Skocz do zawartości
olimp510

chip tuning Wrocław

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

czy ktoś z grona forumowiczów korzystał z usług "adelectronic" z Wrocławia?

z ogłoszeń na znanym portalu aukcyjnym usługa modyfikacji aut z silnikiem diesla z hamownią(przed; po i w trakcie) to wydatek rzędu 600zł - dla mojego 105 KM 1.9 TDI.

cena wydaje sie atrakcyjna; po innych forach szukając są całkiem pozytywne opinie o tym Panu; a co myślą/ jakie doświadczenia mają użytkownicy forum passat'a ?

 

jestem zdecydowany na 99% i wybieram sie na mały tuning; czy są chetni z forum na tego typu usługe ?

jeśli byłoby kilka aut - conajmniej 3 cena poszła by jeszcze w dół :)

termin jaki by mi pasował to 21 lub 22 październik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję że pierwszy raz słyszę o takiej firmie więc ciężko powiedzieć ale cena jest podejrzanie niska.

 

Po wrzuceniu w googlarce wychodzi że jest to:

 

"Król allegro działu chiptuning, o roztrojeniu jaźni (działa pod trzema nickami).

Słynny Sebastian Krzemień vel autoseba, vel ADELECTRONIC vel autronica."

 

O autosebie na naszym forum już było. Poszukaj.

Edytowane przez darek_tz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"adelectronic

 

Sprawdź czy ta firma to nie przypadkiem autoseba lub później autotronica bo z tego co mi wiadomo to właśnie ten sam gość to robi. Nie robiłem tam auta, czytałem jedynie opinie (w większości negatywne). Zastanów się czy warto oszczędzać :) Osobiście szkoda by mi było robić tam nowe B6 bo chyba jak masz takie auto to stać Cię na porządny program ? Polecam Dynosoft Wrocław.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie nie slyszalem o tej firmie nic ale polecam dynosoft100% profesjonalizm chlopaki wiedza co robia biora chyba 1200zl ale masz na 100% pewnosci ze auto bedzie chodzic zreszta zobacz sobie ich projekty to zobaczysz ze to nie jakis pan mieciu naciagacz ktory ci wgra jakiegos gotowca i zchamuje i bedziesz sie cieszyl ze masz kilka kucy wiecej decyzja nalerzy do ciebie pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również polecam dynosoft a ostatnio tez Jacka ,,Evolution" który już od jakiegoś czasu też konktetnie ogarnia diesle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...polecają go ludzie co ,,starymi kiblami, jeżdżą a nowych samochodów ten jegomość nawet nie dotknie...dodatkowo jeżeli masz ochotę na wycinanie sterownika z auta za pomocą gumówki to śmiało jedź do niego...

 

p.s jeździsz furą za 50tyś a modyfikacje u henia w stodole chcesz robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...polecają go ludzie co ,,starymi kiblami, jeżdżą a nowych samochodów ten jegomość nawet nie dotknie...dodatkowo jeżeli masz ochotę na wycinanie sterownika z auta za pomocą gumówki to śmiało jedź do niego...

 

kmink sprecyzuj o kim mówisz, czy o tytułowym adelectronic o którym już wiemy że to autoseba czy o tunerach wspomnianych przez matysa?

Jako że jesteś związany z firmą zajmującą się chiptuningiem warto by było też przedstawić jakieś konkrety bo w tej chwili może to wyglądać na zwykłe oczernianie konkurencji.

Inaczej traktuje się wypowiedzi osób niezwiązanych z tym biznesem bo one zwykle nie mają żadnego interesu w wyrażaniu negatywnych opinii, rozumiesz o co mi chodzi?

Edytowane przez darek_tz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ten sam gosciu. Tylko ma rozne konta. Z drugiej strony we Wrocawiu licza sie tylko dwie firmy w tej chwili (chyba ze sie myle) G4 i Dynosoft. G4 ma hamownie 4x4 a Dyno nie. Reszta tunerow wg mnie sie nie liczy. Nawet nia maja hamowni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MATADORRS we wrocku jest kilka firm z tego wiekszosc majacych hamownie, poza tymi co wymieniles jest jeszcze c-tronic w zernikach wrocławskich, ja posiadam hamownie dynomet, kolega nieszczesny autoseba vel autotronica vel cos tam vel kilka filii tez ma dynometa. i jedyne co mamy wspolnego to to ze mamy dynometa jak kiedys dynosoft i wiele innych firm tuningowych. sprzet dobry i dosyc dokladny, majacy wade w postaci okresowo rosnacej ilosci punktow karnych. :D jest tez kilka firm ktore stroja auta waskiej grupie klientow o ktorych wiekszosc forumowych kolegow pojecia nie ma, a robote wykonuja przednia. wiec twoja wypowiedz moze byc mocno nie trafiona.

nawiazujac do wypowiedzi KMINK mozna by pomyslec po wypowiedzi MATYS'a ze pijesz cos do mnie , na szczescie ja gumowka nie wyrywam ecu, robie swieze auta jak i jako jeden z niewielu te co trzeba sie pomeczyc kilka dni, wiec to chyba o autosebie mowa. pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a witam ponownie

mimo przewagi głosów negatywnych zmieniłem 99% na 100% i zdecydowałem sie na wyjazd na "chiptuning" do tego Pana(Adrian);

 

po wstępnej diagnostyce - wykryciu małych mankamentów(przepływomierz; zasyfione turbo i kąt ustawiony na -2st) i zmodyfikowaniu ustawień na sterowniku - wrażenia jak najbardziej pozytywne przybyło 70 Nm; co jest odczuwalne :)

spalanie - wyszło nieco mniejsze niż przed modyfikacją. Nie żałując sobie pedału przyśpieszenia(wiadomo pierwsze testy) na zatankowanym baku(70l) zrobiłem 1150km(trasa Wrocław-Bieszczady; były i górki i korki

 

i jazda na "autostradzie" gdy cieżarówka nie wyprzedzała drugiej; lub korku na wysokości Gliwic(??) to chwilami 160-180km/h);

 

w skrócie:

cena za usługe chiptuningu(hamownia przenośna) + usunięcie mankamentów(wymienione wyżej) + diagnostyka na każdym etapie prac + kilka pomocnych i wygodnych dla kierowcy, prostych modyfikacji związanych z codziennym

 

użytkowaniem auta = MNIEJ niż u innych chiptuner'ów za sam chip tuning.

 

sprawa wygląda i jest bardzo prosta:

jeśli nazwijmy go - sprzedawca usługi:

- posiada profesjonalny sprzęt;

- posiada fachową wiedze

- daje gwarancje w przeciwieństwie do INNYCH wskazywanych na tym forum tuner'ów lub innych z którymi sie kontaktowałem wcześniej i godzili sie na chip tuning nawet za 1500zł BEZ GWARANCJI)

- wykonuje swoją prace w sposób który zadowoli klienta

to wybieram tego który żąda MNIEJ pięniążków za tę samą USŁUGE - a to ku zadowoleniu klientów efekt KONKURENCJI.

 

nie jest to reklama, a moja opinia - nie osoby która gdzieś coś przeczytała; zasłyszała a osoby która skorzystała z oferty;

prosze być pewnym że jeśli moje wrażenia sie zmienią to znajdzie sie to na tym forum :)

 

"Kuman" stać mnie na porządny program i nie lubie przepłacać

"grzesiu" czy Ty widziałeś kiedyś stodołe ?

 

 

ps

nie rozwijałem specjalnie szczegółów i jeśli ktoś ma pytania to zapraszam na priv.

Edytowane przez olimp510

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty nie rozumiesz co znaczy gwarancja przy takich modyfikacjach, a ta ktora dostales jest tyle warta co zeszloroczni snieg. gwarancje mozesz dostac na soft i kompa, jesli jego zgon bedzie spowodowany dzialaniem tunera. nie daje sie gwarancji na podzespoly mechaniczne, bo nie tuner je uzytkuje, a wlasciciel samochodu, ktory jak wiadomo moze miec siano zamiast mozgu. poza tym dobry tuner nigdy nie zrobi niesprawnego auta. jak padnie ci suszarka to ciekawe czy twoj tuner kupi ci nowa w ramach gwarancji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

"souler"

to TY nie rozumiesz co znaczy ta gwarancja - tylko toczysz piane,

bo nic nie wiesz !

 

Panowie jeśli ktoś ma pytania to powtarzam prosze na priv;

poszczekiwania takie jak zademonstrował "souler" są żałosne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tradycyjnie, proszę o spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to TY nie rozumiesz co znaczy ta gwarancja - tylko toczysz piane,

bo nic nie wiesz !

 

Panowie jeśli ktoś ma pytania to powtarzam prosze na priv;

poszczekiwania takie jak zademonstrował "souler" są żałosne...

 

To ja chciałbym się dowiedzieć na czym ta gwarancja polega i w jakiej postaci ją dostałeś.

Nie wiem dlaczego tak koniecznie chcesz na priva - po to jest forum żeby tu dyskutować a inni będą mogli z tego skorzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daje autoseba gwarancje na ecu i uszkodzenia elektroniki spowodowane programem. Reklamuje się że daje gwarancje na motor jak przekroczy wytrzymałość materiałówa w programie. Ale że tego nie robi a zasadniczo nikt nie jest wstanie tego określić bez mega kosztów to gwarancją jest jak każda inna. Tylko na uszkodzenia ecu. Niewiele osób daje gwaran na jakąś mechanike on chyba że się nie boją lub ufają sobie, lub też jak się czasem zdążą wypuszczają auto seryjne.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spędziłem w warsztacie cały dzień wiec mogłem wypytać o sporo rzeczy i ten tunner (ADT a nie jakis autoseba czy ktos inny)daje gwarancje w sensie:

- np. fabryczne sprzęgło jest w stanie przenieść moment np 300 Nm to nie ustawi programu na 400 Nm itp. chyba że KLYENT bedzie sobie tego życzył wtedy na taka robote gwarancji brak

- zawsze można przyjechać i powrócić do ustawień seryjnych

- zawsze można przyjechac i zmienić ustawienia jeśli okazuje sie że ja jako klient chce więcej mocy; bądź mniej

 

Oprócz tego duże zniżki na robote i części dla stałych klientów !

 

Panowie nie bądzcie dziecmi

każda część może sie zepsuć, nie ważne czy po tuningu za 600zł, za 1500zł lub bez tuningu.

 

 

Widze że coniektórzy (pewnie EKIPA związana z BRANŻĄ) szukają dziury w mojej wypowiedzi - ja nie chce tu być strona i nikogo bronić ani ganić.

 

Jestem wdzieczny za to co zrobił ADRIAN z ADT - prawdopodobnie uratował(wydłużył życie) moją turbine to był juz jej ostatni dzwonek.

Nie powiem póki co złego słowa; a o dobrych mógłbym jeszcze troche pisać ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irek, nie denerwuj się, to niepotrzebne. Zrobiłeś soft taniej, nie dając zarobić renomowanym tunerom i dlatego jesteś atakowany. To zbrodnia dla niektórych forumowiczów :) Odbierzesz jeszcze kilka lub kilkanaście ataków typu: zobaczymy jak długo pojeździsz, czy też: ciekawe kiedy wysra Ci się turbina. Nie przejmuj się tym. Ważne jest to, że jesteś zadowolony z moda i przy okazji zaoszczędziłes kilka setek.

Co do podwoziowej to wiesz jak jest, ktoś kto kasuje rozsądnie i zgodnie z włożonym nakładem pracy nie odłoży kilkudziesięciu koła w krótkim czasie na hamownie podwoziową. Jeśli gość kasował by 1500 od fury byłoby łatwiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

olimp510 nikt nie szuka dziury w twojej wypowiedzi ale przeczytaj to co ja napisalem i to co napisales...

każda część może sie zepsuć, nie ważne czy po tuningu za 600zł, za 1500zł lub bez tuningu.
daje gwarancje na naped jesli nie przekroczy wartosci wytrzymalosci w programie, a ze nie przekracza a do tego sam napisales ze seria moze sie zepsuc wiec tylko mydli ci oczy gwarancja w ktorej de facto nic nie dziala poza uszkodzeniem ecu tylko. jesli moge cie prosic wklej tu skan gwarancji ktora napewno dostales...

i jedna prosba tylko ode mnie.... nie pisz jak nie masz pojecia... ADT to to samo co autoseba wystarczy poszukac w googlach i znajdziesz ten sam numer telefonu... no chyba ze chlopak ma rozdwojenie jazni... lub tez roztrojenie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

dość mam tej dyskusji;

nie wciskaj mi facet głupot; jedź; sprawdz a sie przekonasz kto ma racje; takie pierd..e to jest dobre; ale nie dla mnie.

Dość - do admina/moderatora nadszedł czas by zamknąc ten wątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponownie apeluje do Ciebie Irku, żebyś się nie denerwował i nie wdawał w spory z tunerami. Oni wystarczająco mocno gryzą się pomiędzy sobą, niech się tam wyżywają. Widzisz jak podchodzą do kolegi z branży :) Autoseba niezależnie jakim nickiem będzie się firmował to i tak jest wrogiem bo d... ceny jak się to kolokwialnie mówi. Każda jego robota choć robi to samo co inni też jest be i trzeba to krytykować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności