Skocz do zawartości
MlodyS53

Wyposażenie dodatkowe - Passat B3/B4

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie też nie można, jak wyciągnę kluczyk :) co najwyżej jak zostawię światła włączone i kierunek, to świecą postoje po tej stronie auta co kierunek. Chyba, że trzeba włączyć awaryjne z włączonym kierunkiem, żeby mrygała tylko jedna strona - nie sprawdzałem tego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesko u mnie jest wszystko identycznie (wersja szwedzka) jak w Twoim (wersja kanadyjska).

Apropo "minusa" tego systemu to własnie dzisiaj grzebałem przy autku i zapomniałem wyłączyć zapłon i ... aku dętka :(

 

Wszystko ma swoje wady i zalety:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u mnie też nie można, jak wyciągnę kluczyk :) co najwyżej jak zostawię światła włączone i kierunek, to świecą postoje po tej stronie auta co kierunek. Chyba, że trzeba włączyć awaryjne z włączonym kierunkiem, żeby mrygała tylko jedna strona - nie sprawdzałem tego ;)

 

Dziwne, bo u mnie to działa bez kluczyka w stacyjce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też to działa bez kluczyka i włączania świateł - włączam kierunek i po tej stronie świecą postoje. Za pierwszym razem to się nawet trochę zdziwiłem, bo wrzuciłem kierunek niechcący i wysiadłem, więc łapię się za przełącznik świateł i zonk... wyłączone :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, źle przeczytałem posta Grześka :wstyd:, oczywiście u mnie też postoje świecą jak wszystko wyłączone, a kierunek zostawiony.

 

chociaż z drugiej strony, ktoś tam zmieniał posta paręnaście minut po mojej wypowiedzi, ciągle mam wrażenie że dobrze przeczytałem :D to jak to z tym jest Grześyu, mam demencję starczą już? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wlacznik swiatel jest taki sam.

No i tu cie zdziwie bo na 100% nie jest taki sam, wiem bo u mnie tez byly te dzienne swiatla i wywalilem je jak zalozylem xenon, bo co odpalenie auta, to przetwornica i zarnik 2 razy startowaly, co zmniejsza ich zywotnosc.

Roznia sie litera na koncu numeru seryjnego.

Moje auto pochodzi z Danii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...to jak to z tym jest Grzesiu, mam demencję starczą...

Maćku, przepraszam. Absolutnie nie masz demencji starczej, a to ja zrobiłem błąd pisząc o światłach kierunkowskazów, oczywiście powinno być tak jak jest obecnie (chodziło mi o światła pozycyjne). A zauważyłem i poprawiłem swój błąd po przeczytaniu Twojego postu :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i tu cie zdziwie bo na 100% nie jest taki sam, wiem bo u mnie tez byly te dzienne swiatla i wywalilem je jak zalozylem xenon, bo co odpalenie auta, to przetwornica i zarnik 2 razy startowaly, co zmniejsza ich zywotnosc.

Roznia sie litera na koncu numeru seryjnego.

Moje auto pochodzi z Danii

No to u mnie jest wersja USA, i zmienialem juz wlacznik na europejski i dalej mam dzienne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odetnij zolto czarny kabel, to mijania juz nie beda swiecic, zostana ci wtedy tylko postoje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dsc6799p.jpg

 

spryskiwacze lamp w B3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki był wypas w wersji Pacific Kombi 2.0i Syncro?? Był napęd 4x4 w wersji Pacific??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki był wypas w wersji Pacific Kombi 2.0i Syncro?? Był napęd 4x4 w wersji Pacific??

zależy od konfiguracji indywidualnej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W wersji na USA (jeżeli był zamontowany ten układ, a nie wszystkie auta kierowane na tamten rynek to miały) światła mijania można było wyłączyć poprzez zaciągnięcie hamulca ręcznego. Włączone wtedy były jedynie światła pozycyjne - mijania wyłączały się. Po spuszczeniu dźwigni ręcznego światła mijania ponownie zapalały się.

A czy w automacie światła mijania nie powinny się włączać dopiero na D lub R? Z ETKI wynika, że instalacja świateł w automacie ma jeden dodatkowy kabelek. Chciałbym u siebie w kanadyjczyku przywrócić oryginał, bo kiedyś ktoś montował przekaźniki i narobił @#$%^&*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam arrive u mnie niema tego bo to trochę dziwne ponieważ juz kilka razy tak mi sie robiło wsiadając do passka na zapłonie bez włączania świateł one świeciły jak włączyłem na mijania to świeciły jaśniej i co wy na to tylko szkoda ze to sie nie dzieje cały czas miał bym wiecej złotych w kieszeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie może trochę z innej beczki zna ktoś różnice w instalacji podgrzewania foteli B3 i B4 ?

mam ori instalację z B4 i chce podłączyć ją z fotelami B3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
różnice w instalacji podgrzewania foteli B3 i B4 ?

mam ori instalację z B4 i chce podłączyć ją z fotelami B3

Przede wszystkim włącznik jest inny i nie będzie estetycznie pasować...za to wtyczka na włącznik jest ta sama tylko piny pomieszane i trzeba by wyciągać konektorki z wtyczki aby złączyć z ori od B3...innych większych różnic nie zauważyłem...skrzynki przekaźników te same...budowa fotela ta sama...

Ale niech jeszcze się ktoś wypowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy 3 zagłówki w tylnej kanapie w variancie to seryjnie wychodziły czy jest to wynalazek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy 3 zagłówki w tylnej kanapie w variancie to seryjnie wychodziły czy jest to wynalazek ?

trafiały się czasem ori takie rozwiązania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale w b3 czy b4 ? foto jakies?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności