Skocz do zawartości
pawel2511

Niedziała centralny zamek

Rekomendowane odpowiedzi

t podłączone to na "-" od zamykania pojawia się prąd

Oblukaj płytkę na pompce , pewnie gdzies jest na niej zwara -brudna ,zaoliwiona...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale gdy gniazdo jest podłączone to na "-" od zamykania pojawia się prąd, a moim skromnym zdaniem tak raczej nie powinno być

Jeżeli drzwi są zamknięte to wszystko ok. Jeśli natomiast podniesiesz rygiel to napięcie powinno z tego kabelka zniknąć a pojawić się na kabelku od otwierania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn. prąd jest nawet jak już pompka nie działa i znów odłączam na dzień wkładam i działa aż do odpalenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazłem przyczynę niedziałania zamka. Poprostu go nie ma. Samochód zostal oszabrowany z niego. zostały tylko przewody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam forumowiczów! ja mam problem bardziej mechaniczny a mianowicie jak jest ten bolec od zamka w drzwiach to on czesto wpada do srodka i nie mozna go wyciagnac, kilka razy rozbieralem juz drzwi i naprawialem to ale niestety po kilku tygodniach samo z siebie wpada znowu jutro bede naprawial to jeszcze raz to zrobie kilka fotek i wrzuce na forum ale czy ktos moze pomoc, ma ktos taki problem jak ja? czy to trzeba kupic nowe czesci ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Swego czasu też walczyłem z zamkiem. Wyczyściłem styki przekaźników w pompce, jakby pomogło ale nadal czasem nie działał,przekaźnik załączał ale silnik nie kręcił. Okazało się,że wewnątrz samej pompki,elementy trochę się wypracowały i pompka się blokowała. Trochę wd i śmiga bezproblemowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podepne sie pod temat

 

witajcie

Mam problem z centralnym zamkiem.

Otóż kluczykiem wszystko smiga elegancko, wszystkie zamki sie zamykaja/otwieraja.

Gorzej jest z pilotem, w sumie pilot nie jest już oryginalny ale od początku były problemy.

Dokładniej po pewnym czasie dało sie tylko zamknąć pilotem otworzyć już niestety nie. (czy nie odwrót? juz ie pamiętam :) )

Teraz cos wysiadło kompletnie, w ogole samochód (autoalarm) , ani zamki nie reagują na pilot :/ Mimo ze pilot no chyba działa, lampka przy przyciskaniu guzików się świeci, specjalnie baterie wymieniłem .

I teraz nie wiem czy to czujnik ? Czy pilot?

Bo zamki i siłowniki są ok, bo tak jak juz pisałem na kluczyć centralny działa .

 

prosze o jakies porady .

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz dokładane sterowanie z pilota do fabrycznego c.z. Sterowanie to działa niezależnie tak jakby dodatkowa klamka. w pierwszej kolejności znajdź sterownik, przy nim powinien być bezpiecznik sprawdź czy czasem się nie przepalił. Jak było ok to migały ci kierunki podczas zamykania otwierania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak był w pełni sprawny to i migały kierunki i nawet dzwięk był ;p

Teraz zaczął wariować włączył sie autoallamr tzn migała ta czerwona lampka i nie dało sie jej wyłączyć po 15 minutowej walce udało sie, ale odłączyłem całkiem pilot narazie bo jak w trasie zaczną mi sie takie cyrki dziać to ja dziekuje ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności