Skocz do zawartości
rosiek

Poszukuje/Posiadam wsad licznika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , prosze o wsad do licznika 3b0 920 809e

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam zamontowany licznik angola z eu tarcza ze wsadem 3B0 920 927 jakiego wsadu musze szukac aby pokazywal prawidlowa predkosc?

Edytowane przez PasioB5L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie taki sam jak masz tylko zamiast 9 ma być 8 :3B0 920 827 czyli z europejczyka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok super a moglby ktos podrzucic gotowy wsad w zalaczniku bede wdzieczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Ci da gotowy wsad?

Żeby auto Ci paliło musisz zaadoptować nowy licznik w samochodzie(bo jak zmienisz wsad licznika t zmieni się immo i vin)wymienić transpondery w kluczykach i dopisać kluczyki,lub zmienić potrzebne dane ,immo,vin,ilość kluczy,poprzez edycje i przepisanie odpowiednich komórek z starego licznika.

Ale najprościej to przepisać tylko komórki prędkościomierza od europejczyka i przekodować licznik na europę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję wsad do licznika PASSAT 3c0920872g, komplet z micronasa. Pilne, dzięki

Edytowane przez kacperwww

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co Ci da gotowy wsad?

Żeby auto Ci paliło musisz zaadoptować nowy licznik w samochodzie(bo jak zmienisz wsad licznika t zmieni się immo i vin)wymienić transpondery w kluczykach i dopisać kluczyki,lub zmienić potrzebne dane ,immo,vin,ilość kluczy,poprzez edycje i przepisanie odpowiednich komórek z starego licznika.

Ale najprościej to przepisać tylko komórki prędkościomierza od europejczyka i przekodować licznik na europę.

 

ktore to beda komorki predkosciomierza i na jakie zmienic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 66fantastic66

Witam poszukuje wsadu do angola passat b6 2.0 tdi licznik 3c0920960a żeby działal jak eu wydaje mi się że potrzebuje wsadu o nr 3c0920860a.Z góry dziekuje

Edytowane przez 66fantastic66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sikora5

Poszukuje wsadu do licznika 3B0 919 860 D vw passat b5 1.9 tdi 110 KM bo świeci się fail na liczniku dziennym, ma ktoś może pilna sprawa, z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuję informacji jak się wylicza CRC dla K-wert i skali po modyfikacji (jest to w bin'e ustawiane dwie komórki wcześniej przed K-wert), chodzi mi o to, że po zmianie wartości pojawia się def na wyświetlaczu, oczywiście można na piechotę to tylko 255 możliwości, no ale to trochę trwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zmienić kodowanie i licznik sam przeliczy crc, deff zniknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy zmienić kodowanie

Zmienić i z powrotem wpisać odpowiednie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy zmienić kodowanie i licznik sam przeliczy crc, deff zniknie.

No więc napiszę konkretniej, to że kodowanie naprawia CRC i znika def to wiem, problem leży w tym że K-wert który chcę wstawić jest z golfa 3 i wynosi 3819, w jednym licznik udało mi się znaleźć, zrobiłem to na piechotę i trochę to trwało, inna sprawa że to był bin krótki 512 bitów, a teraz mam 2 kb i czas wgrywania duużo dłuższy, i tak męcząc się nad tym wsadem 3B0 920 822A zauważyłem że wersja V18 ma wartość hex 11 a wersja V25 hex = 07 przy tej samej wartości K-wert 4182, ale dodatkowo występuje zmiana w komórkach obsługujących zegar prędkościomierza, co ciekawe podłączając generator wskazania są takie same, inna sprawa że przeliczając skale z hex na dec różnica jest o kilka wartości.

A przy okazji mam jeszcze jedno pytanko czy istnieją wsady z liczników bez CAN typu .... 919 ..... które maja wielkość 2 kb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuje wsad do licznika 3B0 919 890 M. Może ktoś pomoże Najlepiej jakby miał inny pin niż 3461, ten chyba jest jakiś wadliwy.

Licznik to FULL FIS bez Can diesel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Poszukuje wsad do licznika 3B0 919 890 M. Może ktoś pomoże Najlepiej jakby miał inny pin niż 3461, ten chyba jest jakiś wadliwy.

Licznik to FULL FIS bez Can diesel.

Spróbuj ten 3B0919890M VDO V10.rar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj ten [ATTACH]106438[/ATTACH]

U mnie w tym momencie jest V21, czy to ma jakieś znaczenie, że tu jest V10?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie w tym momencie jest V21, czy to ma jakieś znaczenie, że tu jest V10?

Wydaje mi się że nie powinno,ale na wszelki wypadek 3B0919890M__B5-KOMBIINSTR__VDO_V21__IMMO-IDENTNR__VWZ7Z0W0470769_______.rar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mech_pass

Witam serdecznie,

 

Dotknął mnie problem resetującego się samoczynnie licznika, tzn. godzina/zegar i przebieg dzienny (time gauge & odometer/trip-meter automatic reset) zerują się w momencie przekręcania kluczyka. Reset następuje jeszcze przed odpaleniem samochodu. Akumulator sprawny, kable sprawdzone, masy również, alternator ok, kostka w stacyjce też, rozrusznik ok, napięcia: w spoczynku i przy włączonym silniku w normie. Już brak mi sił, nawet nie wiecie, jak bardzo mnie denerwuje ten zerujący się licznik... Może jakieś rady?

 

Czy mogło być tak, że poszło jakieś przepięcie i uszkodził się licznik/pamięć?

 

Czy da się to naprawić?

 

Passat B5 99r. TDI

Licznik bez MFA.

 

Dane licznika:

Controller: 3B1 919 860 c

Component: B5-KOMBIINSTR. VDO V01

 

Mechanik stwierdził, że problem leży w liczniku...

 

Ogromna prośba do Was: czy ktoś z Was dysponuje takim licznikiem lub tym konkretnie wsadem do niego? I czym się różni mój controller od controllera o numerze 3B0 919 860 c? Pytam, gdyż często na forum pojawiają się wsady do 3B0, a nie do 3B1. Czy to jest ten sam wsad? Czy ten 3B1 oznacza, że był modyfikowany?

 

Liczę na Waszą pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wsad lub coś co uzdrowi licznik 3C8 920 870 A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności