Skocz do zawartości
Pietrek2891

Brak syreny po zalaczeniu alarmu.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich. Zapodaje temat pewnie znany wszystkim urzytkownika.Chodzi o niedzialajaca syrene.Po zamknieciu sie w aucie i poruszaniu sie w nim zalaczaja sie tylko migacze i brak jakiegokolwiek sygnalu dziwiekowego.Probowalem juz z podniesieniem klapy od silnika ale jest to samo.Moze ktos mi nakresic jak mozna wyjsc z tego problemu?

 

P.S. Gdzie znajduje sie syrena bo moze jest odłaczona?

 

Dziekuje i pozdrawiam:)

Edytowane przez Pietrek2891
Zmiana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_tytul1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja miałem to samo i po zmianie syreny wszystko było OK.Koszt niewielki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw należało by sprawdzić czy do syreny dochodzi prąd,najlepiej organolepytcznie lub miernikiem,żarówką itd.:D

Kolejny podpiąc pod vag-a jezeli zobaczysz błąd 1134 Alarmowy sygnal akustyczny-H12

magistrala CAN brak sygnalu.w zależności od wersji z(kontrolą wnętrza)możesz mieć albo klaksonówkę (H8)albo z podtrzymaniem właśnie H12 która znajduje się koło auk

Edytowane przez karol27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcje regionalne ustaw na 1 i sprawdź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wiadomosc zobacze jeszcze tylko jedo pytanko gdzie szukac tej syreny??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po lifcie to chyba gdzieś pod maską.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś o uszy mi się obiło że syrena jest z tyłu w bagażniku pod tapicerką czy gdzieś tam ale głowy za to nie ręcze he he. A kolego Tobie ten alarm działał i przestał czy wogóle odkąd masz autko go nie było? Bo może vagiem jest wylączony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli oryginalna syrena od fabrycznego alarmu to tył samochodu od strony kierowcy, pod tapicerką bagażnika. To taki klakson śmieszny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie syrenka jest wyłączona domyślnie. na VAGu ją sobie włączyłem ale co jak to taki beznadziejny dźwięk (pierwsze maluchy miały ten sam dźwięk jako klakson) i tak samo szybko jak go włączyłem tak samo więc wyłaczyłem. myślę rozebrać ten boczek z tyłu i za rzucić soć na styl sygnału dźwiękowego paska mojego który jest bardzo donośny i nie raz wielu przestraszył:) ) i dopiero wtedy go włącze na nowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie również nie działa syrena tylko mruga światłami i kierunkami.Syreny w bagażniku nie ma więc ciągnie z klaksonu.VAG- iem sprawdzany ale pokazuje brak komunikacji i dalej jestem w krzakach,co poradzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie również nie działa syrena tylko mruga światłami i kierunkami.Syreny w bagażniku nie ma więc ciągnie z klaksonu.VAG- iem sprawdzany ale pokazuje brak komunikacji i dalej jestem w krzakach,co poradzicie?
z klaksonu??? no to się ciesz!!!!!! gdybyś usłyszał dźwięk seryjnego sygnalizatora dźwiękowego to by ci się na kibel za chciało. też bym tak chciał aby z standardowego klaksonu brało....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem mam od momentu kupna autka.Poszukam moze znajde:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności