Skocz do zawartości
siemi1

Parasol w drzwiach B6

Rekomendowane odpowiedzi

Czekam wlasnie w aso na odbior passata z serwisu i zauwazylem wlasnie parasolke vw - tzn te jednoosobowa. kosztuje 9,95 wiec po raz kolejny wyglada na to, ze kulczyk tradex robi nas bez mydla:dupablada

 

parasolka oczywiscie zakupiona - stara (innej firmy) idzie do zony hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czekam wlasnie w aso na odbior passata z serwisu i zauwazylem wlasnie parasolke vw - tzn te jednoosobowa. kosztuje 9,95 wiec po raz kolejny wyglada na to, ze kulczyk tradex robi nas bez mydla

 

zapodaj nr części tej parasolki, to sprawdzimy tutaj ile kosztuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

000087602B 041 - to ta, ktora jest w etui (foto na poprzedniej stronie), i kosztuje 112pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
000087602B 041 - to ta, ktora jest w etui (foto na poprzedniej stronie), i kosztuje 112pln.

 

dokładnie 110.84zł ale mają narzut, ponad 100%, co za banda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj byłem na wymianie oliwy w ASO , i zerknąłem m.in. na gadżety , ori parasolka kosztuje 79 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno nie skorzystam.To absurdalna cena, nawet z podpisem prezesa koncernu VW na rączce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ten schowek idealnie pasuje parasol ze Skody SuperB-ja taki kupiłem w tym roku-dałem za niego chyba 70zł.

Taki: http://allegro.pl/maly-parasol-skoda-superb-zlozony-tylko-28-cm-org-i1974695746.html

Czasami pojawiają się na Allegro taniej.

Edytowane przez Krawcol82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi wczoraj zayebali parasol VW z wozkiem na zakupy... I cudza pomylke wykluczam bo dopiero zaczalem robic zakupy i w wozku mialem pare warzyw i wlasnie parasolke... Szwaby *****e.

Na szczescie w ASO parasolka kosztuje 10€ wiec chyba sobie pozwole kupic jeszcze jedna:)

Poza tym ceny w polskim ASO sa jakies z innej galaktyki.

Ostatnio siedzialem w ASO i przegladalem gadzety VW, i z tego co pamietam:

parasol (ale ten mniejszy) - wspomniane 10euro, pamiec USB (wyglad kluczyka) 12€, bluza VW 40€, koszulka GTI 15€, Pamiec USB w kszatlcie znaczka VW - 12€, dzokejka VW 15€...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, w naszych aso się bardzo cenią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Michal1980 - to ja zamawiam u Ciebie .... możesz na tym zarobić :)

 

Coś chyba pomieszałeś na niemieckim eBay chodzą po 38 Euro

Edytowane przez MarkII

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mark, spoko, jak będę jechał do Polski to mogę coś przywieźć.

Ceny nie pomyliłem ale mówię tu o małym parasolu nie tym dużym rodzinnym. Z reszta 2 stycznia wrzucę foto gabloty z gadżetami vw to zobaczycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam ten parasol jak za tą cenę. Sam taki mam. Natomiast jeśli myślisz że wygodnie jest wkładać ten bajer w miejsce na parasol to się zdziwisz :). Wsadzi się w drzwi ale wyjąć to jest nie lada sztuka. Zdążysz zmoknąć zanim otworzysz. Wielkość po rozłożeniu średnia i wykonanie stalek wewnątrz pozostawia wiele do życzenia. Proponowałbym ten droższy model parasola. Mój ojciec miał w 2 pasku i był większy i porządniej wykonany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cena już do przyjęcia, masz może Johny numer tego parasolka?

nie spisywałem , ale to nie problem muszę odebrać zamówione części , to poproszę o nr tej parasolki :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani, chyba sobie żartujecie, żeby kupować parasol za ok. 100 PLN. Tylko dlatego, że ma znaczek VW. Ja w jednym z marketów kupiłem niemal identyczny parasol za jedyne 12 PLN. Idealnie pasuje w przeznaczone dla niego miejsce. Jedyna różnica to brak nadruku VW. Ale jeżeli ktoś dla czystości gatunku jest gotów zapłacić każde pieniądze byle tylko mieć emblemat VW to jego pieniądze i jego wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kochani, chyba sobie żartujecie, żeby kupować parasol za ok. 100 PLN. Tylko dlatego, że ma znaczek VW. Ja w jednym z marketów kupiłem niemal identyczny parasol za jedyne 12 PLN. Idealnie pasuje w przeznaczone dla niego miejsce. Jedyna różnica to brak nadruku VW. Ale jeżeli ktoś dla czystości gatunku jest gotów zapłacić każde pieniądze byle tylko mieć emblemat VW to jego pieniądze i jego wybór.

 

Nie wiadomo tylko czy taki parasol bez znaczka VW nie zmienia za bardzo parametrow jezdnych auta.... :haha

 

PS. Tak bardziej serio to wlasnie jakis czas temu zrobile tak jak piszesz, parasol sie przydaje czasami.

 

luk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ja tez tak mysle ze nie ma sensu kupowac nie wiadomo jakiego parasola ktory bedzie tylko czasem uzywany i za pierwszym razem moze go wiatr polamac, parasol to parasol ja mam zwykly i sa tysiace takich zwyklych na rynku ktore tam wchodza i czekaja na deszcz:) a z drugiej strony jak czytalem ten post to mi sie geba troche usmiechala jak tak pomyslalem ze ludzie szukaja tu parasolki z logiem vw tylko i wylacznie ale jak cos trzeba w samochodzie zrobic to do salonu nigdy nie pojada bo drogo i oszukuja tylko grzebia i naprawiaja i przerabiaja po swojemu, wiec jaka logika miec drogi parasol a tanio w aucie? No ale kazdy ma swoje pieniadze i swoje marzenia. Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale jak cos trzeba w samochodzie zrobic to do salonu nigdy nie pojada bo drogo i oszukuja tylko grzebia i naprawiaja i przerabiaja po swojemu

 

W znacznej ilości przypadków właściciele B6 (w tym ja) ma największą frajdę z modyfikacji przeprowadzonych własnoręcznie, kiedy to poszukuje sie informacji, części a na końcu z dreszczykiem emocji rozbiera się auto aby dołożyć kamerkę, zmienić licznik itd. Wybór pomiędzy ASO VW a innym warsztatem przy wymianie np. elementów zawieszenia, sprzęgła czy oleju to czysto praktyczne podejście do tematu. W moim przypadku nie wynika ono z braku kasy a z logicznego, pragmatycznego podejścia do tematu.

Rozumiem osoby, które za kupę kasy kupują gadżety w salonie VW (w tym wspomniany parasol) - to ich pasja i tyle.

Sam mam ten parasol, co prawda dostałem go w prezencie, ale jak siebie znam to wczesniej czy później bym go sobie kupil:-) Choć autem jeździ żona a nie ja:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D mi też się gęba uśmiała i też mam w swoim schowku parasol zakupiony w jakimś super hiper markecie :)

PS. nie zmienia właściwości jezdnych samochodu i w kompie nie wyświetla się żadna kontrolka mówiąca o tym, że parasol nie jest made in VW :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności