Skocz do zawartości
wasil1

oświetlenie wnętrza w B5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Otóż mam w Moim pasku problem tego typu że podświetlenie progu kierowcy i po srodku w podsufitowce pali się cały czas i nie gasnie i kontrolka miedzy zegarami pokazuje caly czas ze dzrzwi sa otwarte oczywiscie mimo to ze sa zamkniete. POMOCY!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najszybciej to mikrostyk w zamku drzwi - trzeba wyjąć zamek i obejrzeć. Poszukaj na forum - temat wałkowany niejednokrotnie :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli jest tam cos takiego jak mikrostyk?ktory moze byc za to odpowiedzialny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest cala plytka drukowana z tego co wiem.u mnie tez oswietlenie progow z przodu i brzeczek od swiatel nie dziala ale jak na razie nie moge sie zebrac do rozebrania drzwi.zakupilem na e-bayu lutownice dopiero i czekam.moze sie wtedy zbiore.tu masz linka z tematem http://forum.vw-passat.pl/search.php?searchid=303422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja mam taki problemik że lampka w drzwiach zapala sie po otwarciu drzwi ale nie zapala sie lampka w podsufitce !!! zauważyłem że tylko nie zapala sie jak otwiera sie drzwi od kierowcy inne pozostałe działają !! wydaje mi się że to coś w drzwiach od kierowcy !! Macie jakieś sugestie lub pomysły o co tam kaman ???? POMOCY!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamek w drzwiach kierowcy, albo mikrowłącznik, albo zimne luty, masz pełno wątków o tym na forum, a jak się dobrać do zamka i go naprawić w warsztacie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej mam problem nie dziala mi oswietlenie w calej kabinie ani w dzwiach ani w schowku ani w bagazniku.zmienialem juz modół konfortu na 4 inne bo mam duzy dostemp do czesci zamiennych i taknie dziala nie wiem co robić

 

---------- Dodano o 21:03 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:02 ----------

 

mam taki sam problem zmienialem juz modół na 4 inne i tak oświtlenie nie działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wityam,. ja tez mam problem . wczoraj zaczalem kombinowac w schowku pasazera bo nie swiecila sie lampka.. W czasie gdy to robilem podswietlenie bylo wlaczone podczas gdy tam ruszalem i probowalem wyjac lampke. zgasly wszystkie swiatla. czy moze zwarlem blaszki i spalil sie styk?? w czym tkwi wina. dodam ze jestem nowy w temacie passata. NAwet pilot nie dziala.. i otwieranie szyb.. pilna pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no cóż, zacznij od bezpieczników ;)

 

ja generalnie jak robię coś z elektryką to zdejmuje klemy z aku, żeby temu zapobiec ;)

(no chyba, że wymieniam żarówkę w lampie/ach)

 

tu masz rozmieszczenie:

http://forum.vw-passat.pl/threads/1523-Rozmieszczenie-i-opis-bezpiecznikow-i-przekaznikow

 

 

Edytowane przez MSK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnei bezpeiczniki. doszlo do zwyklego zwarcia. a ja tu juz panike stwarzam. Dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega ma problem z tym błędem 01330 - Central Control Module for Central Convenience (J393) chciał zmienić żarówki w kontroli centralnej i zaczął ściągać i wszystko pogasło... przód i tył, schowek i lampki w drzwiach, centralny z pilota i opuszczanie szyb nie działa, jaki może być problem ? bezpiecznik ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolega ma problem z tym błędem 01330 - Central Control Module for Central Convenience (J393) chciał zmienić żarówki w kontroli centralnej i zaczął ściągać i wszystko pogasło... przód i tył, schowek i lampki w drzwiach, centralny z pilota i opuszczanie szyb nie działa, jaki może być problem ? bezpiecznik ?

 

Może być kilka przyczyn:

01330 - Central Control Module dla wygody Centralnego (J393): Uszkodzony

- sprawdzić moduł komfortu

- ewentualna wymiana

 

01330 - Central Control Module dla wygody centralnych (J393): Napięcie zasilania zbyt wysokie

- uszkodzony akumulator

- problem z ładowaniem akumulatora

 

01330 - Central Control Module dla wygody centralnych (J393): zbyt niskie napięcie zasilania

- wadliwy akumulator

- problem z ładowaniem akumulatora

- problem z okablowaniem

 

Proponowałbym więc sprawdzić bezpieczniki i jeszcze raz podłączyć go pod VAG i sprawdzić dokładnie w czym leży problem (chodzi dokładnie o tą formułkę po numerze J393).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
01330 - Central Control Module dla wygody centralnych (J393): Napięcie zasilania zbyt wysokie

- uszkodzony akumulator

- problem z ładowaniem akumulatora

 

01330 - Central Control Module dla wygody centralnych (J393): zbyt niskie napięcie zasilania

- wadliwy akumulator

- problem z ładowaniem akumulatora

- problem z okablowaniem

 

to wszystko jest sprawne na 100%

 

 

01330 - Central Control Module dla wygody Centralnego (J393): Uszkodzony

- sprawdzić moduł komfortu

- ewentualna wymiana

 

jaka jest przyczyna że moduł mógł się uszkodzić ? od czego od tego że próbowaliśmy zdjąć lampkę ?

 

 

Proponowałbym więc sprawdzić bezpieczniki i jeszcze raz podłączyć go pod VAG i sprawdzić dokładnie w czym leży problem (chodzi dokładnie o tą formułkę po numerze J393).

 

no wczoraj chciałem właśnie zobaczyć na bezpiecznik ale było już ciemno i kolega nie miał książki ze sobą... też podpiąłem pod VAG i chciałem skasować błąd ale nic to nie dało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzaliście moduł, czy nie jest np zalany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie sprawdzaliśmy... ale wszystko było ok do chwili jak zaczęliśmy zdejmować lampkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezpieczniki sprawdźcie :wmorde

są od "dodatków" czyli szyby,oświetlenie,central... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma znaczenia czy to B5 po lifcie ?

 

---------- Dodano o 12:45 ---------- Poprzednia wiadomość o 12:45 ----------

 

2003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, problem rozwiązany, jednak i na szczęście bezpiecznik 10A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedziałające x-czasu oświetlenie w bagażniku dostało olśnienia i żaróweczka świeci ciągle... czy to znaczy, że mikro jest zepsuty ? Dodam, że przy zamkniętym bagażniku, gdy zamykam z pilota samochód to lampa w momencie ryglowania się zamka mruga, po czym nadal świeci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, u mnie troszkę odmienny problem, przerywa mi lewe światło wewnętrzne chciałem się zabrać za to lecz nie wiem jak rozebrać żeby nic nie połamać, może macie jakieś sposoby na rozebranie? U mnie zwykły AFN 97r B5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności