Skocz do zawartości
Gość Łukaszek

Instalka fejsu na usb

Rekomendowane odpowiedzi

i co jago86 odpaliłeś bo ja miałem ten sam problem i mi już działa aż miło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no odpalilem, dziala w weekend sprawdze dolkadnie bo bede tempomat montowal wiec bede musial uzyc VAG zeby go wlaczyc

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Mam prośbę czy ktoś mógłby powymieniać się ze mną poglądami po polsku oczywiście ;) na temat vaga 3.11 lub 4.09 najlepiej na adres [email protected]

Ściągnłem stery do usb z tej strony http://www.ftdichip.com/Drivers/VCP.htm ale nie działa mi; konfiguruję port zgodnie z opisem test led przechodzi ale wyskakuje mi błąd o braku interfejsu lub coś takiego

Będę wdzięczny za odpowiedź

 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jago86

Na Viście z tego co słyszałem Vag Com chodzi o ile jest zaktualizowany. Tj. jak ludziska mają piracką Vistę i nie robią automatycznych aktualizacji, to słyszałem że właśnie Vag Com się wywala i nie chce prawidłowo pracować.

Ale to tak słyszałem, sam nie sprawdzałem bo używam XP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam

 

kupiłem kabelek z vag com 409-1 ale niestety nie jest to pełna wersja do tej pory mi to wystarczało ale jak chce więcej pogrzebać to mi nie pozwala tylko krzyczy o rejestrację czy coś w podobie może ktoś podeśle na maila [email protected] jakieś wskazówki albo full ;) z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość joker_4_2006
no to zainstalowalem ustawilem porty poszedlem do samochodu podlaczam wszystko nacisnolem na obd- II function cos tam wykrylo ale jak naciskalem co kolwiek innego wyskakiwal mi komunitak program zakonczyl dzialanie i 2 opcje do wyboru zamknij program i sprawdz rozwiazanie problemu.

dodam ze mam windowsa VISTE i jak na moje oko to ona ma problem z tym programem chyba chodzi o jakies zabezpieczenia- moze macie jakies pomysly

pozdrawiam

 

 

mam dokladnie ten sam problem tylko pierwsze skanowanie sie odbywa pozniej juz przestaje dzialac(VISTA ORYGINAL) chyba przez to ze fejs jest kkl, natomiast polski vag dziala bezproblemowo,jogo86 moge ci polskiego przeslac vaga dziala na viste na 100%, i prosilbym kolegow o vaga tego angielskiego i odpowiedni sterownik misc.php?do=email_dev&email=TWFyaXVzejE2MDRAd3AucGw= dzieki pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Viście trzeba ustawić tryb zgodności z XP oraz uruchomić jako administrator.

Próbowaliście tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość joker_4_2006

tak dokladnie tak , zgodnosc i administrator i wszystko smiga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość S_O_N_G_O

Zwracam się z prośbą o radę. Pozyskałem z netu programy Polski VAG 4.9 oraz VAG-COM-PL 704. Jestem na etapie kabelka do komunikacji z moim passatem. Czy jest taki interface który umożliwi diagnostykę z poziomu obu tych programów? Jeśli nie to który z programów jest lepszy - to znaczy umożliwi głębszą ingerencję w sterowniki auta. A może ktoś pracował na tych programach i ma jakieś praktyczne uwagi i wskazówki - Pozdrawiam. SONGO.

Edytowane przez S_O_N_G_O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepszy na pewno będzie VAG-COM-PL 704, gdyż nim można robić logi. Ja kabelek kupiłem od użytkownika Yassek, VAG KKL za 90 zł. Działa podobno z tymi programami. Niestety jeszcze nie uruchomiłem, ale jestem (mam na dzieję) w etapie końcowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lepszy na pewno będzie VAG-COM-PL 704,

 

Fajny owszem, polska wersja rozwali Wasze kabelki, zabezpieczona kluczem sprzętowym:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość S_O_N_G_O

A co to znaczy " zabezpieczona kluczem sprzętowym ". Czy razem z legalnym programem sprzedawany jest jakiś gadżet USB , czy też zabezpieczenie jest zamontowane we wtyczce ?Pozdrawiam SONGO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, podepnę się pod temacik,

Czy może ktoś podrzucić mi sterki do VAG KKL USB OBD2.

Miałem ale po reinstalacji systemu nie mogę odzyskać komunikacji z fejsem. Robie test 3.11 oraz 4.09 i nie wykrywa fejsu, 0 komunikacji a jeszcze niedawno śmigał.

[email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość koonti

Witam jestem tu nowy ja również dostałem sam kabelek od kumpla , ale mówił że zgubił gdzieś tą płytę ze sterownikami czy jest możliwość podesłania na maila ?? to jest face FALNET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Robie niby wszystko tak jak w tych wszystkich instrukcjach a i tak nie działa.Instaluje Vag coma 409.1 wkladam w usb i podczas instalki nie wykrywa oprogramowania do usb.Sciaglem jakies stery ale dalej bez rezultatu,macie jakies pomysly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią podpiął bym się pod temat wymiany poglądów bo mam wersje 4.09 demo a musze usunąć SERWICE NOV a nie mam możliwości z tą moją wersją. Jakiś pełen pogląd :-) poprosił bym na meila [email protected] z góry dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to znaczy " zabezpieczona kluczem sprzętowym ". Czy razem z legalnym programem sprzedawany jest jakiś gadżet USB , czy też zabezpieczenie jest zamontowane we wtyczce ?Pozdrawiam SONGO.

 

było już sporo na forum

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=13583

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podpinam sie do tematu. zainstalowalem Vag com 409,1 tak jak powinienem a interfejs nie laczy mi sie z autem.Spr porty w manedzeze i pokazuje Com 1 a kiedy wlaczam vaga to laczy mi sie na porcie 3? reszta portow juz w uzyciu? jak moge to zgrac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli mozecie mam ten sam problem czekam na stery z góry dzieki jak ktos bedzie w okolicy jestem winny piwko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yassek

 

Kumpel pozyczyl mi kabel jaki kupowal od Ciebie ale stery na plycie ma polamane (plyte dla czepialskich :P). Moglbys mi wyslac je? wersja na USB. Kolor zestawu niebieski jesli sa w ogole jakies inne i wyeliminuje to mozliwosc pomylki z innym fejsem.

 

PW nie daje rady Ci wyslac niestety. Albo wylaczyles albo sie cos skisilo na forum.

 

[email protected]

 

Dzieki.

 

Pozdrawiam.

 

PS Chyba ze ktos innym moze podeslac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności