Skocz do zawartości
lisu1

drgania silnika na gazie

Rekomendowane odpowiedzi

mając na myśli jeżdżenie myślałem o normalnej pracy silnika i prosze cie nie łap mnie za słówka bo to nie ładnie !!! a może robisz to złośliwie ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mając na myśli jeżdżenie myślałem o normalnej pracy silnika i prosze cie nie łap mnie za słówka bo to nie ładnie !!! a może robisz to złośliwie ???

Nie robię tego złośliwie, po prostu nie zrozumieliśmy się. Z natury nie jestem człowiekiem złośliwym, poza tym mam większe problemy na głowie niż dyskutowanie nad valtekami. Koniec z mojej strony. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego nie widać poprzedniego posta,może został raportowany

walsus77 Nie łapie cię za słówka,tylko na 4 warsztaty w których byłem(w jednym co tydzień przez okres 3 m-cy-az w końcu mi po cichu wje*** emulator),tylko w AC ustawiali podczas jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
polecam reduktory tłoczkowe

 

Właśnie teraz mam taki reduktor i szukam dobrej listwy jedni piszą magic jet ,drudzy matrixy sam już nie wiem co wybrać.Na dzień dzisiejszy po ostatniej regulacji na waltekach auto chodzi na 85% ,troczę mi rozregulowało mapę wtrysku paliwa bo nawet teraz na Pb czuć małe szarpania.Może zrobić sondaż czy

 

Magic Jet

Matrix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak padnie jedna sekcja w Matrixie to kupujesz całość , a MagicJet możesz kupić pojedyńcze wtryskiwacze i generalnie możesz je bliżej zamontować .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak padnie jedna sekcja w Matrixie to kupujesz całość , a MagicJet możesz kupić pojedyńcze

 

Wrocek66 tyle to ja wiedziałem ale podobno są matrixy HS211.10 pojedyncze ,ktoś słyszał o takich albo ma jakieś foto jak to wygląda bo ja nie mogę znaleźć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze bardzo tak wyglada matrix HS 211.10

http://www.amax.bialystok.pl/index.php?page=main&action=news_details&nid=21

a tu namiar na goscia ktory takie posiada

http://lpg-forum.pl/viewtopic.php?p=43197&highlight=#43197

a co do magicjet to proponuje poczytac na forum lpg,ostatnio same problemy z nimi,a najlepiej popytac tych ktorzy takowe wtryskiwacze urzytkuja i sprawa jasna (lpg.forum)

http://lpg-forum.pl/viewtopic.php?t=813&sid=65bf88b025c00ec1aea9c3c6a634adbc

Edytowane przez marcin007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadacie Panowie !!

Ja na swoich Valtekach żółtych przejechałem już 50 tyś km. jeszcze ani razu nie robiłem kalibracji ,gazownika to widzi jak jadę wymienić filtry . Nie rozumiem co macie do Valdków.

Passat 1.8 T AWT 2003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem co macie do Valdków.
Ja też jeżdże na waldkach co prawda przeleciałem 70 tysi ponad i zmarły a teraz mam drugie i wiem jedno waldek to kupa szmelcu a fakt taki że gazownik ma mnie już dość, a ja jego nie bo jest grzeczny i co troche mi reguluje to ustroistwo co założył pewnie do póki mi gwarancja nie minie a to już za dwa miesiące i będzie pewnie niegrzeczny a z tym też sobie poradze....ups.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi chodzi na wolnych obrotach rowno (chodz po przelaczeniu na beznyne jest roznica). ale mam pytanko; kiedy hamuje (automat) to przy samym koncu hamowania-kiedy juz przwie auto stoi zadlwi sie z 2-3 razy (czuc wtedy nierowne obroty) mozna to wyeliminowac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

panowie w moim 2.8 V6 cały czas na gazie jest słaby i na wyższych biegach przy dodawaniu gazu szarpie i jest strasznie mułowaty-co to może być ?

Ostatnio wymieniłem świece, kable wysokiego, wszystkie filterki od gazu, a także wtryski w listwach, instalacja wyregulowana i dalej to samo.

Już nie wiem za co się teraz zabrać bo silniczek chodził jak marzenie i od pewnego czasu mu się coś pogorszyło

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności