Skocz do zawartości
wasil1

oświetlenie wnętrza w B5

Rekomendowane odpowiedzi

Oświetlenie wnętrza zostaje (powinno zostać) wyłączone przez sterownik(moduł komfortu) po pewnym czasie nawet, jeśli :

-zostawiliśmy je włączone włącznikiem lampki

-drzwi auta pozostały otwarte/niedomknięte

W związku z powyższym w Twoim przypadku Nono87, jeśli sterownik nie wyłączy oświetlenia po około kilkunastu minutach (sprawdź po pół godzinie), usterka leży w module komfortu.

 

Edit : Widzę(chatbox), że masz typowy problem z przedostawaniem się wody do wnętrza. Moduł komfortu zapewne zalany....

Edytowane przez tomnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na to wygląda że chyba będzie zalany ;( Dziękuję za podpowiedzi jak rozwiąże problem to opiszę co było nie tak. Dzięki wielkie jeszcze raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam drogie grono forumowiczów, mam taki problem otóż padł mi zamek przedni prawy przód, i problem polega na tym że po zdjęciu boczku z drzwi i ich ponownym założeniu, zamek został stary ale go rozruszałem  WD 40 bo się zacinał padło oświetlenie wnętrza, nie chodzą szyby elektryczne teraz nie otwiera bagażnika ani wlewu paliwa, mógł paść jakiś w zamku styk co odpowiada za to? Moduł komfortu zmieniony i dalej to samo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.11.2019 o 21:36, StreamHD napisał:

Czyżby zbieg okoliczności? To popularna wada tych aut.  W zamku kierowcy jest taki mikrostycznik i jak on się zepsuje to auto nie widzi otwartych drzwi. Dziwi mnie tylko dlaczego zaczyna je widzieć jak są prawie zamknięte. U mnie jest identyczna sytuacja. Jak je docisnę do karoserii ale nie zamknę to auto je widzi. Na jakiej zasadzie to świruje?

Tak czy srak to popularny problem tylko ciekawe czy to zbieg okoliczności czy to modzenie przy aucie go wywołało i wcale nie ten mikrostycznik jest winny. 

Jaki ten mikrostycznik ma numer katalogowy? Może bym wymienić kazał gdyby miał cenę jako taką do zniesienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na necie znajdziesz chwila moment bo to popularny temat. Czytałem mnóstwo razy, że ludzie oddają zamki na wymianę samego mikrostyku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem w pierwszych dniach maja mialem urlop wiec nie jezdzilem paskiem b5 fl 2002 130 1.9 avf gdy przyszło mi zmieniać kola nie mogłem z pilota otworzyć bagaznika wogule nie reaguje na wciśnięcie środkowego przycisku jak i nie uzbraja ani rozbraja alarmu z kluczyka moge otworzyć centralny i zamknac ale alarm pozostaje uzbrojony mruga caly czas kontrolka w drzwiach kierowcy  i pewnie przez to nie moge otworzyć okien ani klapy bagażnika ani wlewu paliwa nie ma tez oświetlenia drzwi i klapy bagażnika dziala jedynie sterowanie lusterek i ryglowanie odryglowanie zamków w drzwiach brak tez jest podgrzewania lusterek i prawdopodobnie siedzeń czasem zareaguje na pilota i zamknie wszystkie drzwi oproc kierowcy czy szukac problemu w drzwiach kierowcy czy to wina modulu komfortu dziekuje za qszyskie rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem w pierwszych dniach maja mialem urlop wiec nie jezdzilem paskiem b5 fl 2002 130 1.9 avf gdy przyszło mi zmieniać kola nie mogłem z pilota otworzyć bagaznika wogule nie reaguje na wciśnięcie środkowego przycisku jak i nie uzbraja ani rozbraja alarmu z kluczyka moge otworzyć centralny i zamknac ale alarm pozostaje uzbrojony mruga caly czas kontrolka w drzwiach kierowcy  i pewnie przez to nie moge otworzyć okien ani klapy bagażnika ani wlewu paliwa nie ma tez oświetlenia drzwi i klapy bagażnika dziala jedynie sterowanie lusterek i ryglowanie odryglowanie zamków w drzwiach brak tez jest podgrzewania lusterek i prawdopodobnie siedzeń czasem zareaguje na pilota i zamknie wszystkie drzwi oproc kierowcy czy szukac problemu w drzwiach kierowcy czy to wina modulu komfortu dziekuje za qszyskie rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności