Skocz do zawartości
gino9

Wszystko co wiecie na temat 2.8 V6 4motion

Rekomendowane odpowiedzi

Ja OC zapłaciłem 380 zł

 

jakim cudem płacisz tak mało i gdzie? jakie zniżki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OC+NW= 519zł w HDI. Oczywiście na rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakim cudem płacisz tak mało i gdzie? jakie zniżki

 

Kontynuacja w axa, konto w mbanku, bezszkodowość, wiek, miejsce meldunku itd ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze 3 lata temu miałem obcierke mam nadzieje że szkoda jest w Oc zapisana tylko 3 lata a nie 5 :D to może coś potanieje ta składka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kontynuacja w axa, konto w mbanku, bezszkodowość, wiek, miejsce meldunku itd ...

 

A kiedy kończyło Ci się ubezpieczenie?

 

Ja w tamtym roku w październiku za 3.2 V6 zapłaciłem ~480zł za rok a w tym roku podskoczyło na prawie 700zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ubezbieczałem w lutym, i coś czuje ze znowu pojdzie w gore bo na innym samochodzie tez skoczylo o 200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A kiedy kończyło Ci się ubezpieczenie?

 

Początek września.

 

Dobra, koniec OT ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co jest grane jak jade to nie kopci. A stoję teraz w korku i jak stoję to z tylu masakra po prostu :P :p dodam ze jestem akurat świeżo po dolewce jak mam minimum to wydaje mi się ze nie jest tak zle

Edytowane przez Kielcev6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ktoś może miał podobny problem. Zaczęło się dzisiaj rano jak ruszyłem z pod domu, samochód zaczął delikatnie szarpać, następnie zaczął wariować prędkościomierz i wskaźnik paliwa, po czym wskaźnik paliwa dalej pływał a prędkościomierz przestał "skakać" i zatrzymał się na magicznym "0", olałem temat stwierdzając że zerknę do tego później aaale... jak wcześniej, nawet w upalne letnie dni nic nie było tak na sam koniec się zagotował w małym korku, dodam że jadąc oprócz braku prędkościomierza i delikatnego poszarpywania nic się nie działo, ktoś może wie w czym problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dodam ze jestem akurat świeżo po dolewce jak mam minimum to wydaje mi się ze nie jest tak zle

 

Dolewce czego ? Oleju, płynu chłodzącego czy paliwa ?

Na jaki kolor kopci ? Masz LPG ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no oleju oczywiście myślałem ze to będzie logiczne ;) tak lpg mam od niedawna ale czy to ma jaki kolwiek związek ?;) kolor trudno określić siwy/bialy jak para wodna pomyślał bym ze to przez roznice temp b po mamy troche chlodniej na zewnątrz ale mnie to o wiele więcej bylo jak u innych aut a niekiedy tak mi się wydaje ze z jednej rury idzie tego wiecej(albo po prostu przez wiatr może mi się tak wydawać bo takiego kopcenia nie zaobserwowalem stojąc z tylu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak lpg mam od niedawna ale czy to ma jaki kolwiek związek ? kolor trudno określić siwy/bialy jak para wodna pomyślał bym ze to przez roznice temp b po mamy troche chlodniej na zewnątrz ale mnie to o wiele więcej bylo jak u innych aut a niekiedy tak mi się wydaje ze z jednej rury idzie tego wiecej(albo po prostu przez wiatr może mi się tak wydawać bo takiego kopcenia nie zaobserwowalem stojąc z tylu

 

Pamiętaj że masz dwa wydechy i po dwa tłumiki. Woda osadza się w tłumikach a pod wpływem temperatury paruje. Moim zdaniem normalne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No byc może mialem nagrać filmik bo bez kitu gość za mna na postoju raczej nic nie widział :D tyle ze dziwne bo tylko się zaczynajismy toczyć i wszystko ustawalo :/ ale pewnie tez jakos olej jest spalany bo mi go pochlania dosc dużo a raczej bardzo dużo :P pod deklami nie cieknie tyle co z tylu na tych okraglych uszczelkach na silniku widziałem ze ucieka i pewnie te pólksiezyce(które do tej pory nie wiem gdzie sa) a odme i ezektor sprawdzałem i wszystko z tym ok.

Edytowane przez Kielcev6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To para wodna na 100 % ja mam tak samo w okresie jesienno -zimowym. Szczególnie z rana jak stoje w korku to za mną jest mgła :) kiedyś tak mi zawiewalo do przodu ze myślałem że chłodnica poszła, takze tym sie nie przejmuj na lpg to standard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Proszę powiedzcie mi czy te Passaty posiadają koło dwumasowe?

Posiadam Passata 2000 rocznik V6 2.8 4motion z numerami 3BZYE420903 mój kolega który sprawdzał w aplikacji w pracy stwierdził, że ten model nie posiada koła dumasowego, a może wy macie inne zdanie bo słyszałem różne opinie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Proszę powiedzcie mi czy te Passaty posiadają koło dwumasowe?

Posiadam Passata 2000 rocznik V6 2.8 4motion z numerami 3BZYE420903 mój kolega który sprawdzał w aplikacji w pracy stwierdził, że ten model nie posiada koła dumasowego, a może wy macie inne zdanie bo słyszałem różne opinie?

 

Na pewno posiadają. Nie dam sobie ręki uciąć, że wszystkie wersje ale raczej tak. Z tego co wiem jednak nie ma co za bardzo martwić się o ich awaryjność. Pozdrawiam.

Edytowane przez hakirim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na pewno posiadają. Nie dam sobie ręki uciąć, że wszystkie wersje ale raczej tak. Z tego co wiem jednak nie ma co za bardzo martwić się o ich awaryjność. Pozdrawiam.

Nie wiem jak w automacie ale w manualu jest napewno koło dwumasowe

 

wysłane z Sony Xperia Z5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak w automacie ale w manualu jest napewno koło dwumasowe

 

wysłane z Sony Xperia Z5

 

Oczywiście mowa o manualu. W automacie jest sprzęgło hydrokinetyczne a nie cierne. A przynajmniej w TT. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Postanowiłem kupić passata b5 przed liftem z 2000 r. z silnikiem 2.8 V6 4-Motion. W sobotę pojadę oglądnąć auto, ale jako że mam do tego passata prawie 350km, a mam komputer i vaga, to chciałbym się dowiedzieć co mogę Vagiem sprawdzić przy takim autku?

Co sprawdzić, jakie są normy, może jakieś logi?

 

Pozdrawiam

 

Edit/ Chyba, że jest ktoś z okolic (Bolesławiec- Dolnośląskie) komu by się chciało na dniach skoczyć tam i zerknąć na to autko?

Edytowane przez czarny92bb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności