Skocz do zawartości
KAWA

Telefony komórkowe - pytania dot. sprzętu, konfiguracji

Rekomendowane odpowiedzi

A z Xperii T korzystał ktoś? Do Zetki robiłem przymiarkę, ale niestety, muszę obniżyć swoje wymagania ;)

Dziś kumpel mi mówił, że Xperia T bardzo słabo łapie Wi-Fi - tam gdzie inne urządzenia elegancko łapią sygnał, to XT kiszka.

I ogólnie, że się wiesza i muli, a polepszyło się ciutkę po upgradzie Androida.

Byłem już zdecydowany, ale dzisiejsze opinie znajomego z deko mnie zraziły. Doradzicie coś w temacie XT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z trochej inne beczki...Uśmiech politowania pojawia się na mojej twarzy jak czytam,że posypał się telefon ,że upadł i poszedł wyświetlacz,że coś tam nie działa,że się zawiesza....Lumia 900 nie ma dobrych opini,ale ja z tymi opiniami się nie zgadzam. Jak dla mnie samrtfon funkcjonalny i trwały! Wyświetlacz pomimo noszenia w kieszeni luzem z monetemi,kluczami itp nie ma najmniejszej ryski,pomimo kilkudziesięciu upadków na beton,w tym jeden z ok 2m poza dwoma wgniotami w obudowie z telefonem nie dzieje się nic niepokojącego...Stabilność systemu WP 7,5 oceniam na 90% zdarza mu się zawiecha,ale jak na razie obyło się bez "hard resetu" . Będę polecał tą maszynę Nokii każdemu,bo gdy wychodziłem z N8 byłem pełen obaw,lecz po raz kolejny się nie zawiodłem i to co dostarcza mi Lumia w zupełności mi wystarcza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po użytkowaniu S4 jednak żałuje ze nie wybrałem HTC ONE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim następnym, będzie One, na razie mam One S i co amelinium to amelinium :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim następnym, będzie One, na razie mam One S i co amelinium to amelinium :)

 

Dokladnie:thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam samsung note 2 do i nie zamienil bym go na nic innego a bylem zatwardzialym zwolennikiem nokii od lat.

Zapakowalem dziada w taki smieszny panel antywstrzasowy i wypada mi z kieszeni na warsztacie po 10 razy dziennie z wysokosci 1m a czasem i 3m jak do kanalu wpadnie i sie tylko odbija nie robiac sobie krzywdy. Nokie przy takich upadkach juz mi szlag trafial albo sie przynajmiej wylaczala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

telefon w serwisie juz jest teraz czekam na szkode calkowita. Smartfon juz wybrany=Samsung Galaxy s4. HTC fajny tylko ten aparat troche mnie odstraszyl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
HTC fajny tylko ten aparat troche mnie odstraszyl.

Do robienia zdjęc jest aparat fotograficzny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Htc one S, telefon, który na rynku jest około półtora roku nie dostanie już wsparcia do androida 4.2.2 haha, podczas gdy leciwy, grubo ponad 2 letni galaxy s2, takowe otrzyma. To apropos któregoś wpisu, ze htc dba o klientów równie dobrze co samsung.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Htc one S, telefon, który na rynku jest około półtora roku nie dostanie już wsparcia do androida 4.2.2 haha, podczas gdy leciwy, grubo ponad 2 letni galaxy s2, takowe otrzyma. To apropos któregoś wpisu, ze htc dba o klientów równie dobrze co samsung.

 

http://android.com.pl/news/13870-one-s-jednak-otrzyma-androida-4-2-2-i-sense-5-htc-ugielo-sie-pod-presja/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yooo ;)

 

a co możecie polecić z dualsim'em, ale tak aby na jednej karcie latało Aero2 (wymóg HSPA) a na drugiej numer z orange :?:;)

po głowie chodzi mi Prestigio 3540 DUO (fajna kasa, ale aero nie ruszy...) oraz Alcatel OT 993D - ten by mi pasił (jakieś 500/szt) i może ktoś ma do polecenia coś podobnego do wspomnianego 993D :)

 

porównawczo:

http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/6592/7200/0/0/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Ja śmigam na Note 2 i powiem jedno - najlepszy telefon w historii tej firmy POLECAM - teraz zastanawiam się nad NOTE 8 cali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może się ktoś wypowiedzieć na temat sony xperia SP, bawił się nią może ktoś, bo zastanawiam się nad tym fonem ewentualnie troszkę niżesj - xperia t albo s (opinia też mile widziana)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem do wyboru Xperię SP i T. Po porównaniu parametrów wybrałem T, mimo, że telefon starszy od SP.

To mój pierwszy telefon z androidem i jak na razie jestem zadowolony.

Na razie jeden minus XT, to tragiczne łapanie wi-fi. W miejscu, gdzie nokia N8 bezproblemowo łapała sygnał, XT kaput...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Cie tam tak odstrasza w aparacie HTC ONE? Widziales moze jakies foty nim zrobione? Bo ja strzelam regularnie i owszem moze Canon to nie jest ale zdjecia sa naprawde godne, takze nie ma co sie od razu zrazac trzeba najpierw sprobowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Sony Xperia P, niby porządny telefon ale nie mogę podłączyć pod Bluetooth w samochodzie:(

 

(Moduł 5N0 035 730B + ranio RNS510 + kier. mulifunkcyjna)

 

Ma może ktoś lekarstwo na takie coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Sony Xperia P, niby porządny telefon ale nie mogę podłączyć pod Bluetooth w samochodzie
A wcześniej miałeś jakiś telefon tak połączony? Przypuszczam, że nie, bo ja miełem wcześniej sparowaną nokię N8 i bez najmniejszego problemu sparowałem Xperię T. Tyle tylko, że zanim sparowałem nokię, musiałem VCDSem zmienić kodowanie - znajdziesz o tym info na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2gi rok smigam na SGS2 wiadomo chciało by się więcej ale finanse nie pozwalają, ogólnie z fona jestem zadowolony, mniej z baterii ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności