Skocz do zawartości
Gość misku

Gaz do B6 2,0 FSI i TFSI .

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, że sie tu wtrącę ale wg. mojej oceny zakup auta za cenę około 150 tysięcy złotych i ścibienie na benzynę i tym samym zakładanie instalacji gazowej to wg. mnie najczystrza odmiana głupoty !!! Skoro stać kogoś na wózek za taką kasę to i na najwyższej jakości paliwo go będzie stać. Czyż nie??? A może sie mylę ?

 

Również wg. mojej oceny Passat TDI-PD170 będzie jeździł o wiele wiele lepiej niż 200KM z benzyny i to bez dwóch zdań.

 

HHA

pewnie ze go nie stać, odkładał do skapety, dusił każdego gorsza i być może jeszcze kredyt wziął. Bo kozak fura musi być na wiosce. A na paliwo i nie daj boże profesjonalny serwis to już nie wystarczy dudków.

 

gaz do zapalniczek, ropa do ciągników, a bezołowiowa do samochodów.

Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gaz do zapalniczek, ropa do ciągników, a bezołowiowa do samochodów.
Powiedzial co wiedzial. To tak samo mozna powiedziec, ze naped elektryczny i wodor do aut tez sie nie nadaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Trochę czasu już minęło, może ktoś już testował gaz w 2.0FSI ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę testować w sobotę o ile pojadę go oglądać. 2007 90tys przebieg, no i zagazowany w 2011 roku, cena 24 tys. No i prośba o poradę czy w ogóle jechać jak się tych silników nie gazuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mega tani ten passat, chyba że wersja bida. Sam gaz do tych silników to już duży koszt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/volkswagen-passat-wolfsburg-edition-2007-pb-lpg-i4480950740.html

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Mega tani ten passat, chyba że wersja bida. Sam gaz do tych silników to już duży koszt.

 

A gaz w tym silniku to jest dobry pomysł? Opinii złych dużo, a kumpel mający passata mi poleca tego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to w ogłoszeniu to jest 2.0TFSI a nie 2.0FSI.... a to chyba trochę inaczej w gazowaniu wygląda...

ale cena cuś faktycznie jakby zaniżona... i kiera jeszcze 4-ramienna....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z tą kierą nie tak?

Sorki zjadłam Turbo jak pisałam. A o tym wyliczonym spalaniu przez gościa (na końcu aukcji) co sądzicie? Skłaniam się jednak ku mniejszemu silnikowi aż tylu koników to mi nie trzeba choć wyczuwam tu okazję lub zonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że w tym roczniku już była trzyramienna multi............. chyba, że to MY2007

a cena coś niskawa jak 2.0TFSI w automacie z przebiegiem 90tys. km..

Patrząc na wyposażenie (manualna klima, radio, kiera 4-ramienna, faktura skóry na siedzeniach, licznik chyba w milach, itp.) to nie jest to przypadkiem wersja USA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie dopytałam się jeszcze skąd sprowadzony. Po czym zauważyłeś, że licznik w milach? Tam niby w km pisze.

A co uważasz o tym silniku w gazie jak pracuje i ile spala? Czy nie lepiej kobiecie w manualu wziąć i poszukać 1.8 ze 150 KM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdjęcie niewyraźne ale w europejskich licznikach cyfra "100" na liczniku jest dokładnie w pionie, a tu mi się wydaje, że na osi pionowej jest cyfra dwuliczbowa, a "100" dopiero dalej i cała skala do 160 (ale piszę, że niewyraźne foto i mogę się mylić), poza tym na USA wskazuje także jakość pozostałego wyposażenia, które wymieniłem.

co do gazu w 2.0TFSI to gdzieś był wątek na ten temat i użytkownicy którzy takimi jeżdżą, ja nie ma 2.0TFSI, a tym bardziej gazu.

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/110174-2-0-TFSI-instalacja-gazowa-STAG-400-DPI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałam ten wątek, ale to jak ze wszystkim - ile ludzi tyle opinii, trudna sprawa, chyba wybiorę mniejszy bezpieczniejszy silnik. Do tego passata 170km ponad musiałabym jechać oglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to USA , jeszcze po taniości gaz zrobiony. Aż strach pomyśleć w jakim to stanie przyjechało . No i litości -- B6 z pralką w konsoli -- wstyd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady, popytam jeszcze o diesle w passatach w innym wątku. Tego TFSI odpuściłam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za rady, popytam jeszcze o diesle w passatach w innym wątku. Tego TFSI odpuściłam

 

Zadaj sobie pytanie ile km rocznie bedziesz robic i na jakich odcinkach, bo dzisiejsze diesle to juz nie to co kiedys, a ich tansza eskploatacja to jest z reguly tylko w katalogu reklamowym. Najlepsze rozwiazanie to wolnossaca benzyna z mozliwoscia zagazowania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej, że średnie spalanie 2.0 TDI 140KM to ok 7l/100km a 2.0FSI 150KM ok 8l/100km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, przejrzałam i doszłam do tych samych wniosków. Co to znaczy wolnossąca? Jakiś konkretny silnik w passacie polecicie do zagazowania? I przepraszam, że nie do końca w temacie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności