-
Liczba zawartości
22 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O adamos_as
- Urodziny 05/16/1991
Informacje osobiste
-
Imię
Adam
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Sandomierz
Samochód
-
Silnik
B5(3B) 1.9 TDI 110KM (AFN)
-
Rok produkcji
1997
-
Dziwne dzwonienie w okolicach silnika [filmik YT]
adamos_as odpowiedział adamos_as → na temat → Passat B6-B7 (3C) i CC
zarembaz Tak pokazuje, ale czasem jak sobie umyśli. Passat2004 Na 100% to nie wydech, jak już pisałem to nie tylko od wibracji występuje i to dzwoni w samym przodzie. -
Witam, posiadam 1.9 tdi z 2008r. 105KM. Żadnych większych problemów oprócz zatartej pompy paliwa, która została wymieniona na nówkę (zmarznięty olej napędowy w zimie i kilka godzin stania na -20). Od jakichś dwóch tygodni pojawił się problem dziwnego dźwięku tak jakby lekkiego dzwonienia. Objaw występuje w przedniej części auta, gdy jest 3500 obrotów, nie ma znaczenia czy na jałowym biegu czy podczas jazdy wtedy jest to zawsze. Czasem ten objaw występuje przy nierównościach jak auto przechyla przy powiedzmy 50km/h lub przy puszczeniu gazu z obrotów tu już przy minimalnych obrotach i mniej to słychać, tak jakby wibracje to wywoływały. Podczas nierówności się to zdarza, wiec coś w silniku można wykluczyć chyba? Dodaje filmik może ktoś się z tym spotkał? [video=youtube;S-QMMtzX8G0]http://www.youtube.com/watch?v=S-QMMtzX8G0
-
Zacięte drzwi od kierowcy - bardzo duży problem, ratujcie...
adamos_as odpowiedział adamos_as → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
no dostep jest do 1 torksa i tu lipa bo drugi przykrecony jest schowany i trzyma uszarpalem sie z 3godz i nic:/ -
Zacięte drzwi od kierowcy - bardzo duży problem, ratujcie...
adamos_as odpowiedział adamos_as → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
po co mam poluzowac torxy od zamka tylniego jak zaciete mam drzwi przednie? a linki od klamki zewnetrznej nie ruszalem... -
Zacięte drzwi od kierowcy - bardzo duży problem, ratujcie...
adamos_as odpowiedział adamos_as → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
nie pomoże niestety jestem w stanie wyciagnąć poszycie w zamknietych drzwiach i zdjac metalową obudowe ale wole jechać do mechanika żeby coś zaradził, probowalem ruszac drzwiami i ciagnac za klamke, za linke bo wysunalem troche poszycie i nic nawet nie drgna... -
Zacięte drzwi od kierowcy - bardzo duży problem, ratujcie...
adamos_as odpowiedział adamos_as → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
mówisz tu o rozwiercaniu go od wewnątrz auta? -
Przy wymianie wkładki od centralnego byłem zmuszony pruć całe drzwi, aby poprawić zastawkę, która trzyma mi wkładkę bo mi spadła ze śruby, to samo miałem od pasażera z tym, że zajęło mi około 1,5 godz robota, a na drzwiach od kierowcy była klątwa, tylko poważnie, co złożyłem wszystko do kupy to na końcu okazało się że coś nie działa prawidłowo i od nowa prucie i tak z 4x... aż centralny zaczął świrować i po jakichś 4 godz roboty kolanko w zamku się zatrzasnęło, a co za tym idzie drzwi mi się nie zamykały tylko odbijały, oczywiście poszło 40WD i po 30 minutach stukania pukania, ruszania klamka, aż wkońcu odkręciłem trochę zamek z torsów owe kolanko się z ledwa bieda wysunęło i mogłem zamknąć drzwi, lecz odrazu tego nie zrobilem i wpuściłem dużą ilość 40WD w zamek, zamknąłem i takim sposobem mi się zatrzasnęły drzwi, czyli nie odbija mi kolanko linki sprawne w 100%, wszystkich kombinacji już próbowałem i zostałem z zatrzaśniętymi drzwiami i nie dokręconym poszyciem...aż się chce płakać... Jakby to miało jakieś znaczenie to zamykanie bez pilota 97 AFN 1,9tdi 110PS I pytanko co zrobić z drzwiami? Czy demolować poszycie wewnętrzne byle za wszelka cenę się dostać do zamka i go próbować drzeć byle by popuściło kolanko, jezeli jest dojscie?Macie jakieś propozycję, pomysły?? Teraz kolanko o które mi chodzi:
-
Siemanko, u mnie troszkę odmienny problem, przerywa mi lewe światło wewnętrzne chciałem się zabrać za to lecz nie wiem jak rozebrać żeby nic nie połamać, może macie jakieś sposoby na rozebranie? U mnie zwykły AFN 97r B5
-
Naprawa urwanej klamki schowka + dodatowe oświetlenie /MANUAL/
adamos_as odpowiedział robertAVF → na temat → Poradniki i instrukcje
no pięknie o to chodziło:fajny -
Miałem wczesniej w innym aucie H4 Philipsa X-treme Power byly ok. Do paska tez wsadziłem X-treme Power (oczywiscie H7) i nie narzekam.
-
Jakie macie opony ZIMOWE w swoich Passatach plus opinie
adamos_as odpowiedział temat → Ogólno-techniczny
1.B5 1,9 TDI 110PS 2.Firestone Winterhawk 3.195/65/15 4. standardowa 5 nowa 6.pozytywy: bardzo cicha (jak letnia), idealna na mokrej nawierzchni i na błocie 7.negatywy: słabsza na lodzie 8.Dobra opona za rozsądną kasę. Naprawde warto. Oceniam że to troszkę wyżej niż średnia półka. -
Turbina w TDI - ma gwizdać czy nie???
adamos_as odpowiedział MłodyWilk22 → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Jeżeli nie czujesz mocnego ciągu od 1700-1800 obrotów, to bym stawiał na regeneracje turbiny. -
Największy i najmniejszy przebieg na Forum (3B i 3BG)
adamos_as odpowiedział dzidek1988xx → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
365 942 km z 97r. ale z ponad 500 k jest napewno:D -
Ciężko otwierające się drzwi pasażera przód
adamos_as odpowiedział wasil1 → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Musisz sprawdzić czy Ci drzwi nie opadły, ostatnio mam taki problem po tej zimie od kierowcy, lecz wd40 nie pomaga:/ -
poduszki z pewnością miałem to samo mi pomogło.
