Skocz do zawartości
dempci

wymiana na komputer pokładowy

Rekomendowane odpowiedzi

Immo jest w kolumnie kiery

 

Immo jest w komforcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Immo jest w komforcie

 

Może i jest właśnie tam gdzie twierdzisz...

Jedno jest pewne - nie jest w zegarach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy któryś z kolegów z Warszawy lub okolic jest w stanie się podjąć operacji założenia komputera (zegarów i manetki od wycieraczek)? Oczywicie nie oczekuję niczego za darmo.

Ewentualnie czy możecie polecić kogoś kto się tym zajmie a nie koniecznie spartaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ewentualnie czy możecie polecić kogoś kto się tym zajmie a nie koniecznie spartaczy.

ASO Auto Viva na Połczyńskiej. Potrafią to zrobić całkiem niedrogo i masz gwarancję ;). Cała procedura trwa ok. 1h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez widac dokładnie gdzie jest, wiec nie zadne "może"

 

Address 25: Immobilizer Labels: 3C0-959-433-25.lbl

Part No SW: 3C0 959 433 R HW: 3C0 959 433 R

Component: IMMO 042 0383

 

Address 46: Central Conv. Labels: 3C0-959-433-46.lbl

Part No SW: 3C0 959 433 R HW: 3C0 959 433 R

Component: KSG PQ46 ELV 042 0472

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, ja mam standardowo 1/2 FIS ze sterowaniem przy manetce wycieraczek. Pokazuje mi aktualne spalanie, średnie spalanie i ostrzeżenie o przekroczeniu prędkości i inne. Interesuje mnie wymiana licznika na wersje z pełnym FIS-em. Nowsze passki mają liczniki z białym podświetleniem, czy ten licznik bez problemu podszedłby do mojego modelu z 2005? Czy muszę szukać tego z niebieskim podświetleniem taki jak mam teraz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musi być niebieskie niestety.chyba, że masz troche pojęcia i czasu żeby pobawić się w zamiane na białe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co trzeba zrobić żeby dopasować licznik z nowszego modelu, mowa o tych już z białym podświetleniem i żeby najważniejsze działał jak należy?

 

Myślałem o takim:

http://cgi.ebay.co.uk/VW-PASSAT-SPEEDO-CLOCKS-VW-PASSAT-2008-LOOK-CHEAP-/190445362257?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item2c576d9c51

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co trzeba zrobić żeby dopasować licznik z nowszego modelu, mowa o tych już z białym podświetleniem i żeby najważniejsze działał jak należy?

 

4 piny i nowa kosc z Aso, 2 godzinki czasu, podstawowa wiedza o lutowaniu, 2 browary + kumpel do pogaduchow.

Edytowane przez jamal_2005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy już się ktoś tego podjął? Może by mógł mi takie coś przerobić? Wypiło by się browara, pogadało. Oczywiście nie chcę nic za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy już się ktoś tego podjął? Może by mógł mi takie coś przerobić? Wypiło by się browara, pogadało. Oczywiście nie chcę nic za darmo.

 

Gdybym znalazl juz takie zegary to i ja bym sie pisal na taka "grupowa" wymiane ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie wsadzone takie. Jak chcecie to pisac i bedziemy kombinowac. Mieszkam w CM23 zaraz kolo Stansted

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam comodore c 64!!dobry komputer jak w panu samochodziku!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy po wymianie zegarów na MFA+ i manetki wycieraczki działają mi podstawowe funkcje zużycia paliwa itp. ale nie mam dostępu do MENU ?

Ten problem poruszałem już w innym wątku na forum ale nikt nie może mi jakoś pomóc :dupablada Jeden z kolegów zasugerował ze być może będzie konieczna wymiana modułu z pod kierownicy ?

I moje pytanie czy wymiana tego modułu wiąże się z jakimś skomplikowanym późniejszym kodowaniem tego modułu ?

Chodzi mi o ustawienie jakiegoś immobilizera albo blokady ?

 

Dodam ze mam moduł typ

3c0-953-549-A , Midline (SW0010)

A chciał bym wymienić na moduł

3c0-953-549-m , Highline (SW0050)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności