz do zawartości
rugo

[B5] Obrysówki w zderzak nieoryginalne

Rekomendowane odpowiedzi

tjuningowanie to nie kupowanie oryginalu za 200 zl tjuningowanie to sprawianie ze auto bedzie unikatowe _a jak ma być na tym co fabryka wyprodukowala? i

a wiesz co to rozne style tuningowe?

USA

german

cult rat

oldschool

 

chyba ze ty piszesz tylko o zywicznych dodatkach i diodach w zderzaku...

 

mylisz sie tuningowac mozna i elementami oryginalnymi!

 

a taki gadzet wywalic 200zl to trzeba miec nasra..e

 

fajnie ze mnie obrazasz i kilka osob z tego forum poza tym napewno!

 

dla mnie to i od zetora se mozesz dopasowac napewno bedziesz mial nietuzinkowo i wzbudzisz zainteresowanie na zlotach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sroki wpisalem o zamiast 0 :)

3B0945071

 

 

 

nie no a moze z DAFA siodłowego?

200zl duzo?

 

kolego to sa czesci oryginalne i unikatowe wiec chcac wyroznic auto trzeba zaplacic... tuning nie jest tani i dobrze...

 

sorki ale dla mnie jakies sztukowanie z wolvo do passata po 2000 roku to jakas parodia... :(

nie no a moze z DAFA siodłowego?

200zl duzo?

 

Mowimy o kosztach poczatkowych tylko same lampki, bo wycinanie dziur w zderzaku to troche wies wiec tylko oryginal 250 zl jedna strona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

sorki jezeli obrazilem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale jak kupisz listwy to jakos to wyglada i nie trzeba ciac zderzaków malowac i rzezbic... ale kolega woli kupic lampki do volvo nawet nie znam ceny ale nie sadze by wiele taniej... i co ciac zderzak i malowac... no to fakt taniej wyjdzie...

a obrysy do volvo wlasnie na allegro lukam i 40-50zl no to fakt oszczednosc niesamowita!

 

---------- Post added at 12:45 ---------- Previous post was at 12:38 ----------

 

sorki jezeli obrazilem

skoro piszesz ze mamy nasrane w glowach to chyba tak mozna to odebrac... no coz ale moze i mamy...

Edytowane przez MAPET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszt tych obrysowek mozna jeszcze zniesc. Tylko w ASO w Czestochowie podali mi cene za pomaranczowa. Ciekawe czy dyminona jest w takiej samej ale roznica nie powinna byc wiekszajesli mialaby byc drozsza. Najbardziej to kurcze drogie sa te listwy. Bez chromu 170 zl a do tego chrom 90 zl. No skoro mowicie ze nie da sie zastapic oryginalu niczym innym to nie pozostaje nic innego jak odwiedzenie ASO i zakup takowych artykulow albo odpuszczenie sobie problemu z obrysowkami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

albo szukac uzywek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
albo szukac uzywek...

 

To tak poszukiwany towar wsrod uzywek ze bardzo ciezko jest cos takiego znalezc. A mozeby tak sprobowac grupowo kupic kilka zestawow od producenta (mam dojscie w Wolfsburgu) moze wtedy by bylo taniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jesli ci podali taka chora cene to sa porypani ai albo sie pomylili albo nie wiem...

 

ja tez ci podalem cene przeciez pomaranczowej wlasnie i taka cena w okolicy 60zl powinna byc w calym kraju bo to ceny narzucone przez katalog VW a nie ze kazdy sobie wpisze inaczej

 

co do czarnych badz bialych obrysów to juz nie oryginal tylko zamiennik tuningowy i dostepny w USA lub japonii chyba

 

taniej nie dostaniesz w DE mysle nawet jakbys zebral kilku chetnych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzwonilem przed chwilka do ASO LELLEK w Opolu i ku mojemu zdziwieniu pan powiedzial ze niestety takich obrysowek i listew nie maja, bo nie jest to oryginalna czesc na rynek europejski. Jedynie na zamowienie sciagane z niemiec ale koszt samej obrysowki to ok 120 zl a listwy to nie wiedzial ile. Dlatego moje pytanie do MAPETa skad masz obrysowke za 50 zl? ASO Marszalek ma takie obrysowki dosciagniecia ale nie za 50 zl a listwa pod obrysowke czarna bez chromu 170 + chrom 90zl bylem u nich ostatnio bo mieszkam pod czestochowa i sie dowiadywalem. Chetnie kupie takie za 50 zl

 

zmień ASO w szczecinie mi powiedizeli ze w ciągu 2ch dni i cena jak w linku wyżej podanym przeze mnie

 

---------- Post added at 13:21 ---------- Previous post was at 13:17 ----------

 

tjuningowanie to nie kupowanie oryginalu

i tu się mylisz... no ale cóż zrobić jak dla Ciebie tjunink to zmiana zderzaków na laminaty...

 

za 200 zl tjuningowanie to sprawianie ze auto bedzie unikatowe

a przez ori obrysówki nie będzie? widzisz na co dzień passaty z obrysami?

 

i wybacz za taki gadzet wywalic 200zl to trzeba miec nasra..e

nasr..e trzeba miec pisząc takie głupoty to raz, a dwa to jak dla mnie masz nasr..e chcąc zrobić auto unikatowym za 5zł

 

---------- Post added at 13:22 ---------- Previous post was at 13:21 ----------

 

Mowimy o kosztach poczatkowych tylko same lampki, bo wycinanie dziur w zderzaku to troche wies wiec tylko oryginal 250 zl jedna strona.

nie przesadzaj, wszystko zależy od tego jak to zrobisz. poza tym nie w zderzakach tylko w listwach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

pisalem synku ze narazie nie robie w tej kwestii nic i pewnie nie bede - podpowiedzialem jedynie ze od vovo mozna przypasic i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=62696&postdays=0&postorder=asc&start=375

tutaj jest montaż w B5

trzeba być zalogowanym aby zobaczyć foty bo są w formie załączników

Edytowane przez SoftRM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zle cos zacytowalo ja tego nie napisalem ;) ja napisalem odpowiedz ze nie dostanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy dyminona jest w takiej samej ale roznica nie powinna byc wiekszajesli mialaby byc drozsza.

Dymionych w ASO nie ma

raczej tylko tutaj

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/VW-Passat-B5-5-3bg-side-bumper-marker-lights-SMK-2-PAIR_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem2ea94636e8QQitemZ200408446696QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena w okolicy 60zl powinna byc w calym kraju bo to ceny narzucone przez katalog VW a nie ze kazdy sobie wpisze inaczej

 

Niby masz racje ale jest małe ale;)

Przekonałem się, że ceny w ASO w różnych częściach naszego kraju bywają bardzo różne, dlatego lepiej obdzwonić kilka ASO i wtedy kombinować czy będzie sie opłacało z wysyłką czy ktoś by nam to odebrał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ja mialem stycznosc powiedzmy z 3 ASO i ceny bardzo zblizone.. wiec jak mowia 170 a w innych to samo 60 to lekka przesada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ja mialem stycznosc powiedzmy z 3 ASO i ceny bardzo zblizone..

 

w Tarnowskich Górach 60,38zl dostepne w ciagu tygodnia jakby ktos chcial :) poza tym na allegro jest komplet za 300zl z żarówkami... tam sa jakies extra po xx zl sztuka? ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sa biale takei jak ja mam tuningowe mozna powiedziec rarytaski :D

 

---------- Post added at 20:19 ---------- Previous post was at 20:18 ----------

 

http://www.allegro.pl/item889043703_passat_b5fl_3bg_obrysowki_tuning_swiatla_usstyl.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

badziew straszny te lampki, na Paciorkowej Woli co drugi golf III ma te obrysowki-tirówki.Jednym slowem albo orginal albo wogole-moje zdanie.A zrobicie co chcecie,nie ma "cos ladnego i niedrogo" heh

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzieliscie gdzies dymione?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to sa biale takei jak ja mam tuningowe mozna powiedziec rarytaski

300pln? z dostawą z niemiec i piwem dla kolesia 220pln za 4ry;)

 

---------- Post added at 22:30 ---------- Previous post was at 22:30 ----------

 

widzieliscie gdzies dymione?

ebay ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności