Skocz do zawartości
wasil1

oświetlenie wnętrza w B5

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z oświetleniem wnętrza w moim pasku B5. Zniknęło całe oświetlenie wnętrza: lampki sufitowej, na bocznych słupkach i oświetlenie lusterek w zasłonkach. Sprawdzałem bezpiecznik, u mnie nr 6 - bez rezultatu. Ma ktoś jakiś pomysł na mój problem? Pomóżcie ludziska bo mi już nerw puszcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj w podpis jakies info o twoim passacie, bedzie czasem latwiej :)

Sprawdz tez bezpiecznik nr. 14 i 38

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pasek to B5 Comfortline z 1998r. 1.8 20V 125KM. Dodam też, że nie mam również oświetlenia bagażnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najprawdopodobniej zimny lut w module komfortu :) lub po prostu ci padł ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema czy mozecie mi powiedziec w ktorej czesci znajduje sie ten modul komfortu bo nie moge tego znalezc na forum a troche tego przeczytalem dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod nogami kierowcy, trzeba podniesc tapicerke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:idea: Wielkie dzieki wlasnie lece go wykrecic ha ;)

 

[ Dodano: Pon Sty 16, 2006 22:33 ]

:shock: HI zdjolem tapicerke pod nogami kierowcy i widze blache spodziewalem sie ujzec modul komfortu ale to nie pierwsze moje rozczarowanie .Teraz nastepuje pytanie To gdzie on jest ,moze przy bezpiecznikacz, pod kolumna kierownicza ,a moze przy biegacz w kolumnie centralnej :cry: nie mam pojecia moze szukac pod nogami pasazera bo kiera jest u mnie po drugiej stronie a moze niemcy ukladu elektryki nie zmieniaja he jak bedzie cieplejszy dzien to zajze pod tapicerke pasazera i moze tam ujza to cholernie czesto psujace sie uzadzenie czyli w skrocie CCPSU :lol: ale sie dzisiaj namordowalem nara bo jutro do tyrki aha 1.9 tdi SE 90PH wrzesien 1999 wszystko tylko niema pani co podaje zimne piwo pozdro dla wszystkich jak ktos ma pomysl to prosze sie za mna podzielic nim chetnie wyslucham

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w nogach :) zaraz przed fotelem kierowcy.. idz po wiazkach... uwazaj nie połam listew na progach! Podwazać trzeba je śrobokretem z obu stron albo wygietymi 2 zespawanymi nożami :) hihi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najprawdopodobniej zimny lut w module komfortu :) lub po prostu ci padł ...

 

MrWho dzięki za podpowiedź. Miałeś rację, to był zimny lut w module komfortu. Za 100 zeta wydane u majstra mam już wszystkie światełka. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasny pieron ale sobie zażyczył :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co zrobić, takie życie. Nie mam garażu, bo sam bym pogrzebał. Przy okazji usunął mi awarię brzęczyka niewyłączonych świateł, a co się z tym wiąże mam też już oświetlenie progu. Mała rzecz a cieszy, hehehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pollux

U mnie przestał nagle dziłać brzęczyk ponadto gdy wyłaczam alarm musze szybko wsiadac i przekrecić zapłon ponieważ uzbraja się alarm tak jakby nikogo nie było w samochodzie a przeciez gdy otwierałem drzwi kierowcy po wyłączeniu juz sięnie uzbrajał. nadmieniam ze stało się to w pierwsze mrozy i trwa do dziś , oświetlenie jest , aha brzeczyk działa tylko wtedy gdy podniosę maskę , dziwne nie ? proszę o pomoc pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wasil ;) żeś troszke "dupa" bo kolo w supraślu by cie skosił 1/2 tego ;) ja zreszta też ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wasil ;) żeś troszke "dupa" bo kolo w supraślu by cie skosił 1/2 tego ;) ja zreszta też ;P

 

Taaa, jasne. A do Supraśla z Łomży to dojechać nie trzeba? Dolicz koszty paliwa i zmarnowanego czasu. Na drugi raz zaproszę cię do siebie, przynajmniej browara wypijemy przy okazji. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niby tak ;) ale okazyjnie na spot mogłes przyjechać ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eureka Modul komfortu znajduje sie u mnie przed siedzeniem pasazera Pozdrawiam Przypominam ze mam kiere po prawej stronie narka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahah to dobre :D

toście się dogadali :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dziala mi podswietlenie przednich dzrzwi od kierowcy reszta wszystko dziala jaka moze byc przyczyna??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie dziala mi podswietlenie przednich dzrzwi od kierowcy reszta wszystko dziala jaka moze byc przyczyna??
Spalona żarówka :614:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to nie ma zarowek tylko sa diody i wydaje mi sie ze raczej to nie jest moze gdzies kabel sie rozczepil czort wie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności